Latvijas tirgū būs pieejams pirmais lietuviešu planšetdators

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Latvijas tirgū būs pieejams pirmais lietuviešu planšetdators

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155514
    shady
    Participant

    Lietuvas uzņēmums ACME šī gada oktobrī iepazīstinājis 25 eksporta valstis ar jaunu planšetdatoru. Š is modernais tehnikas jaunums, kam pasaulē tiek veltīts arvien vairāk uzmanības, Lietuvā ātri atradis savu nišu un pircēju, un ir gatavs iekarot jaunus tirgus. ACME planšetdators var lepoties ne tikai ar labām tehniskajām īpašībām, bet arī ar pievilcīgu cenu.

    ACME ģenerāldirektors Pauļus Paršeļūna (Paulius Paršeliūnas) stāsta, ka šis ir uzņēmumam stratēģiski ļoti svarīgs solis uz priekšu. „Planšetdatori ieņem arvien nozīmīgāku un lielāku tirgus daļu. Ticam prognozēm, ka tuvākajā nākotnē tā dēvētās „planšetes” iekaros tirgu un varbūt pat nomainīs portatīvos datorus. Š…emot vērā šādu tendenci, vēlējāmies saviem pircējiem piedāvāt jaunu, kvalitatīvu izstrādājumu, kas ir ne tikai mūsdienīgs un ar pievilcīgu dizainu, bet arī atbilst visām mūsdienu planšetdatoru tehniskajām prasībām,” stāsta ģenerāldirektors.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_acme_plansetdators_1.jpg[/img]

    Tikai 391 gramu smagajam ACME izstrādātajam „Tablet TB01” planšetdatoram ir septiņu collu skārienjutīgs ekrāns, 1 GHz „Samsung” procesors, fotokamera un USB savienojums. Tajā ievietota pasaulē populārākā operētājsistēma „Android”, kuru lieto „Samsung”, „Motorola” un „HTC” planšetdatoru ražotāji. Klausoties mūziku, planšetdatora baterija var darboties līdz pat 12 stundām, bet, sērfojot internetā vai skatoties video, – līdz sešām stundām.

    Viena no ne mazāk svarīgākajām tehniskajām detaļām ir planšetdatora atmiņa, kas ir 4GB liela, bet ar atmiņas karti tā var sasniegt arī 32 GB. ACME planšetdators maksā aptuveni 125 latus. Tā ir ļoti pievilcīga cena, salīdzinot ar līdzīgiem izstrādājumiem, kas vairumam cilvēku līdz šim bija par dārgu.

    Komentējot ACME planšetdatoru tehniskos parametrus, P. Paršeļūns apgalvo, ka tie atbilst jaunākās tehnikas pasaules prasībām un ļaus ikvienam cilvēkam apmierināt savas vajadzības un justies ērti. Uzsverot, ka šī ACME izstrādātā „planšete” darbojas ātri, jo to nodrošina spēcīgais „Samsung” 1 GHz procesors, kas nepievils pat pašu nepacietīgāko lietotāju.

    Planšetdatori miljoniem lietotāju visā pasaulē jau kļuvuši par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, lai sērfotu internetā, las’oti elektroniskās grāmatas, izmantotu epastu, skatītos filmas un attēlus, klausītos mūziku, spēlētu spēles un veiktu citas darbības. Skārienjutīgais ekrāns sniedz pavisam jaunu programmu pārvaldīšanas sajūtu.

    #279496
    Willis
    Participant

    Mja… . Kas mazāk runā, tas vairāk dara !

    Lai Valdis Dombrovskis uzraksta kārtējo sējumu grāmatai ”Kā Latvija pārvarēja krīzi”, būs jānopērk, lai muļķītimtiek kāds latiņš pārliecībai !

    #279497
    samurajs
    Participant

    Kad dzirdu ACME => domāju Maxima 😀 Ja man kāds šo uzdāvinātu, tad nu tā… bet neesmu tik bagāts, lai par savu naudu pirktu lēti, un pie tam vēl ACME 😀

    Bet brõļiem lietuviešiem cepums par uzdrīkstēšanos!

    #279498
    Evers
    Participant

    Kāpēc kādreiz nevarētu būt otrādi?

    #279499
    Aldis
    Participant

    Izskatās lēti, ar kaut kādu froyo iekšā. Bet nu, vismaz šie cenšas atšķirībā no mūsējiem, un 100% pa maximām parādīsies šīs te planšetes pa aptuveni 35-40ls un viņas pirks!

    #279500
    spekis404
    Participant

    Tadas graamatas nav, bet ir “Kaa Latvija parvareja finansu krizi”, ceru ka atskiribu zini spani.., bet mums jau galvenais pasmirdeet vai ne?..:>

    #279501
    iKey
    Participant

    Kad es izdzirdu nosaukumu “ACME” – uzreic atsauc atmiņā to koijotu, kurš ar “ACME” ražojumiem cenšas noķert to putniņu 😀

    #279502
    Willis
    Participant

    Tāda grāmata, “Kaa Latvija parvareja finansu krizi” nav, ir “How Latvia Came through the Financial Crises” . 😉

    #279503
    Loading
    Participant

    Es varbūt nopirktu.

    #279504
    spekis404
    Participant

    No shit sherlock..:>

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Iy8AVH4uH0c[/youtube]

    #279505
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Citēju: “pasaulē populārākā operētājsistēma „Android””

    Cik es zinu, tad pasaulē populārākā OS ir Windows. Vai varbūt es maldos?

    #279506
    AlienZ
    Participant

    Shady, tev nav iespējas šo te brīnumu dabūt rokā, pamocīt un uztaisīt apskatu? 😀 Ja godīgi, tad es eksperimentiem drīzāk paņemtu šo te, nekā kaut kādu noname čingu-čangu aparātu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā