Lētā gala datorausis

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Lētā gala datorausis

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161113
    ExDec
    Participant

    Š ausmīgi izbesīja šodien pašreizējā Gembird MHS-U-001 USB austiņas, ielidināju miskastē. Strādā pie viena USB cauruma un vēl tad atsakās un ir 500 reizes jāštekerē no jauna, lai atsāktu darboties.

    Tā kā šodien arī jaunu CPU paķēru, tad budžets baigi limitēts – max 20€. Kas varētu būt puslīdz labs tajā summā? Skatos Microlab, tumbas šiem labas, bet kādas ausis? Tad vēl ir Philips un Panasonic, kas iekļaujas tajā summā no tādām nopietnākām firmām. Pārējais tāds garām variants.

    Un savu mūžu vairs neņemšu ar USB – nu na*ig. Skaņa jau laba, bet kā sāk čakarēties kaut kas pašam čipam iekšā, tā čavinieks galīgs. Tā kā vēlams ar 3.5mm štekeri.

    Bonuss, ja ausīm klāt mikrofons. Bet, ja šams šņāc tā it kā stāvētu vētrā visu laiku, tad labāk lai nav, tur es ar savu 2Ls Acme galda mikrofonu ar varu izlīdzēties. 😀

    Negribu in-ear – batonus ausīs jau tāpat sprauž valdība, nebāzīšu pats. Over-ear labākais variants, ja ir mīkstas auses, tad var arī on-ear.

    Bet nu jā, īsumā vjaadzīgs:

    3.5mm štekeris

    Mikrofons neobligāts, bet noteikti kā pluss

    Over-ear tipa (sliktākajā gadījumā on-ear, bet noteikti ne in-ear)

    20€ max budžets

    P.S. Neder variants “pagaidi, kad ir nauda”, jo pašlaik uz kaut kādām pusbeigtām Keenion dzīvoju, kopš apriebās tie gļuki, un, ja runāju godīgi, skaņa tā kā no mucas nāk. Tādā ziņā tās Gembird bija dikti labas – skaņa skaidra kā pulēts plikpaura galvvidus, bet nu gļukoja trakāk kā kaimiņu Vaņa pēc mēnesi ilga plosta…

    #318505
    shadow118
    Participant

    Man kādreiz bij Acme HA07 ausis, bij tīri ok https://www.acme.eu/en-us/accessories/headphones/multimedia/acme-ha07-ultimate-headset-gamers vienīgi salidzin.lv rāda, ka ir tik vienā veikalā un pa 18€, es viņas pirku kaut kādā lielveikalā pa man liekas 9Ls

    #318506
    ExDec
    Participant

    Biju vietējā veikalā paskatīties kas pieejams. Tīri laba izvēle patiesībā, bet daudz uzreiz norakstāmi lētuči gan. Beigās paliku pie Philips SBC HP200 par 10€. Par to cenu laba kvalitāte, kaut arī drusku pietrūkst augšas. Bet par to cenu ļoti labs variants.

    #318507
    LooNeY
    Participant

    šī pusgada laikā esmu iznesis divas 50eur+ vērtas ausis… apnika izmest naudu.. biju prizmā, nopirku kas patika acīm kkādas canyon cnr-hs07n pa 15eur, manas ausis ietilpst iekšā un nesēž uz auss, ļoti ērtas es pat teikšu, audiofīļu ausis protams, ka tās nav, bet nevar tādā cenu kategorijā ko tādu gribēt! MIC labs vismaz cik stāsta cilvēki otrā galā skaipam 😀

    #318508
    ExDec
    Participant

    Vot mikrofons vienīgais, ka šitām Philips, ko ieķēru, nav. Bet tur visticamāk beigās paņemšu AntLion ModMic un nebūs problēmu. Pagaidām ar uz galda liekamu acme mikrofonu ir pietiekami. 😀

    #318509
    Naasdegunis
    Participant

    Gribēju ieteikt uzmest aci Sennheiser HD 201, bet vairs jau neko … 😀

    #318510
    ExDec
    Participant

    Priekšdienām noderēs ieteikums. Un gan jau kādam citam arī.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā