Līdzdarbība/palīdzība lapas izveidē

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Līdzdarbība/palīdzība lapas izveidē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149600
    rATRIJS
    Participant

    Sveiki.

    Meklēju kādu/-s, kas būtu ieinteresēts/-i palīdzēt man kāda projekta izveidē. Jau pašā sākumā gribu teikt, ka nekādu algu nepiedāvāju un nekāda veida samaksu par darbu ne tik. Tik vien kā prieku par izveidoto un pieredzi.

    Negribu neko solīt, bet nākotnē ir iespējas arī kaut ko nopelnīt, bet tas nav sākotnējos plānos un līdz tam ceļš ir ejams ne tas tuvākais.

    Es negribētu nevienu, kurš ir taisījis tik vien kā kaut kādu sava CS klana lapu vai kaut ko tamlīdzīgu. Iemaņām un interesēm vajadzētu būt šādām:

    – interese par WEB`u kā tādu

    – interese un kaut kādas zināšanas par sociālajiem tīkliem (tviteri, blogi un standarta “šits”)

    – vēlme kaut ko veidot nesaņemot par to tūlītēju samaksu

    – * xHTML un CSS zināšanas, tā lai tiktu rakstīts daudz maz valīds kods (un ja nav valīds, tad kādēļ tajā vietā nav valīds)

    – * javascript un/vai jQuery zināšanas

    – * Ruby on Rails zināšanas

    – * mākslinieka dotības

    Ar zvaigznīti (“*”) atzīmētas tās lietas no kurām, vismaz, vienai vajadzētu eksistēt. Tātad vai nu html vai js vai ror vai dizains.

    Kādēļ es meklēju palīdzību? Jo vienam šo izveidot prasītu krietni vairāk laika, jo ir jāveic neliela izpēte. Tāpat man nav tik daudz laika, lai es varētu atvēlēt projektam tik cik, manuprāt, viņam vajag. + man ir tendence uzsākt ko jaunu, pirms esmu pilnībā pabeidzis veco, tādēļ kāds cits mani varētu stimulēt pabeigt iesākto.

    Ja tas ir iespējams, es gribētu lūgt nerakstīt komentārus par to, ka neviens par velti neko nedara vai ka ideja noteikti ir crap`s utt…

    Par projekta detaļām varēsim izrunāt kaut kur privātāk (PM, skype, email, …)

    Ceru, ka kādu šis ieinteresēs.

    Paldies.

    #212054
    drunk_lizard
    Participant

    iiss rezumee:

    man ir “ahujennaa” ideja par kaarteejo sociaalo meeslu, bet nihuja pats nestukaaju un naudas arii nav. mekleeju lohu, kursj visu izdariis manaa vietaa un par velti :>

    #212055
    Mad182
    Participant

    Ja nu tu atrod kādu profesionālu programmētāju un dizaineri vienā personā, kurš pie tam būtu gatavs strādāt bez samaksas, iedod kontaktus 😀

    #212056
    Andress
    Participant

    Un gadijumā ja piesakas vairāki, iedod arī man kādu 😀 😀

    #212057
    Foxsk8
    Participant

    Es ar neateiktos, varētu audzēt “pautus” un lai kāds cits veido v3 😀 😀 😀

    #212058
    Mr.Death
    Participant

    ir kaads konkreets biznesa plaans? ir sagatavots liigums, kuru es ar tevi nosleedzot guusju garantiju, ka man buus “sjis labums” peec projekta pabeigsjanas un kaads tas buus? gribeetu dzirdeet atbildes uz sjiem jautaajumiem. ja tu esi kaarteejais indiviids, kam vnk praataa ienaakusi doma, bet nav liidz siikaakajai detaljai izdomaats, kaa to realizeet, kaa arii apzinaati potenciaalie konkurenti un paredzeeti aptuvenie ienaakumi, tad labaak anulee sjo topiku. ceru ka tu pats tacju saproti, ka tu gribi njemt aiznjeemumu grauda veidaa, ko veelaak peec tam atliidzinaat aizdeveejam. :> kas buus ja tavs projekts neizdosies? esi apsveeris to kaa samaksaat programmistam sjaadaa gadiijumaa?

    #212059
    UnderV
    Participant

    Es teiktu, ka samērā “mazas” prasības priekš bezmaksas projekta.

    Nav arī minēts, kam tas projekts ir vajadzīgs.

    Izksatās, ka meklē cilvēku ar augstām zināšanām (+ dizaineri vienā personā) un pasaki, ka viņam būs smagi jārukā par brīvu.

    Kur ir motivācija?

    Kas galā tiek “radīts”?

    Ja tā ir slepena informācija, kuru var dabūt tikai caur (PM, skype, email, …), tad izskatās pēc komerciāla projekta par kuru ir jāmaksā alga/pabalsts.

    Ja nevēlies maksāt, tad motivācijai ir jābūt projekta iemeslam/mērķim. Kāds tas ir?

    #212060
    rATRIJS
    Participant

    drunk_lizard: tas nav sociālais tīkls + pats “rubīju” pietiekami daudz + nemeklēju lohu + “viss” nav jādara – ir jāpalīdz

    Mad182: hmmm…es neteicu, ka vienā. Izlasīji vispār visu ko rakstu?

    foxsk8: ja nemaldos, tad kaut kur rakstīji, ka nevienam neļausi veidot savu v3. Un pats tak arī veido to visu bez kaut kādas īpašās peļņas – ne tā?

    Mr.Death: nē nav neviena no lietām – tiešām domāji, ka būs? Un jā – ir zināms kā to realizēt un tas jau tiek darīts. Kā jau teicu projekts, vismaz sākotnēji, nav domāts peļņas gūšanai. Es neprasu atdevi 8h dienā. Es prasu palīdzību – šad un tad kaut ko papētīt, ja ir iespējas – pievienot klāt. Manuprāt, tas ir gan interesanti, gan noderīgi.

    UnderV: kā jau teicu – nemeklēju visu vienā. Acīmredzot, neskaidri uzrakstīju. Kur es teicu, ka smagi jārukā? Es aģitēju, lai pamet visus savus darbus un nāk pa velti pie manis strādāt visu dienu? Kaut kā neatceros. Motivācija ir sevis attīstīšana, kaut kā jauna uzzināšana, ieraksts portfolio, iespējami nākotnes ienākumi.

    Es jau paredzēju, ka šādi komentāri būs, tādēļ speciāli ierakstīju, ka nevēlos es tādus, bet tas jau, laikam, nav no svara.

    Es pats reiz atsaucos uz ļoti līdzīgu ierakstu kādā forumā, tik atšķirība bija tāda, ka viss projekts bija jāizveido man (programmēšana, dizains + sīkumi) un es ne mirkli nenožēloju, ka tam piekritu. Visa projekta laikā iemācījos daudz jauna, kas palīdzēja veidot turpmākās lietas. Piedevām iepazīti cilvēki ar kuriem nākotnē var veidot vēl daudz ko interesantu.

    Zinot šobrīdējos apstākļus Latvijā, ka daudziem tā īsti nav ko darīt (jā – arī IT cilvēkiem) un ir, salīdzinoši daudz, brīvā laika, tad domāju, ka šāds projekts nav nekas slikts un ir pat vēlams.

    Ja jūsuprāt šāda lieta ir kaut kas “Ä€RPRÄ€TS” un “Š AUSMAS” un “KÄ€ TÄ€ VAR, IDIOTS”, tad varat droši dzēst topiku.

    Ja nu tomēr kādam liekas, ka viņš varētu savu laiku izmantot kā jauna uzzināšanai, tad joprojām esmu sakontaktējams caur PM – ja vien mani neizbanos.

    #212061
    Foxsk8
    Participant

    rATRIJS: V3 protams ka veidoju pats, esi redzējis, ka es šeit izveidotu tēmu par to, ka meklēju kādu, kas man pa brīvu gribēs vergot? Ja kāds pats uzplinās, lai tad arī dara, bet nu dzīvē sanācis tā, ka labāk pats daru, nekā beigās cita mēslus strebju 🙂

    Tavā variantā tikai sanāk CS webu veidotāji, kas pa “”piečuku” gatavi mega portālu izveidot 🙂 Tādu mums te netrūkst 😀

    Iekš v3 izveides es arī esmu izdevis naudu, lai būtu kaut kas labs, atlīdzinājis par darbu, par to pašu dizaina izveidi, sīkumu izstrādi, beigās tu domā, ka viss no zila gaisa mums radies, tā nemaz nav. 🙂

    Labāk sāc pats kodēt, zīmēt, etc, beigās pēc kādiem 2 – 3 gadi varēsi citus dresēt vai nu pa free, ja kāds atradīsies, vai arī par algu, būsu projektu vadītājs, kas savu lietu māk, savādāk bez web zināšanām tev der arī kāds pokemons, apvārdos tevi un tev liksies ooo baigais pro. Par tavām zināšanām attiecīgāja jomā es tikai tā domāju, ka kaut kāda varbūtība ir, jo dažreiz atsaucoties uz kādu darba piedāvājumu, darba devējam nav nekādas sajēgas, kas tāds css vai web design vispār ir, nokopējis tekstus no cita sludinājuma 😀

    Enyway, lai veicās.

    #212062
    rATRIJS
    Participant

    Nu šis projekts jau ir izstrādes stadijā un pats arī cīnos un taisu visu, tik veidošanas procesā iedomājos, ka varētu sadabūt palīgu/-s, jo tas tomēr nedaudz paātrinātu izstrādes procesu.

    Nevajag jau man ūber pro, bet kādu, kas neraksta, piemēram, php.lv forumā: “man ir profile.php?id=123 kaa lai es dabuunu to juuzerii kas man jaaspiezh un jaadara”. Protams, ka uz nozares profesionāļiem es neceru 🙂

    Es labprāt arī pamācītu šādas tādas lietas, ja kaut kas nebūtu saprotams un būtu vēlme ko izzināt, jo dažās lietās es nedaudz saprotu kaut ko 🙂

    Lai nu kā re kur daži atslēgas vārdi ar ko būtu šeit jāsastopas: XML, saitu API, RSS, web scraping, start-up`i, xhtml, css, javascript, jquery, ruby on rails, model-view-controller, object-oriented-programming, ajax, social network – tas ir pirmais kas nāk uzreiz prātā.

    Ja kaut kas (vismaz viens 🙂 ) no šī ir zināms un, iespējams, ir vēlme uzzināt kaut ko par citiem – tad jau tik var pieteikties. Pa sliku jau nenāks.

    #212063
    Aldis
    Participant

    Nu jā un visas lielās pļāpāšanas galā arī nēesi pateicis kas tas par projektu 😛

    Cik neinteresanti!

    #212064
    Mr.Death
    Participant

    nav liiguma, nav supporta! uz goda vaardu muusdienaas atsaucaas tikai idioti. ja tu redzi tikai savas vajadziibas un veelmes un veelies piesaistiit citus, turklaat veel bezmaksas un bez papiiriem, tad vari iet dillees – neviens tev nepaliidzees, ja nu vieniigi kkaadi naivi skolniecinji, kas apguvusji webu veidosjanas pamatus, un kurus uztur vecaaki. tiem nu tiesjaam nav laika veertiiguma izjuutas, taapeec atljaujaas to notriekt visaados Csos, wowos, gladiatusos un tamliidziigos indigo meeslos.

    #212065
    Aldis
    Participant

    aha,- rATRIJS, varētu skolniekiem ārpuskolas nodarbību uzrīkot – uzdod – izveidosim projektu, dabūsi 10 informātikā! 😀

    #212066
    Mr.Death
    Participant

    …ja vien vinjsj buutu skolotaajs :>

    #212067
    UnderV
    Participant

    Nu Jūs aizejat galējībās.

    GNU/Linux arī tiko pozicionēts, kā bezmaksas palīdzība Linusam. Protams, ka radītais kods ir publiski pieejams visiem (tas tika noteikts projekta pamatā).

    Š ajā gadījumā ir grūti spriest par lietas nopietnību, jo autors nav minējis, ko viņa iecerētais projekts īsti darīs un kā to darīs.

    Tāpēc smieties par lietām bez pietiekamas ifonrmācijas ir muļķīgi.

    #212068
    Andress
    Participant

    UnderV wrote:

    Tāpēc smieties par lietām bez pietiekamas ifonrmācijas ir muļķīgi.

    Muļķīgi ir pietiekamu informāciju nesniegt…

    #212069
    Aldis
    Participant

    Domāju ka šis nekāds Latvju Linuss Torvalds nebuus! 🙂 Paskatoties uz šī subjekta iepriekšējiem postiem!

    Pēc visa spriežot projekts tiks uzstaisīts un viņš arī pelnīs, nav tas kā Linuks kurš pārtiek no ziedotājiem un firmām kuras dēļ sava programmnodrošinājuma uztur šo projektu! 🙂

    Vsp. ja es zinātu kas tas par projektu, un ap ko grozas, iespējams palīdzētu! Bet šādu projektu nedomāju atbalstīt, pie reizes zinot, ka viss notiks bez līguma saistībām, un ja arī projekts (kuru iespējams būtu kodējis es) nestu peļņu kādam citam! 🙂

    #212070
    linx
    Participant

    man arī vajag lēto darbaspēku 😀

    #212071
    richijs
    Participant

    linx wrote:

    man arī vajag lēto darbaspēku 😀

    Kāds “lētais darbaspēks” tas tik iekš Ķīnas pieejams 😀 Mums Latvijā ir ‘bezmaksas darbaspēks” vismaz tā domā biedrs rATRIJS 😀

    #212072
    Wuu
    Participant

    Viens iedzēris reptilis uzraksta “debilu komentāru” un visi kā mazi skuķi seko… Un jā ir kas kodē pa velti, tik meklēt vajag attiecīgās vietās piemēram php.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā