Lattelecom sa3,14sies prātiņā pavisam?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Lattelecom sa3,14sies prātiņā pavisam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159164
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pirmkārt jau ātrums un cena biznesa klientiem – 35Ls par 6Mbps/0,5Mbps DSLu. Nu pilnīgs sviests. Un ātrumus celt vai cenu nomest nepiedāvā. Daži paziņas jau pārslēdzās uz LMT un citiem konkurentiem.

    Otrkārt – 1 biznesa klientam pēkšņi pie cenas kautkādi 2,5Ls par kaukādiem mākoņiem. Bez jautāšanas, un bez nekādām parolēm, instrukcijām. Tikai rēķinā.

    Treškārt – kādā nomas ofisu ēkā Citrus pagājšmēness ievilka optiku. Veljoprojām ne1 menedžeris nav neko piedāvājis. Skatos optikas kartē – jā, ir iespējams. Mēģinu saprast cenas, mājaslapa diezgan nederīga. Sadabuju cenas caur 1 menežeri. 80Ls par 100Mbps, 60Ls par 50, un 30Ls par, laikam, 10Mbps. WTF?!

    Bet esot variants pieslēgt uz privātpersonu un apmaksā firma. WTF*2?! Nu kam tāds čakaris vajadzīgs? Kapēc nevar 1kārši pa tām pašām cenām kas privātpersonām? Firma tak pat torrentus nekačās!

    Ceturtkārt, ēkā kurā pasen ievilka optiku, un to jau kautkāds montieris bij piedāvājis pieslēgt, kartē rāda ka neesot optikas! Kad pirmoreiz piedāvāja, tad cilvēks atteicās, jo nebija viņam ne cenas paskaidrotas, ne arī iedots kāds buklets. Pa telefonu runājot, protams, ka ne1 neparakstīsies. Tagad nebūtu problēma paņemt kautvai uz privātpersonu, bet NEVAR!

    5kārt, ir 1 ēkā jau 2 pieslēgumi. pienāk 6 dzīslas. Vajag pieslēgt velvienu (nomā telpas), telekoms kautko mudjijās. Sāku zvanīties un noskaidrot – izrādās kabelis neesot viņu, bet privātais. NU UN?! Kāda starpība? 2 klienti jau ir pieslēgti, uzmetina galus un slēdz klāt pārējos! Un kabeļa īpašnieks ir 1 no tiem klientiem, ēkas īpašnieks.

    Vai tiešām šitāda ākstīšanās ir kautkāds veiksmīgais biznesa modelis?

    #304693
    Anonīms
    Neaktīvs

    Diemžēl viņiem liekās ka ir baigie monopolisti, un ka nekā labāka nav. Nekas, vēl kāds gads, divi, un izēdīs viņus tie paši mobilie kaut vai.

    #304694
    ruukjis
    Participant

    Biznesa klientam atšķirībā no privātā ir viena priekšrocība – fiksēta IP, vai cena ir atbilstoša… nesmu drošs, teiksim Bitei fiksēta IP ir + 0,5Ls pie rēķina, kamēr LMT tie ir +5Ls… go figure.

    Par mākoņiem gan dīvaini, man viņi uzbāzās, uzbāzās, es viņus pāris reizes atšuvu un tā tas viss biedzās nekādi mākoņi rēķinos nav.

    A par kabeļiem jā, tur ir jautrības, burtiski pāris mēnešu atpakaļ saskāros ar līdzīgu problēmu. Mēs ievācāmies telpās, kurās pirms tam bija cits uzņēmums. LTC vīriņi apstaigāja, apstigāja un paziņoja, ka jāvlek jauns kabelis, to tikai vajadzēja dzirdēt ēkas īpašnniekam – izsauca čalīšus uz paklāja un skaidri pateica: “Gribat vilkt jaunus kabeļus, lūdzu, bet demontējat vecos, neba iperiekšējais uzņēmums te bez neta sēdēja!” Nezinu gan kā tā epopeja beidzās, bet nets mums ir.

    #304695
    jurgenz
    Participant

    Lasīju vairākas reizes, grūti iebraukt, ko tu tur cepies.

    Tu no kurienes tikko nolaidies? Biznesa klientiem vienmēr ir bijušas citas cenas. Kapēc man slinkums tev rakstīt.

    Visiem zināms, kā visi vislaik zvanās un piedāvā savus jaunos pakalpojumus, bet nejau tagad tas pats lattelecoms ir spējīgs piezvanīt katrai svaigai līnijai un pateikt, eu, jums optika. Nē b**, tu pats sēdi, skaties uz kabeli un gaidi kad zvanīs? 😀

    Iepriekš biju firmā, tad mēs mēdzām laist pa vecajiem ltc vadiem, kad klienti nāca pie mums no ltc. Bet, ja klientes no mums gāja uz ltc, vadi vienmēr tika aizvākti.

    Tapēc arī tagad pilnīgi visi kabeļi tiek marķēti, savadāk var foršas ziepes viena firma otrai savārīt. Tu drīksti laist tiekai pa saviem kabeļiem. Jā, tev tur liekas, bet ir bļ* vadi, ir viss, es privātpersonas cenas gribu pa tiem vadiem, nē, tā nenotiek.

    #304696
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vot kā tur bija ar to LMT netu pa 15Ls? Tur telefonu ar varēja tam routerim pieslēgt vai kā? Vienīgais Telekoma trumpis ir tie debīlie faksi. Ir daudz firmas, bez mugurkaula, kuras dažu debīlu “klientu” dēļ nespēj atteikties no faksa. Smieklīgākais, ka peļņa no tiem “klientiem” ir mazāka nekā starpība starp 35Ls DSLu un 15Ls LMT netu.

    #304697
    Anonīms
    Neaktīvs

    Firmai, par kuru es runāju, ne1 neprasija neko par mākoņiem, 1kārši rēķinā pēkšņi parādijās vel 2,5Ls klāt, tiem tāpat jau drausmīgajiem 35.

    Tavas ēkas īpašnieks pareizi pateica, jo telekoms ir tie kas savelk liekus vadus, tikai tapēc ka tie montieri ir tik nenormāli debīli, ka nejēdz kabelim galus atrast.

    #304698
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neattaisnojies ar slinkums, ja pats nejēdz par ko pļūti.

    Tavs teksts ir murgs, tu vispār pats pārlasiji, ko samurgoji? Un runa manā 5. punktā ir par OPTIKU! Ja tu vispār saproti, kas tas ir. Pajols, bljet.

    #304699
    nevertell
    Participant

    Ko nu stāsti, statisku IP var dabūt gandrīz jebkurš LTC klients. Protams, par to jāmaksā katru mēnesi, bet tā nav lieta, ko var dabūt tikai biznesa klienti.

    #304700
    ruukjis
    Participant

    Maģiskais vārds tavā teikumā ir “gandrīz”, jo es, cik esmu runājis ar LTC kā privātpersona, tā arī neesmu dabūjis statisko IP. Savukārt uzņēmumam satisku IP dod bez vārda runas un papildus maksām.

    Starpcitu, cik tad fiziskai personai papildus jāmaksā par IP?

    #304701
    jurgenz
    Participant

    https://lattelecom.lv/majai/internets/papildu-pakalpojumi/fikseta-ip-adrese

    Fiksēta IP adrese 1 datoram

    Ls 1,68 mēn.

    Fiksēta IP adrese 2 datoriem

    Ls 3,36 mēn.

    #304702
    Anonīms
    Neaktīvs

    Priekš kam tev viņu vajag??????

    Bljed nu pajols nu! Neslēdz ārā routeri/serveri un nekādas IP nemainīsies! Un ja arī mainās reizi gadā vai divos tad iemācies salikt DNS ierakstiem update laiku! Joptv.

    #304703
    ruukjis
    Participant

    Sen vairs nevajag, es tikai painteresējos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā