LG GX200 – lēts 2 SIM karšu telefons «daudzrunātājiem»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LG GX200 – lēts 2 SIM karšu telefons «daudzrunātājiem»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150694
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gx200_front_1.jpg[/imgl]Viens no pasaules vadošajiem mobilo ierīču ražotājiem un tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) iepazīstina ar GX200 – mobilo tālruni ar divām SIM kartēm, kas lietotājiem ļauj izmantot divus dažādus tālruņa numurus, vai vienkārši ērti nodalīt darbu no izklaides.

    Ar jaudīgu 1500 mAh akumulatoru, kas nodrošina abu numuru darbību līdz pat 810 minūtēm runāšanas režīmā un līdz 1700 minūtēm gaidīšanas režīmā, šis tālrunis ļauj novērtēt un izmantot priekšrocības, ko sniedz “divi vienā.” Turklāt GX200 pārdomāta funkcionalitāte apvienota ar inovatīvu dizainu un neierobežotām multivides iespējām. Vēl tālrunim ir 2″ ekrāns, un iebūvēta 1.3 megapikseļu kamera, ko var izmantot arī video filmēšanai. Savukārt biznesa cilvēki īpaši novērtēs iespēju GX200 izmantot kā USB-zibatmiņu, sinhronizēt to ar datoru un lietot Bluetooth.

    “Š is ir īstais tālrunis tiem, kuri vienmēr atrodas kustībā un kuriem ir būtiska funkcionalitāte par pieņemamu cenu. Tāpēc GX200 ļauj lietotājam pārvietoties un dzīvot bez robežām – tā tehnoloģiju sasniegumiem padarot dzīvi ērtāku. Life’s Good – tā vienmēr bijusi un būs mūsu prioritāte, piedāvājot jaunus produktus lietotājiem,” uzsver LG Electronics Latvia komercdirektors Sergejs Samoiļenko. “Mūsu novērojumi liecina par to, ka visai bieži cilvēki lieto vairākus mobilos tālruņus – darba un privātām vajadzībām. Tāpat liela daļa apsver iespēju iegādāties tālruni, kurā iespējams lietot divas SIM kartes, tā padarot savu ikdienu ērtāku. Tāpēc LG paredz, ka tuvā nākotnē Dual SIM mobilo tālruņu tirgus varētu piedzīvot nozīmīgu izaugsmi un jau maijā plāno piedāvāt tirgū vēl vienu Dual SIM mobilo tālruni.”

    LG GX200 jau pieejams pārdošanā Baltijas valstīs. Aptuvenā cena tirdzniecības vietās – 65 lati.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gx200_angle_1.jpg[/img][img]https://notepad.lv/userpix/28_gx200_back_1.jpg[/img]

    Oficiālā LG preses relīze

    #229387
    jonjs
    Participant

    Ja runājam par daudzmuldētājiem, tad tas visdrīzāk ir par mani, bet ja runājam par telefoniem, tad man patīk Nokia un Sony Ericsson, bet nu var jau būt, ka manas prioritātes mainīsies, bet drīzāk nē. Nokia is the best (daudzrunātājiem) 🙂

    #229388
    Aldis
    Participant

    Nokia-s ilgi kalpo! Vsp, pēc sejas šis līdzīgs mazbik Nokia 6233.. ne?

    [img]https://pixi.lv/a122e/image.jpg[/img]

    #229389
    Raivix
    Participant

    Bet nafig atkal tik mazs ekrāns? Riebjās, ka to vietu virs pogām atstāj tik tukšu, bet ekrānu uztaisa 128*128. 🙁

    #229390
    Evers
    Participant

    Un atkal nav 3G, kas tas ir. Nokia 6233 bij viens izdevies modelis 🙂

    #229391
    k.k
    Participant

    Varat, lūdzu, pateikt kā notiek ar tām divām SIM kartēm, ja, piemērām, man ir LMT pieslēgusm un ZZ karte. LMT izmantoju zvaniem un ZZ sms (jo tur ir pa velti). Es pie sms nosūtīšanas varu izvēlēties no kuras SIM sūtīt?

    Vai telefons spēj strādāt vienlaicīgi tikai ar vienu SIM karti?

    Vēlos uzzinat vai šāds manas ikdienas problēmas atrisinātu – nebūtu jānēsā divi telefoni.

    Paldies!

    #229392
    jonjs
    Participant

    Visdrīzāk manējais ir stipri konservatīvs, bet man jau kādus 10 gadus ir LMT pieslēgums. Ko nu? Neskatoties uz dārgo cenu agrāk u.t.t., bet konkurenti izdarīja tā, ka cenas palika cilvēcīagas. Labi viss es esmu konservatīvs un ar to arī beidzam 😀

    Un NOKIA man arī tieši tādēļ patīk, ja runājam par LG diemžēl neesmu mēģinājis un, iespējams, savas dabas dēļ tā arī lāga nepamēģināšu.

    #229393
    ootoo
    Participant

    To k.k.

    Esmu spaidījis citu duo SIM telefonu. Abas sim kartes darbojas reizē, kartes nav jāpārslēdz. Zvanot vai sūtot sms tev piedāvā izvēlēties lietot SIM1 vai SIM2..

    #229394
    k.k
    Participant

    ootoo wrote:

    To k.k.

    Esmu spaidījis citu duo SIM telefonu. Abas sim kartes darbojas reizē, kartes nav jāpārslēdz. Zvanot vai sūtot sms tev piedāvā izvēlēties lietot SIM1 vai SIM2..

    Ja tā tas ir, tad vareni forši. Būs jāpainteresējās par duo sim telefonu. Paldies ootoo!

    #229395
    Aldis
    Participant

    Esmu paņēmies arī ar divu sim karšu telefonu, tā ir – var personalizēt tālruņu grāmatu, ka defaultā piemēram tam numuram zvana no SIM1 vai no SIM2, vai arī pārjautā! 🙂

    #229396
    k.k
    Participant

    Tā kā esmu tikai Nokia lietotājs, žēl, ka nepiedāvā tādus telefonus..

    #229397
    Kon
    Participant

    jonjs wrote:

    Ja runājam par daudzmuldētājiem, tad tas visdrīzāk ir par mani, bet ja runājam par telefoniem, tad man patīk Nokia un Sony Ericsson, bet nu var jau būt, ka manas prioritātes mainīsies, bet drīzāk nē. Nokia is the best (daudzrunātājiem) 🙂

    Nē nopietni .. tu kaut reiz kko pa tēmu esi spējīgs uzrakstīt?

    #229398
    brunis
    Participant

    tikai 65 ls ?? es ņemu..!! 😉 pac tgd lietoju LG KE 970 shine ,nav nevainas, tik baterija netur..!

    #229399
    jonjs
    Participant

    Niideejs wrote:

    jonjs wrote:

    Ja runājam par daudzmuldētājiem, tad tas visdrīzāk ir par mani, bet ja runājam par telefoniem, tad man patīk Nokia un Sony Ericsson, bet nu var jau būt, ka manas prioritātes mainīsies, bet drīzāk nē. Nokia is the best (daudzrunātājiem) 🙂

    Nē nopietni .. tu kaut reiz kko pa tēmu esi spējīgs uzrakstīt?

    Es gan neesmu profesionālis interneta vietņu mārketingā un menedžmentā, bet man šķiet, ka interneta vietnei ir svarīgi, lai kāds lasītu un arī kaut ko rakstītu šajā interneta vietnē. Tēma bija par telefoniem un es arī uzrakstīju par telefoniem.

    Jautājums tev? Tu esi šīs interneta vietnes administrators, ka tevi tik ļoti aizskar, ko es rakstu par telefoniem rakstā, kur ir pieminēts temats par telefoniem?

    Tu gribi par to parunāt, jeb … ko?

    #229400
    elvisburdajs
    Participant

    Aldis, Tāpat kā visi telefoni ar lielu skārienjūtīgu ekrānu un vienu pogu tiek salīdzināti ar iPhone, var teikt ka visi monobloki ir līdzīgi.. 😀

    Pats 6233 biju lietojis ~ 2 Gadus, un saku to pašu ko Evers. 🙂

    Niideejs, Tas tavs spams bija lieks, jo jonja komentārs bija pa tēmu.

    #229401
    Jaunzems
    Participant

    Jā. 6233 es ierindoju pie labākajiem Nokia telefoniem (E51, 3310, N70…)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā