LG Electronics Latvia izslēgs savu reklāmu (Zemes stunda)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LG Electronics Latvia izslēgs savu reklāmu (Zemes stunda)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150878
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_zemes_stunda_1.jpg[/imgl] Sadzīves elektronikas un mobilo telefonu ražotāja LG Electronics (LG) meitas uzņēmums Latvijā „LG Electronics Latvia” pievienosies pasaules mēroga Zemes stundas akcijai arī Latvijā – sestdien, 27.martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 izslēdzot LG neona reklāmu uz Latvijas televīzijas ēkas jumta.

    “Tā kā uzņēmuma logo ir viens no būtiskākajiem tēla komponentiem, ceram, ka šis solis būs kā aicinājums pievērst uzmanību pasaules klimata jautājumiem un atbildību par to risināšanu. Tāpēc aicinām Zemes stundā iesaistīties arī visus LG darbiniekus un klientus – kopā mēs varam rosināt pozitīvas pārmaiņas, jo – Life’s Good, When it’s Green!” uzsver Sergejs Samoiļenko, LG Electronics Latvia komercdirektors.

    Zemes stunda ir globāla mēroga akcija ar mērķi pievērst uzmanību klimata pārmaiņām, kas aizsākās 2007.gadā kā vienas pilsētas – Sidnejas iniciatīva. Jau nākamajā gadā Zemes stunda bija kļuvusi par visas pasaules akciju – tās norisē iesaistījās ap 50 miljoniem cilvēku 35 pasaules valstīs. Līdzīgi kā Jaunais gads Zemes stunda virzīsies no vienas laika zonas uz nākamo. Latvijā tā šogad notiks sestdien, 27.martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30.

    Avots: LG preses relīze

    Vai Notepad.lv lietotāji piedalīsies Zemes stundas akcijā? Vai pasmīnēs un sēdēs pie saviem datora ekrāniem?

    #231514
    _Mo3_
    Participant

    es laikam sēdēšu pie ekrāna vai vnk nebūšu mājās, lai visu izslēgtu, jo tā galu galā ir sestdiena 😀

    #231515
    RicoPico
    Participant

    Heh… papildus reklāma reklāmai. 🙂

    Quote:

    We’re so self-important! Everybody’s going to save something now. “Save the trees; save the bees; save the whales; save those snails.” And the greatest arrogance of all, “Save the planet.” WHAT? Are these fucking people kidding me? Save the planet? We don’t even know how to take care of ourselves yet. We haven’t learned how to care for one another, we’re gonna save the fucking planet?

    (C) George Carlin.

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7W33HRc1A6c[/youtube][/spoil]

    #231516
    samurajs
    Participant

    Es Zemes stundas akcijā 100% nepiedalīšos. Tieši tai laikā knapi būšu no darba atvilcies, un domāšu, ko lai Notepadā jaunu ieliek.

    #231517
    Evers
    Participant

    Zemes stunda tāda globāla krāniņu staipīšana vien ir, pavei eku LG tagad tā sava veida reklāma, ka redz viņi spēs stundu nekurbulēt savu logo. Ar šādu ākstīšanos pasauli neglābs, tur ir jārīkojas radikāli, ko cilvēki protams nedarīs, līdz ar to…atliek gadīt 2012. 😀

    Protams, ignorēšu, vienalga vai blenzīšu ekrānā vai nebūšu mājās.

    #231518
    Aldis
    Participant

    Man tieši tajā laikā viens pasākums uzsākas, un visu nakti tuc. tuc Nereāli realizējama lieta =]

    #231519
    Crow
    Participant

    daGrāvja stilā…

    Evers +1 😀

    #231520
    TokRa
    Participant

    Ieslēgšu Caps Lock, Num Lock un Scroll Lock 🙂

    #231521
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    daGrāvja stilā…

    Evers +1 😀

    Ko?! 😀

    P.S. Es dzīvošu tumsā… 😛

    #231522
    pikins
    Participant

    Dzimstot vēderā bija tumšs, pēc xx gadiem guļot zārkā arī būs tumšs. Kam man tagad tas vajadzīgs kamēr varu tamēr dzīvoju gaismā 😀

    #231523
    RicoPico
    Participant

    TokRa, izskatās, ka šis Tev varētu patikt:

    https://wareseeker.com/download/numlock-caps-scroll-blinker-1.0.rar/452217

    😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā