Latvijas Banka 2018

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Latvijas Banka 2018

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163303
    Barons
    Participant

    Kā šoreiz beigsies vai viss var beigties ar “Latvija Banka”, kā ar AS “Latvijas Krājbanka” 2011.gadā un “Banka Baltija” 1995.gadā, varbūt visu naudu laicīgi izņemt, nu jau daudz kam ir līdzība ar iepriekšējiem gadījumiem. Es tik tā, es interesējos.

    #332971
    ruukjis
    Participant

    Ko tu esi salietojies? Es tik tā interesējos.

    #332972
    3Dklucis
    Participant

    Vis tacu pareiz -kas to zin kas notiks ar to pašu slaveno swedbank…nuja,nav jau Latvijas banka,bet tieši tamdēl jaštuko vai algu vairs ļaut bankā skaitīt-man jau oblegati nav banka jauztur….Atkal problemas maksās pastā komisijas naudu par veiktajiem maksājumiem,,tad atkal pretruna nevaig taisīt maksājumus…vaig tikai nepieciešamo elektrība- mobilais preikšatmaksas ,kad ir kāds rubuls nu noperk to atjaunošan…ko vēl-TV maksājumi -naxxxuj ,skaties brīvos kanālus-pasi galvenie ir par brīvu-gribi kautko intresantāku-uzsatdi šķīvi un skaties vismaz no 3 pavadoņiem brīvos kanālus-tur ir ko rēdzēt….un tas tikai tik tikās ka pie elektrības maksas…. ko vēl,paarvietojamies ar veļukiem :D!

    Paši sevi vien apgrūtin..,Pie arstiem ejot internetu nevaig un ja vaig aiziesi uz biblotēku…tur vins ir….Un kad būs jāmirst vispar nebūs nekādu problēmu jo tev taču nekā nav-vienkārša loģika!!!

    #332973
    3Dklucis
    Participant

    Te vis ir ļoti vienkārši-kam naudas tam problēmās…:D

    #332974
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nau mani – nau prablem!

    Ļoti ceru ka sabruks visas tās augļotāju bankas, kas pelna naudu uz cilvēkiem. Latvijai Banka gan nav parasta komercbanka banka, tai ir citas funkcijas. Bet jā, ceru ka sabruks daudzas no komercbankām, un ka valdība netaisīs tādu izgājienu kā savulaik ar Parex. Lai SEB, SWED, un Breivika banka iet Bankas Baltija ceļu, lai cilvēki mācās ka banka ir tikai un vienīgi viens no naudas pārskaitīšanas veidiem un ka bankā uzglabāt naudu ir stulbi.

    #332975
    osy
    Participant

    un kur tad glabāt? zeķē? vai pārkonvertēt visu uz bitkoiniem? 😀

    #332976
    hackey
    Participant

    Lieto skaidro naudu!

    Bankas ir tās kas uzspiež lietot bezskaidro naudu un visticamākais ka 99.9% nezin cik uz doto mirkli ir Jūsu virtuālajā maciņā naudiņas!

    Un no tā izriet kāpēc ir tik daudz cilvēku kas ir ņēmuši da jel kādus kredītus bankās un nebankās lai kaut ko nopirktu, neskaitot hipotekāros! 50% toč būs kaut ko paņēmuši!

    Personīgi es tfu, tfu neesmu ņēmis tos kredītus. bet ciparu uz kartes nepateikšu neieejot i-makā 🙂

    #332977
    Barons
    Participant

    Man liekas jūs te rūķīši neko nesaprotat kas ir noticis!

    #332978
    Black
    Participant

    Ak, augstais finanšu gurū, paskaidro mums seklajiem zemes tārpiem, kas tad ir noticis.

    Pie reizes arī pasaki, cik tad esi noguldījis “Latvijas bankā” un uz cik lieliem procentiem?

    Ja vien tas nav valsts noslēpums.

    Kaut gan… labāk nesaki, bet pārnes visu uz ofšoriem.

    #332979
    msh
    Participant

    Nu kā – rimševicu aizturēja. Attiecīgi dažam labam liekas ka tādēļ LB būs jāklapē ciet… Man tikmēr ieejot delfos pirmie ar bankām saistītie raksti kas uztrāpījās bija par pavisam citu banku…

    #332980
    Participant

    Notepad publika ir palikusi neizglītota un dumja. Bija reiz laiki, kad šeit ložņāja vārnulēni un citi zvēri, kuri bija izglītoti ne tikai IT jomā, bet arī dzīve viņiem bija šo to gudru iemācījusi. Tagad puse no komentāriem satur tukšu gaisu un neko citu.

    #332981
    web33
    Participant

    Pirmo reiz dzirdu tādu ab.lv banku . nez man vienalga man tāpat konts lietuvā lietuvas bankā tiesu izpildītāju un pārējie LATVIJAS halavšķiki parazīti var stabulē papūst .

    #332982
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Abi varianti ir labi!

    #332983
    ruukjis
    Participant

    Ooook, tu izskatās lieto kaut ko daudz “labāku” kā Barons…

    #332984
    Barons
    Participant

    Nav naudas, nav problēmu. Es to ne par sevi…

    #332985
    shady
    Participant
    #332986
    shady
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā