Lauziet spēles, atbloķējiet – demokrātija turpinās!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lauziet spēles, atbloķējiet – demokrātija turpinās!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151773
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_unlockiphone4_1.jpg[/imgl]Noticis kaut kas neizskaidrojams: ja visu laiku ASV skaitījās autortiesību citadele, tad pēdējie valdības lēmumi visu apgriezuši kājām gaisā. Tātad pēc jaunākajām ziņām iPhone likumīgā uzlaušana vēl nebūt nav viss, kas pilsoņiem taps ļauts. Starp citu, ja līdz šim “jailbreikoti” iPhone palika bez ražotāja garantijas, tad tagad servisu vairs nedrīkstēs atteikt.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_jailbreak_whatsnext_1.jpg[/imgr]Ejam tālāk! Tātad, ja cilvēks nopircis konkrētam operatoram “piesietu” tālruni, arī to nu drīkst legāli atbloķēt un lietot pie jebkura operatora. Pie tam ražotājam vairs nebūs tiesību liegt pircējam piekļuvi operētājsistēmas kodolam, vai uz savu galvu attālināti veikt kādas izmaiņas patērētāju ierīcēs.

    Nopirki spēļu DVD vai citu aizsargātu datu nesēju? Droši lauz augšā! Ja tavs mērķis ir iepazīšanās ar produktu, tā izpētīšana, vai drošības problēmu meklēšana – arī tas tagad ir legāli!

    Arī filmas nu drīkst ķidāt, var izmantot to fragmentus savos audiovizuālajos darbos. Vienīgais noteikums – ar to nedrīkst pelnīt.

    Kāda būs Apple un RIAA reakcija uz to visu – drīz dabūsim zināt. Bet izskatās, ka aiz visa stāv spēcīgs lobijs, kas tendēts uz open source programmatūru.

    Avots 1, 2, 3.

    #242900
    usins
    Participant

    Obama zālīti sapīpējās. Sanāca parakstīt šo to…. 😀

    #242901
    Imhoteps
    Participant

    ТОВАРИЩ, ВЕРЬ – ПРОЙДЁТ ОНА,

    ЭПОХА ВАРЕЗНОГО СОФТА!

    И НА РУИНАХ КУПЕРТИНО МАЙКРОСОФТА

    НАПИШУТ НАШИ ИМЕНА!

    Gaidam AKKAs reakciju. HZ, kad sagaidīsim – trešās pasaules valstiņā dzīvojam, tomēr… gaidam…

    #242902
    akiims
    Participant

    No vienas puses jau forshi, no otras sanaak kka jociigi, ja razotaajs paredzeejis konkreetu softu savam produktam, bet es uzlieku kko kreisu un piem nosvilinu, tad razotaajam jamaina pret garantiju.

    Tas jau gandriiz kaa nopirkt mashinu ar dizelmotoru bet liet bendziinu un vainiigs razotaajs ka neiet 😀

    #242903
    Aldis
    Participant

    razotaajs tad tieshi nav vainiigs – nu palasi ieprieksheejo rakstu 🙂 – ja lauzi, pats vainiigs, remontee pats – ja nelauz un viss straadaa, tad dziivo taalaak.

    super, kaut kam šādam jau sen vajadzeja notikt, savadak bij zb. ka visu laiku tiesaajaas, njeemaas u.t.t. shajos jautaajumos.

    #242904
    poisins
    Participant

    akiims wrote:

    No vienas puses jau forshi, no otras sanaak kka jociigi, ja razotaajs paredzeejis konkreetu softu savam produktam, bet es uzlieku kko kreisu un piem nosvilinu, tad razotaajam jamaina pret garantiju.

    Tas jau gandriiz kaa nopirkt mashinu ar dizelmotoru bet liet bendziinu un vainiigs razotaajs ka neiet 😀

    Nezinu kā ar citiem produktiem, bet ar iPhone un iPod Touch ir tā – Ir oficiālā programma. Novelkam viņu… Tad novelkam kādu Jailbreak programmiņu (piem. RedSnow). Caur Jailbreak vnk automātiski tiek aktivizēts tālrunis un un ņemts SIM bloķējums tīklam + tiek uzstādīta Cydia aplikācija, kur var iegūt visādus brīnumus – Winterspring, tēmas, mazas un vienkāršas spēlītes, dažādas noderīgas aplikācijas. Tā kā neko citu izņemot nedaudz uzlauztu oficiālo programmu virsū nedabūt…

    #242905
    Aldis
    Participant

    poisins wrote:

    akiims wrote:

    No vienas puses jau forshi, no otras sanaak kka jociigi, ja razotaajs paredzeejis konkreetu softu savam produktam, bet es uzlieku kko kreisu un piem nosvilinu, tad razotaajam jamaina pret garantiju.

    Tas jau gandriiz kaa nopirkt mashinu ar dizelmotoru bet liet bendziinu un vainiigs razotaajs ka neiet 😀

    Nezinu kā ar citiem produktiem, bet ar iPhone un iPod Touch ir tā – Ir oficiālā programma. Novelkam viņu… Tad novelkam kādu Jailbreak programmiņu (piem. RedSnow). Caur Jailbreak vnk automātiski tiek aktivizēts tālrunis un un ņemts SIM bloķējums tīklam + tiek uzstādīta Cydia aplikācija, kur var iegūt visādus brīnumus – Winterspring, tēmas, mazas un vienkāršas spēlītes, dažādas noderīgas aplikācijas. Tā kā neko citu izņemot nedaudz uzlauztu oficiālo programmu virsū nedabūt…

    Neko jaunu jau nepateici. Un JB veicot var dabūt daudz jaunus libarijus, tūļus, un to ko nav apstiprinājuši appstore. Kā arī iemetot installous, vari vilkt lejā nahaļavu visas appstore aplikācijas. Protams, tā jau arī ir krekošana. 🙂 Ka arī staigāt pa pašu failu sistēmu, eksperimentēt u.t.t.. 🙂 Piemēram, kā biedrs PienaZupa izveidojis labu LV atbalstu pamainot failus. Pats esmu eksperimenta pēc esmu nofeikojis OS version number. Kā arī visādu citu drazu eksperimenta pēc palauzis. 😀

    #242906
    bladez
    Participant

    Man te tāda “asa” diskusija ar dažiem cilvēkiem panesās, lai neteiktu maigāk.

    Tātad, vai jaunais likums kaut ko saka arī par “kraku” izplatīšanu? Vai tā sanāk legāla vai nelegāla?

    #242907
    Evers
    Participant

    Cracki (spēļu zālītes) savā būtībā nav nekas nelegāls.

    Piemēram: Es nopērku oriģinālo spēles disku par 30 Ls, bet nu mani pilnīgi tracina, tas, ka mūždien jāmuļļājas ar diska bakstīšanu datorā, kad gribu spēli paspēlēt, tālab novelku “zālīti” un disks stāv plauktiņā.

    Optiskie diski protams arī gribot negribot mēdz saskrāpēties vai vispār negadījuma kārtā pavisam sabojāties, tad kālab neglabāt datorā rezerves kopiju .iso formātā + piemeklēt zālīti rezerves kopijai, lai nebūtu jāpērk negadījuma dēļ jauna spēles kopija? 🙂

    P.S. Uz tiem pašiem principiem balstās spēļu zālīšu portāla http://www.GameCopyWorld.com pastāvēšana – vilkt drīksti tikai tad, ja tev pieder spēles oriģinālā kopija. Protams, tas balstās tīri uz cilvēku godaprātu. 😀

    #242908
    Nelabojams
    Participant

    Izskatās, nākam pamazām pie saprāta… lai gan tieši no amīšiem to gaidīju vismazāk!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā