Lētā Džonija blogs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Lētā Džonija blogs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #204697
    Aldis
    Participant

    Lētā Džonija Blogs(Build 7005) <--- bloga softam kuram pats neraksti kodi ir buildi? Shis jau parspej firefoxiisa blogu ar sleegtajiem komentiem! :D :D galvenais ka dizaini abiem identiski... :) (Varbut jus ir brackas?) Vnk.. vaaks, seit ir cilveki, kas lapaam kodus raksta no A-Z, ziimee dizainus, raksta jaunumus profesionala limenii.. 🙂 Domaaju ka neiistajaa vietaa iepostoji to savu spamu uz savu blogu! 🙂 Nakosais solis bus brinums kad noblokesi komentaru sistemu? Jebkurs no mums ir pirmsakumos sists un slaaniiC 🙂

    #204698
    Andress
    Participant

    Man liekas, ka Džonis un Firefoxis ir viena un tā pati persona 🙂

    #204699
    Aldis
    Participant

    Vai arī šo mazo hakeru aktivizēšanos veicina vasaras brīvlaiks kurā skolniekam nav ko darīt! 😀

    #204700
    FireFoxsitis
    Participant

    https://invasion.draugiem.lv/friend/?fid=3259041 – mans profils (FireFoxsitis)

    https://www.draugiem.lv/friend/?3552585/Kristers_Andris_Barabanovs/ – Lētā Džonija profils.

    Nezkāpēc LDž ir izvēlējies tieši manu dizainu. Pieprasu LDž mainīt dizainu!

    #204701
    drunk_lizard
    Participant

    luuk pie kaa noved vecaaku alkaholisms…

    #204702
    Gaujards
    Participant

    damncrow wrote:

    izredzētais wrote:

    manuprāt dreamweavers lieliski tiek galā ar mājaslapām..

    “tiek galā” != “izdara labi”

    Haaah, labs:)

    +1

    #204703
    izredzētais
    Participant

    d_l, tas nav vecāku alkaholisms, tas ir kas cits..

    [img]https://i26.tinypic.com/fnbx9t.jpg[/img]

    #204704
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Edgars Peļņa (Eduards FireFoxsitis)

    Dievinu Maiklu Džeksonu…

    o.0 Veel viens vecu neegjeru miilis. Saaciet tak vienreiz jaunatne par sievieteem domaat!

    #204705
    FireFoxsitis
    Participant

    Mr.Death – man patīk viņa mūzika.

    P.S. Manā kompī un telefonā ir pabijušas simpātisku sieviešu fotogrāfijas 😀

    #204706
    Crow
    Participant

    FireFoxsitis wrote:

    P.S. Manā kompī un telefonā ir pabijušas simpātisku sieviešu fotogrāfijas

    OMGOMGOMG!!ONEELEVEN!!! NEVAR BŠªT!!11 :D:D

    #204707
    Mr.Death
    Participant

    firefoxsss, no tiesas zjeel ka tikai pabijusjas :>

    #204708
    Andress
    Participant

    FireFoxsitis wrote:


    P.S. Manā kompī un telefonā ir pabijušas simpātisku sieviešu fotogrāfijas 😀


    un izbijušas….

    [img]https://bildites.lv/images/djayvl44gaefypplbrtu.jpg[/img]

    #204709
    Mr.Death
    Participant

    Nozjeelojama patiesiiba ir taa, ka reklaamas iespaidaa daudzi naivulji, kuriem varbuut dziivee ieprieksj vispaar nav bijusi dariisjana ar piesaukto un cildinaato cilveeku, saak peec taa nomirsjanas kaisliigi seerot un atbalstiit vinju. Pasaulee ikdienas Death apciemo tuukstosjiem cilveeku, Nekad neticeesju, ka Juus aizdomaatos par katru no tiem. Sjajaa gadiijumaa juus seerojat tikai par to ko padzirdat, ne reizi taa arii neredzeejusji iisto cilveeku aiz visas taas preses un reklaamas greedas. Par to nav jaakaunaas – lielaakai daljai tas ir dabiigi, bet tomeer uzsit skjebinosju primaatisma piegarsju. Un taa puikas, padomaajiet vai Dzjeksons ir tiesjaam tas, ko veelaties klausiities, jo ieprieksj 100% varu sadereet, profila parakstos un par wallpaperiem vinja bildi nelikaat, taatad arii neklausiijaaties katru dienu :> Jums uz pieres ir rakstiits, ka patiik reps, snjeps i kalbasnjiki :>

    #204710
    Sid
    Participant

    +1 death, es viņu nekad neesmu klausījies un man ir vienalga – dzīvs vai miris. Nu žēl jau, protams, ka tā, bet mani tas kaut kā pilnīgi nemaz neuztrauc 🙂

    #204711
    samurajs
    Participant

    Te jau tāpat spamtēma, tad lai iet tālāk 😀

    Mr.Death – tā nu gluži nav, ka pēc kāda pazīstama cilvēka aiziešanas kādam uzreiz viņu baigi savajadzētos. Bet to kampaņu realizē vesela industrija, un tici man – nopelnīs grandiozi, miljardos mērāmus dolāru kalnus.

    Tātad drīzumā droši ka atklāsies nelaiķa agrāk nezināmās un “nejauši uzietās” dziesmas un video pāris albumu apjomā; “no āmura” par astronomiskām summām ies personiskās mantas; tiks radīta fetišmode ‘a la Jackson’, tiks izdoti memuāri un romāni par aizgājēja iepriekš nezināmām guļamistabas epizodēm, un daudz kas cits…

    Viss tas jau n-tās reizes atstrādāts un nostrādās arī tagad. Auditorija – protams tā tautiņa, kas lasa tos bilžainos tenku žurnālus kā Vakara Ziņas.

    #204712
    ob1
    Participant

    Manuprāt, ir labi, ka jaunatne raksta blogus. Treniņš labs. Iemācās formulēt domas.

    #204713
    Mr.Death
    Participant

    samurajs pieveers uzmaniibu sjiim fragmentam: ..ir taa, ka reklaamas iespaidaa daudzi naivulji… blogu bez psihiatriski gariigaas sagatavotiibas nemaz nav pat veerts iesaakt, mhhhh :>

    #204714
    Anonīms
    Neaktīvs

    iepostoju jaunu ziņu.

    #204715
    Evers
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    iepostoju jaunu ziņu.

    šito postu uz rakstu sadaļu! 😀

    kas būs ja katrs sāks rakstīt savu personīgo blogu utml lapu updeitus? 😀

    #204716
    Sid
    Participant

    Okay, pietiks.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Tēma ‘Lētā Džonija blogs’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā