LatteleCom paaugstina samaksu

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra LatteleCom paaugstina samaksu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156801
    Willis
    Participant

    Lattelecom atsūtīja ‘depešu’ ka no 1 augusta mēneša samaksa par Mājas komplekts 3-optika (līdz 100 Mbit/s) + telefons būs 19,82.Ls., par cik biju pieslēdzies kad bija ‘vecās cenas’, mēnesī maksāju 12,98.Ls., negribas maksāt par 6,84.Ls vairāk .

    Gribētos saglabāt tādu pašu interneta savienojuma ātrumu kā līdz šim un lai tas būtu optiskais internets, datu ielādei no neta nav būtiska nozīme, kādi ir varianti pārejot uz citu LatteleCom pieslēguma veidu vai citu pieslēgumu Mežciemā ?

    [img]https://www.speedtest.net/result/2045595000.png[/img]

    #287530
    E-500
    Participant

    Par to cenu paaugstināšanu kaut kur lasīju, ka nevarot būt 100mb nets pat 5euro un tāpec cenas jaceļ… psc

    Bez tam tas La$$elecoms nav samazinājis cenu ar PVN izmaiņām, pakaļas.

    #287531
    Willis
    Participant

    It kā Gudriem.lv var salīdzināt cenas, tikai ir jāzina pie kura provaidera pieslēgties .

    Par cenu paaugstinājumu jau rakstīja gada sākumā, vienkārši es nedomāju ka mani tas skars, ja reiz esmu pieslēdzies pa vecajām cenām un pēc cenu paaugstinājuma vairāk nemaksāju, domāju ka nevajadzēs maksāt arī turpmāk ..

    #287532
    samurajs
    Participant

    Monopolists, grrrrrrr…

    #287533
    Willis
    Participant

    🙂 Tāpēc jau piketā pretī Lattelecom stāvēt neiešu, interesē ātrākais un lētākais pieslēgums, nezinu pie kura provaidera pieslēgties ?

    Agrāk visātrākais bija http://www.MiTs.lv, taču tam bija liels mīnuss, viņi bieži uzlabošanas vai remonta darbu dēļ bez iepriekšēja brīdinājuma dienas laikā atslēdza netu .

    #287534
    Willis
    Participant

    Uz doto brīdi esmu izvēlējies MiTs interneta pieslēgumu pa 7.59.Ls. + telefonlīnija pa 3,53.Ls. .

    Klāt vēl tiks pieskaitīti 0.99.Ls par modēma īri un vienreizējais 15.Ls. maksājums par interneta pieslēgšanu .

    Varbūt kāds kuram ir http://www.MiTs.lv provaidera pieslēgums var pateikt, par mīnusiem MiTs.lv pieslēhumā ?

    #287535
    Piskadrons
    Participant

    Varēji paņemt 1kārši lētāku telekomu.

    Komiski protams kāda makalatūras paka atnāca… tādā svarā kur iekļautos 3 gadu rēķini.

    #287536
    osy
    Participant

    Man ir Mits pieslēgums jau kādus 5 gadus. Ä€trums gan pēdējā laikā ir nedaudz samazinājies, tomēr joprojām ātrs, šad tad gadās viņiem darbības pārrāvumi, bet pēdējā laikā par stabilitāti nevar sūdzēties.

    [img]https://www.speedtest.net/result/2049349508.png[/img]

    #287537
    Willis
    Participant

    Ceru ka MiTs ir mazākais no ļaunumiem manā sarakstā , 🙂 Almega, Edan, Promedia, 4nets, Airnet, Simtel, Internet Communications, PIT, Tab Group, ZB.LV un laikam arī Prolain ir ‘prasmīgo roku klubiņi’, puikas māk savienot vadiņus un tik rukā uz priekšu .

    No visa saraksta vērā laikam ir ņemami MITS, IZZI, BALTICOM un BALTKOM par cik no visiem uzskaitītajiem man dauz maz skaidrība ir tikai par MITS, pie tā arī palikšu.

    Paldies Osy par atbildi .

    #287538
    BlackHalt
    Participant

    Man arī kaut kas līdzīgs. :/

    Es apsveru domu pārslēgties uz Mājas komplekts 1-optika, internets. Tālrunis. Līdz 50 Mbit/s Ls 15,85

    #287539
    root
    Participant

    Sēžu pie proneta jau 3 gadus. 100/100 (reāli mēdz būt arī vairāk). 16 lati + tv 50 kanāli.

    #287540
    root
    Participant

    Referāļu linki sūkā. 🙂

    #287541
    Foxsk8
    Participant

    Ko Jūs te raudiet? Būtu manā vietā, tad varētu raudāt. Man nets izmaksā 20 Ls mēnesī, 2Mbit, dzīvoju var teikt laukos, citas iespējas nav, + vēl LTK TV + 10 Ls, tā teikt nets un tv man videji aiziet 30 – 40 Ls mēnesī.

    #287542
    Kualds
    Participant

    Es arī būtu priecīgs par tādu summu ņemt optiku! Man laukos 1Mbit down un 0,5Mbit up pa 14Ls!

    #287543
    Willis
    Participant

    Es saprotu ka tu būtu priecīgs par jebkuru optisko pieslēgumu, bet ko darīt man ja ir pieejami vairāki provaideru varianti ?

    MITS, IZZI, BALTICOM un BALTKOM .

    #287544
    faq
    Participant

    Ko jūs te varat ļepīt, ja paši neesat ložņājuši pa bēniņiem un kanalizāciju un redzējuši, arī testējuši dzīvē. 20ls par netu. Emm.

    #287545
    milotaaa
    Participant

    Es personīgi maksāšu vēl dārgāk un iešu uz 4 paku.. 🙂

    #287546
    Oxys
    Participant

    Tiešām čīkstuļi, man ģimenē nets 2 mb/s pa apm. 8 ls.

    Š…emts sen tad lielas izvēles nebija. Tad vēl dzīvojām laukos. Tagat modernie pa katru mb/s raud!

    #287547
    Piskadrons
    Participant

    Un ko darīsi ar to ātrumu? Man kačājas torrenti un serveris stāv, bet līniju izmantoju varbūt pa 10%… nē, pat mazāk.

    #287548
    milotaaa
    Participant

    Tā nav tava darīšana.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā