Lētā Džonija blogs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Lētā Džonija blogs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149147
    Anonīms
    Neaktīvs
    #204678
    yozhis
    Participant

    kas tas ir par jaunu nesmuku skinu? tam firefoxserim arī tāds bija.

    Tātad skins galīgi nerulzē!

    #204679
    Anonīms
    Neaktīvs

    yozhis wrote:

    kas tas ir par jaunu nesmuku skinu? tam firefoxserim arī tāds bija.

    Tātad skins galīgi nerulzē!

    Nav jau problēmas nomainīt. Ja vēl diviem nepatiks mainu nost.

    #204680
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Mjā… apskatījos un izdarīju secinājumus. Ja cilvēks sācis rakstīt blogu – tad viņam ir citiem ko teikt. Š ajā gadījumā man radās iespaids, ka FF grib savu mazo krāniņu pastiept 0.5 cm garāku. Nemokies, nabadziņ, ir tak labāki līdzekļi, piem. https://www.euroextender.com/ 😀


    https://notepad.lv/post48010.html#48010

    un vieta tev te – https://sirups.lv/lv/forum.html

    #204681
    Evers
    Participant

    1. bezmaksas wordpress.com ir diezgan nožēlojama vieta kur rakstīt blogu(reklāmas, pieejamie dizaini ir atbaidoši, funkcionalitāte ar švaka) ,

    daudz labāks bezmaksas variants būs googles http://www.blogger.com, pats ar lietoju, vienkārši, bet glīti dizaini, latviešu valoda, arī izskatās pēc bloga nevis pēc ****, par funkcionalitāti ar nesūdzos

    2. personīgo blogu parasti nereklamē, kur nu vēl ja tajā ir tikai 2 ieraksti un tas vēl ir nedataisīts kā nākas

    3. Tas, ka centies taisīt blogu un varbūt nekas diži labs sākumā nesanāk , nekas slikts nava. Ar laiku nāks talants, iedvesma utt… un tad būs arī nopietni lasītāji 🙂 Labs nāk ar gaidīšanu

    #204682
    Wuu
    Participant
    #204683
    izredzētais
    Participant
    #204684
    shadowmen
    Participant

    totali japiekrit samurajam….man liekas ,ka letajam dzonijam tik nenormali gribas ka izcelties,bet nju nesanak,varbut pamegini ar sportu nodarboties vai kaut ko tamlidzigu,jo nju nav kaut ka…piemeram tas vien,ka ievietoji seit sava bloga reklamu,man uzdzina dusmas,jo ja tur vismaz butu ko lasit….nav oki…..nevajag censties tik loti izcelties,paaugsies un viss naks pats no sevis….

    #204685
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nemēģinu izcelties, un nevajag man arī.

    #204686
    daGrevis
    Participant

    Piekrītu. Uzskatu ka dizains obiligāti jataisa pašam!, vai jānopērk no kāda, kas Tev to uztaisīs. Man arī gribas izcelties, bet apvaldies… Schhh… 😀

    #204687
    izredzētais
    Participant

    pie vienas izdevības vēlējos pajautāt ko advencētie koderi domā par photoshopā veidotu dizainu ar slice tool + dw?

    esmu dzirdējis dažādus viedokļus, vēlētos uzzināt jūsu domas..

    #204688
    daGrevis
    Participant

    Nu man šķiet ka labāk tomēr ir visu pašam kodēd bez WYSIWYG… 🙁

    #204689
    izredzētais
    Participant

    kāpēc? kāda ir šķirba?

    manuprāt dreamweavers lieliski tiek galā ar mājaslapām..

    #204690
    daGrevis
    Participant

    Nedomāju ka tā ir visos 100%. Ja dizains ir sarežģīts, piemēram.

    #204691
    Crow
    Participant

    izredzētais wrote:

    manuprāt dreamweavers lieliski tiek galā ar mājaslapām..

    “tiek galā” != “izdara labi”

    #204692
    daGrevis
    Participant

    damncrow wrote:

    izredzētais wrote:

    manuprāt dreamweavers lieliski tiek galā ar mājaslapām..

    “tiek galā” != “izdara labi”

    +1 🙂

    #204693
    Foxsk8
    Participant

    Tādiem kā man un azazul, vēl pāris kadriem tāds drīm sūds 100 gadi nav vajadzīgs.

    Jums pārējiem ir ok, var pāris šādas lietas samācīties arī tīri no “WG, kā tur bija tālāk” editoriem.

    #204694
    izredzētais
    Participant

    foxsk8, vai raksti ar roku jo vari, vai ir kāds cits iemesls? es gribēju uzzināt kāda ir atšķirība ar ko taisa, ja vien rezultāts sanāk tāds kāds nepieciešams..

    kādēļ koderi dw un citus šāda veida editorus sauc par sūdiem, kas tieši tajos nepatīk?

    ..dont mind me, just curious

    #204695
    Andress
    Participant

    izredzētais wrote:

    kādēļ koderi dw un citus šāda veida editorus sauc par sūdiem, kas tieši tajos nepatīk?

    1: Koderis neattista sava prata un koda speejas ja visu viņa vietā izdara softs

    2: Uz notepada var atrak sadrukat clean kodu ka uz dreamwaveres iziet cauri simtam menu lai panaktu to pasu effektu

    3: Nekas nav eleganti perfekts, ak vien kodera rakstits kods, softs nemak domat, lidz ar to nemak noverst cross browser kljudas ka ari sintakses kljudas, piemeram kombinejot dazhadus elementus

    4: ir daudz panjemienu un ts haku kas ljauj labak attelot lapu, bet kurus wysiwyg vienkarshi nezin, jo tam standartaa iespejots ir tikai standarta kods

    5: par salidzinoshu atrumu es jau teicu?

    6: tas ko tu redzi dw logaa ne vienmer tieshi ta pat izskatisies parlukaa(os)

    #204696
    Foxsk8
    Participant

    Andress: kartējais +1

    Veči – “pāragri teikt”, kad būsiet mana un Andress līmenī, arī citiem tā teiksiet savādāk. Kāpēc patērēt X laiku pie “briļu kobras, ja var sist kanti jau blondīnei”:) Izaugsiet tā teikt no smilšu kastes, vai DL viena no mīļākā teiciena “bērnu dārza”

    P.S. Koderi ir koderi, programmētāji, kuri zin patiesās dzīves vērtības

    Ok skarbums no manis, ņemtu “briļainu kobru no ļaunākiem murgirm” vai arī skaistu un elegantu blondīnīti, kuru jāmāk paņēmt. Uzvēršu, jāmāk. 🙂 Ja nevar ar tiešiem variabļiem. tad jādara savādāk.

    P.S. Kāda ironija, pirmā meiča ar stikliņiem, pirms pāris gadiem, tagad ticis pie blondīnes. Nu vot, secinājumi pašiem. Virtuālā dzīvē var sazīmēt X lietas ar reālo dzīvi, kā arī kaut ko salīdzināt, lai izdarītu kādus secinājumus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Tēma ‘Lētā Džonija blogs’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā