LG: OLED televizori drīz kļūs ikdiena

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LG: OLED televizori drīz kļūs ikdiena

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149866
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lg3incholed_1_468_1.jpg[/imgl]Kā izteicās kompānijas LG marketinga vicedirektors Vons Kims, tuvāko 7 gadu laikā OLED tehnoloģijas intensīvi ienāks mūsu dzīvē, un 2016. gadā OLED paneļi kļūs lētāki par tagadējiem LCD ekrāniem.

    Jau šā gada beigās LG meitaskompānija LG Display sāks ražot pirmos 15″ sērijveida televizorus ar OLED ekrānu, un HD Ready (1366 x 768) izšķirtspēju. Nākamgad uz LG Display konveijera laidīs 20″, 2011. gadā – 30″, un 2012. gadā – paneļus līdz 40″ izmērā. Protams, pirmie modeļi būs pa kabatai ne katram, bet vēlāk cenas strauji kritīs.

    LG arī paziņojusi, ka viņu pirmais OLED televizors maksāšot apmēram 2 reizes dārgāk nekā tāda pat izmēra LCD izstrādājums. To gan varētu apšaubīt, jo pasaulē patlaban vienīgais Sony OLED TV modelis 2 gadu laikā tā arī nav kļuvis lētāks par 2500 USD.

    Analītiskā kompānija Gartner savukārt izskaitļojusi, ka pēc 5 gadiem portatīvajos datoros OLED displeji pilnībā izskaudīšot līdzšinējos LCD. Š ādi ekrāni ir daudz energoekonomiskāki, ar labāku kontrastu un krāsu atveidojumu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_bf06a_1.jpg[/img]

    Avots

    #216160
    Aldis
    Participant

    Patīkami! 🙂 Gaidu OLEDus, jo tad mana tagadējā tv LG tehnika ganjau būs janomaina pret tiem jaunajiem LG olediem! 🙂

    Hehe, un labā bilde apakšā – Do not Touch.. 😀 Takā skatamies tikai ar acīm, ne viss mūsdienās ir skārienjūtīgs! 😀 (Uz šādu skatoties – tas māca raksturu)

    #216161
    grisha
    Participant

    Taa, atkal esmu atpalicis no dziives. Knapi LED TV pirms paaris meeneshiem redzeeju veikalaa, tagad jau OLED… .

    Vispaar jau Sony un LG kvalitaati, liidzarto cenu saliidzinaat jau gluzhi nevar. LG es noteikti nepirktu.

    #216162
    neitrons
    Participant

    grisha wrote:

    Taa, atkal esmu atpalicis no dziives. Knapi LED TV pirms paaris meeneshiem redzeeju veikalaa, tagad jau OLED… .

    Vispaar jau Sony un LG kvalitaati, liidzarto cenu saliidzinaat jau gluzhi nevar. LG es noteikti nepirktu.

    1. Oled = led, un olēdi jau gadus divus ir izplatījumā.

    2. Televizorus LG ražo labāk nekā mobilos, kā arī pat labāk nekā dažs labs dārgais ražotājs.

    #216163
    jauneklis
    Participant

    Tad jau atliek tikai gaidīt :lala:

    #216164
    mrrr
    Participant

    izklausās garšīgi 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā