LG GD510 – miljons pārdotu eksemplāru 100 dienās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LG GD510 – miljons pārdotu eksemplāru 100 dienās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150685
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lg510_1.jpg[/imgl]Notepad jau rakstīja, ka kompānija LG plāno nopietni konkurēt ar Nokia viedtālruņu tirgū, divkārt palielinot jauno modeļu skaitu. Panākumus ilgi nav jāgaida – LG nu paziņojis, ka mobilā tālruņa LG Pop (LG GD510) tirdzniecības apjomi pasaulē sasnieguši jau vienu miljonu eksemplāru. Turklāt tas panākts tikai 100 dienu laikā no tā parādīšanās Eiropas un NVS valstu tirgos 2009. gada oktobrī.

    Ar 3 collu WQVGA skārienekrānu, kam ir tikai 4,8 mm plāns panelis, 3 MPix kameru, un 8 GB atmiņu LG Pop kļuvis populārs to lietotāju vidū, kuri meklē kompaktu tālruni ar visām nozīmīgākajām funkcijām. Turklāt nodrošinot piekļuvi dažādiem sociālajiem tīkliem, LG Pop ļauj lietotājiem arī atrodoties ceļā atjaunot savu “statusu” tādās vietnēs kā Facebook, MySpace un Twitter.

    „LG Pop izstrādes pamatā ir lietotāja vajadzības – tieši tas mums ļāvis izveidot kompaktu skārienekrāna tālruni, kura darbību neapgrūtina liekas funkcijas,” stāsta LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Skots Ä€ns (Skott Ahn).

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gd510_pop_color_1.jpg[/img]

    LG Pop saņēmis augstu novērtējumu arī par inovatīvu pieeju ekoloģisko tehnoloģiju izmantošanā. Lietojot saules bateriju, katras 10 minūtes, kad tālrunis atrodas saules gaismā, tas uzkrāj enerģiju divām sarunas minūtēm vai 180 minūšu gaidīšanas režīmam. Savukārt, izmantojot eko-koka un eko-kalkulatora funkcijas, lietotājs var aprēķināt, kā pateicoties saules baterijas izmantošanai, samazinājies viņa CO2 izmešu daudzums.

    Tāpat papildinot šī tālruņa pielāgojamo iespēju klāstu, LG Pop iepazīstinājis ar jaunu, spilgtas krāsu gammas ikonu lietotāju saskarni un krāsainiem, ērti maināmiem aizmugurējiem paneļiem (Baltijas tirgū pieejami melni un sudraba krāsas).

    Tālrunis nebūt nav dārgs – Latvijā dabūjams par 94 Ls.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_20100220_pop_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lg_gd510_packshot_1.jpg[/img]

    Avots – LG oficiālā preses relīze

    #229239
    Wuu
    Participant

    Draugam ir kaut kāds jaunais LG, lēnāks par manu 4 gadīgo SE. Touch screens bēdīgs… Es tādu nekad nepirktu un citiem neiesaku 🙂

    #229240
    izredzētais
    Participant

    wuu, šitie ir lētuāi. arī manam kp500 ekrāns nav nekāds labu labais, taāu LG no dārgāka gala, piemēram “arena” ir makten kvalitatīvs, personīgi man tas telefons patika daudz labāk par iepuvušo ābolu 🙂

    #229241
    Moerto
    Participant

    Varēja labāk būt nevis pop bet poop, iedomājieties kādas iespējas tas paver mārketingā.

    #229242
    80MXM08
    Participant

    biski pielabotu ar photshop un būtu tīri smuka

    #229243
    Snorx
    Participant

    Wuu cena izsaka visu- salīdzini cik maksā jaunie SE ar touchscreeniem, tad arī būs pamanāma atšķirība.

    #229244
    runcio
    Participant

    Lietoju KP500, nu baigais kakucis! Lēns un touch vispār…..

    #229245
    Toms
    Participant

    Smuka bling bvling lietiņa. Mīnusi:

    – Nav 3G

    – Nav Wifi

    – LG

    #229246
    izredzētais
    Participant

    runcio, atstāj telefonam orģinālvaldu, tad tas būs lietojamāks 😉

    toms, kas vainas lg?

    #229247
    Toms
    Participant

    Cik esmu spaidījis LG telefonus, tad nekas nopietns tur nav. Smuka lietiņa meitenēm, ko pieskaņot rokas somiņai. For example, tā pati Š okolāde vai Prada. Smuki sataisīts un nolaizīts.

    Kad strādāju telefonbodē, itin bieži nesa šokolādes ar teksu “Man šis nestrādā, man tas nestrādā, displejs nerāda” etc… 😀

    #229248
    Kon
    Participant

    draudzenei ir, no viņas (ne IT frīka) dzirdēts tik viens mīnuss, ka zibspuldzes nav.

    #229249
    Toms
    Participant

    Es šaubos, ka lielākajai daļai meiteņu rūpētu 3G vai wifi neesamība 😀

    #229250
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:

    LG Pop kļuvis populārs to lietotāju vidū, kuri meklē kompaktu tālruni ar visām nozīmīgākajām funkcijām.


    WiFi un 3G mūsdienīgiem telefoniem ir vitāla funkcija, tā, ka šitas ir FAIL. Tad jau labāk nopērku budžeta klases krāmu zvanīšanai pa 25 Ls, jo šitam bez zvanīšanas tik kamera un bling bling ir, vairāk nekā.

    #229251
    Kon
    Participant

    tu izproti vārda “vitāls” nozīmi?

    #229252
    Evers
    Participant

    es izteicos tēlaini, vitāls ir nepieciešams izdzīvošanai 😀 . Lai telefons par tādu cenu spētu izdzīvot saukties par mūsdienu prasībām atbilstošu telefonu, tam vajag 3G kā minimums, WiFi vēl stiepjams jēdziens, 90 Ls vērtam telefonam varētu nebūt, bet nu 3G ir jābūt kā likums. Ražotāji vnk čakarē cilvēkus lai spētu labāk nopelnīt.

    P.S Tā saulesbaterija arī ir pupu mizas, dienasgaismā nestrādās, vajag tiešo saulesgaismu, vismaz pagaidām telefonos labākas nesagaidīt. Un kurš tad skraidīs apkārt meklēdams saulainu palodzi lai palādētu telefonu, un ja apmācies, bet gaišs, tāpat nekā…

    #229253
    izredzētais
    Participant

    Toms, man arī prada un šokolādes krāmi nekad nav gājuši pie sirds, bet būtu arī jāpapēta jaunāki (ne budžeta klases) modeļi pirms izteikt šādus apgalvojumus.. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā