Latvija-Slovākija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Latvija-Slovākija

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228937
    linx
    Participant

    APOC wrote:

    Es izteicu savu viedokli par spēli.

    Tā ka beidz te dir*t…

    Tāpat kā es savu

    #228938
    ehex
    Participant

    Pret čehiem, starp citu, ir diezgan labas iespējas. Ir galu galā pašlaik ļoti labi zināms tagad viņu spēles stils, toties čehiem pēc idejas būtu uz šo spēli jābūt krietni lielākam satraukumam. Pašlaik vislielākais darbs jāizdara trenerim. Cerams, ka Znaroks to pratīs izmantot un pareizi noskaņot komandu, it īpaši pēc trim šādām spēlēm… Ja mūsējie izies laukumā ar attieksmi, ka ko ta mēs, viņi jau tur NHL meistari, pacīnīsimies, cik varēsim un brauksim mājās, tad loģiski nekas nesanāks. Galu galā 2006. gadā, kad tika nospēlēts neizšķirti, Latvijai ne tuvu nebija tik spēcīgs sastāvs, cik šobrīd un čehi jau ar nebija nekādi vājie…

    #228939
    shadowmen
    Participant

    Jap ari uzskatu,ka pret ÄŒehiju varetu nodot ugunjus,ja sakumu nenoraks…kaa neka ar ÄŒehiju bija visnormalaka spele…

    #228940
    Wuu
    Participant

    Es uzskatu ka izlase sen varēja braukt mājas un šķūrēt sniegu, vismaz sabiedrībai labums būtu.

    #228941
    Crow
    Participant

    Es uzskatu, ka Wuu varēja sen sākt pats šķūrēt to sniegu.

    Ja tu šķūrē tāpat, kā betonē, tad pavasaris mums nebūtu vajadzīgs.

    #228942
    Wuu
    Participant

    Betonēt es māku , bet izlase spēlēt nemāk! Pretīgi skatīties…

    #228943
    Crow
    Participant

    Nu neesam mēs pamatā pretinieki tādām hokeja lielvalstīm kā ASV, Kanāda, Krievija… čempioniem. Daži NHL vai citādi high-level (khmm… jā, kā lai pasaka) spēlētāji nevar visu sastāvu pavilkt.

    Tur hokejistu purnu tūkstošiem, arēnu simtiem. Da mums vienu arēnu ceļ piecus gadus un i tad mistisku iemeslu dēļ tualetes izbūvē nejēdzīgāk kā kāršu namiņu plūstošajās smiltīs.

    Protams, pret vājāku pretinieku no treniņa viedokļa nav interesanti spēlēt. Bet zaudēt, kā redzams, arī nav interesanti.

    #228944
    APOC
    Participant

    Vot tagad ir super spēle pret čehiem!!!! Nevis tā pelmeņu grūstīšana pret slovākiem!!!!

    Žēl, ka beigās zaudēja, bet izlase patiešām spēlēja un skrēja par katru ripu!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā