Latvija-Čehija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Latvija-Čehija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150658
    shadowmen
    Participant

    Pēc pirmā perioda 0:3,kadas izjūtas???Un cik tad notpadieši neguļ un fano par savējiem???Izskatās,ka es vienīgais neguļu 😀 neko darīt….

    #228837
    WerNeo
    Participant

    Neesi, neesi vienīgais. 🙂 Kādas izjūtas? Labi nav, bet šogad mums tā nav pirmā reize (teiksim tā, Rīgas Dinamo tā ir gandrīz ikdiena), kad pirmais periods tiek “salaists grīstē”. Vēl par agru domāt… 🙂 2 periodi priekšā. 🙂

    #228838
    shadowmen
    Participant

    4:2 🙂 man patik 🙂 toch dinamo stila….ja šitā turpinasim būs forši…kā nekā pirmo reizi ÄŒehijai iemetam 2 vārtus 😀

    #228839
    deivs001
    Participant

    Spēle skatāma tikai tad, kad mēs jau galīgi zaudētāji. Ä€trāk visi tur sēņo 😀

    [img]https://hazelmorse.files.wordpress.com/2009/11/go-latvia-boo-russia.jpg[/img]

    #228840
    WerNeo
    Participant

    Mani tikai nedaudz biedē, ka treneru kolektīvs ir aizrāvies ar MVD tā, ka pat nezin, ko pagaidām kurš izlasē spēj. Pirmajā periodā pārāk bija manāms, ka uzticas tiem, kas iepriekšējos gados izlasē rādīja labu sniegumu(bet šobrīd nav gluži labākie) un tikai tad, tiem – kas ir reāli šobrīd labi. 🙂 Bet nu, treneriem redzams labāk… viņi tomēr speciālisti, bet es – līdzjutējs 🙂

    #228841
    shadowmen
    Participant

    Man patika,ka Jagr tizli nospeleja pret musejo,dabuja 2 min,un mes atbildam ar vartiem…vot ta vajag,lai chalis saprot,ka neesam gluzi etiopieshi… 😀

    WerNeo kaa saka pat chaks noriss aizbedzis no Kanādas,jo Znaroks ieradies 😀 logiski,ka chalim biskinj ierusejushi uzskati…

    bet vispar periods ideals,tik daudz noraidijumi,bet tomer mes censhamies tureties.

    #228842
    deivs001
    Participant

    Ko apsmej tos, kas dzīvo Ä€frikā. Viņi pat biatlonā piedalās:)

    #228843
    shadowmen
    Participant

    deivs001 wrote:

    Ko apsmej tos, kas dzīvo Ä€frikā. Viņi pat biatlonā piedalās:)

    Zel ,ka hokeja nav,tos mes tochna uzvaretu 😀

    #228844
    deivs001
    Participant

    Varētu atkārtot šo:

    Latvija 32-0 Izraēla

    ((Bleda, Slovēnija; 1993. gada 15. marts))

    #228845
    WerNeo
    Participant

    shadowmen. Jagrs jau zin, kas esam… 🙂 Viņš arī zin, ka “Etiopiešu” nav ziemas OS (es par Olimpiskajām Spēlēm runāju, ja kas 🙂 )

    Vispār, OS hokejā pat favorīti ir noskaņojušies ļoti pret katru komandu, kas varbūt pat necer uz medaļām. Un Kanāda ar Krieviju jau “izbaudīja” favorītu lomu!

    #228846
    shadowmen
    Participant

    Es šajā zaudējumā vainoju Rēķi 😀 …tik daudz vinja del mazakuma nospelejam,tracina ara….

    Bet ta vispar nebija slikti,nebutu pedejais mums noraidijums domaju,ka tad ieliktu treshos mes…

    #228847
    deivs001
    Participant

    Nebūtu pirmajās piecās minūtēs domājuši, ka tas ir sieviešu hokejs un par katru kontaktu noraidījums, viss būtu savādāk.

    p.s. Pēc kara visi gudri un vēl gudrāki, kad kāds jāmāca!

    #228848
    shadowmen
    Participant

    Jaa pirmas piecas min mus iegaza…

    nju ko tagad jaskatas Dukurēni 😀

    jamegina uzstadit rekords-visu olimpiades laiku negulet 😀

    #228849
    WerNeo
    Participant

    Š ajā zaudējumā jāvaino pirpmais periods. Š oreiz iegrieza tas, ka pirmo periodu sāka mūsējie “nekā” un atspēlēties ne vienmēr sanāk… Pat, ja mēs gribētu ļoti. Tagad jādomā par Dukura zeltītajām iespējām. 🙂

    Rīt būs jauna spēle… un nebūt ne vieglāka!

    #228850
    WerNeo
    Participant

    M. Dukuram – trases rekords. 🙂

    #228851
    shadowmen
    Participant

    Pagaidam turas M.Dukurs…biskinj japagaida un tad jau uzzinasim bus vai nebus…

    Bet manas prognozes M.Dukurs 1.vieta; T.Dukurs 3.vieta…tad varetu apraudaties 😀

    #228852
    zhagis
    Participant

    Lamāties drīkst?

    /…………/

    #228853
    grisha
    Participant

    Es ar negulju 🙂 . Tikko no darba, taa ka speeli neredzeeju. JA shii speele bija baudaama, taatad ir ok.

    Ar ciitiigi skatos skeletona peedeejo braucienu. CErams, nenobruks sisteema atkal, kaa vakar, kad bilde saaka ziepeet zandeles.

    #228854
    grisha
    Participant

    Tik nevaru iebruakt, kaapeec pat latvieshu komenteetaajs vinju sauc par Martinu nevis Maartinju?

    #228855
    shadowmen
    Participant

    Vinji vinju taa sauc,jo gadijuma,ja pirma vieta butu bijusi,visa pasaule saprastu normali vinja vardu 😀

    Un tik tizli,ka tomer edabujam pirmo vietu,bet nekas 2. un 4. ari nav sudigi…

    Dukuri malachi 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā