Lattelecom piedāvā lētu videonovērošanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lattelecom piedāvā lētu videonovērošanu

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233079
    root
    Participant

    Klau Krūmiņ, negribi šo apspriest pie alus kausa? Nu tā bez foruma diršanas un mutes plātīšanas. Ko saki? 🙂 Ielūgsim vēl Ob1vanu, Lizardu. 🙂 Varbūt vēl kāds pieteiksies.

    P.S lūgums adminiem tēmu neslēgt. 🙂

    #233080
    shady
    Participant

    Strīdaties caur PM.

    Savu taisnību var pierādīt neizsakot lamu vārdus! Tas, ka Tu kādu apliec, nepadara tevi labāku citu acīs.

    Tas attiecas uz abiem iekarsušajiem indivīdiem.

    #233081
    root
    Participant

    Neviens te nav iekarsis, notiek ļoti veselīga diskusija. 🙂 Krūms gan palaida garām dažus, sauksim tos par undefined variables, jeb fps, rezolūciju un vai LTTC nav izdalījis šim prioritātes kanālu kā tas ir ar iTv. Protams mūsu bāleliņu stilā ir izlaist ierīces un risinājumus, kas nedarbojas, bet nevajag jau pārspīlēt. Ja tas darbojas un tiek piedāvāts, tātad ir iespējams. Cik normāls ir cits jautājums. Jo cik nu mana necilā pieredze vēsta, novērošanas kamerām nebūt nav nepieciešams 720p hd video, pietiek ar 2-5fps. Seit arī nav runa par pro kamerām. Tātad, par ko ir runa? Pie tam nekur nav minēts kā pakalpojums tiks īstenots. Labi, pa brīvdienām ja būs laiks čakarēties, nodemonstrēšu, ka tas darbojas. Un pie tam, samērā labi.

    Krūmiņ, piedāvājums paliek spēkā. 🙂

    #233082
    kuuminsh
    Participant

    Tak paskaties uz to reklāmas video.

    Tur viss ir diezgan skaidri redzams.

    Esmu pietiekami ņēmies un redzējis dažādus video ar dažādiem kodekiem, dažādās izšķirtspējās un dažādiem fps.

    iTV TV prioritāte ir uz lejuplādi.

    Ok… pieņemsim ka LTC uzliek augstāku prioritāti tai video novērošanai.

    Pie kā tas noved ?

    UL links permanenti pilns līdz ūkai vai vismaz liela tā daļa.

    Lietotājam webs kratās un viss veras vaļā ar manāmu aizturi.

    Protams.. ar 2viem kadriem sekundē 50kb up ir vairāk nekā pietiekoši, bet reklāmas video tur nav nekādi 2 kadri…

    Runājot par alu.

    Piedod, bet man nav vēlmes skriet un tērēt laiku ar cilvēkiem kuri nefiga nejēdz.

    Ar lizardu kaut kad jāsaskrienas. Tur nav bazara 🙂

    ob1… jamais gan ir smags murgotājs.

    Š ķiet ka pēc mūsu diskusijas pa tēmu “HDD optimizēšana palielinot cluster izmērus” jams kaut kā no šejienes pazuda.

    Ja reiz tiekas ar kādu uz aliņu tad man ir interesanti tikties ar gudriem un vairāk par mani zinošiem cilvēkiem lai es var kaut ko jaunu iemācīties, nevis ar bērniem kuriem hormoni un pašapziņa zaškaļivajut.

    #233083
    root
    Participant

    [spoil][img]https://i34.photobucket.com/albums/d111/HowardTheGreat/burp-o-rly.jpg[/img]

    [/spoil]

    Nu lai tā būtu, mister krūmiņ. 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā