Lielais hokejs ir sācies!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Lielais hokejs ir sācies!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153889
    samurajs
    Participant

    Š odien jau Krievija mērojas spēkiem ar Vāciju (rāda Viasat Sport), rīt mūsējiem ļoti grūti ies pret ÄŒehiju (rāda TV3).

    Ja kāds izdibinājis, kur kaut ko vēl rādīs tiešraidē (internetā) – lūdzu ziņojiet šeit!

    #268087
    Element
    Participant

    https://livetv.ru/ parasti raada visas sporta paarraides ar vairaakiem striimiem – atliek izveeleeties, kursh labaak patiik.

    https://livetv.ru/eventinfo/73022_czech_republic_latvia/

    #268088
    gaziks52
    Participant
    #268089
    deivs001
    Participant
    #268090
    shadowmen
    Participant

    Nevaru sagaidīt Krievija-Vācija spēli….Un rītdienas spēlē ceru,ka mūsējie spēlēs labi,ceru,ka būs skatāms hokejs(ticu,ka būs) 🙂

    #268091
    Friikijs
    Participant

    Heh, friči salika pa nullēm.

    Cepums vārtsargam.

    #268092
    Kon
    Participant

    ROSSIJA ROSSIJA ROSSIJA

    #268093
    WordPad
    Participant

    Vācija 2 – Krievija 0

    WTFFF??

    #268094
    Evers
    Participant

    Jums nekā labāka nav ko darīt? Saprotu vienreiz dzīvē noskatīties hokeja spēli, bet ne jau … :> Es pat nevaru nosaukt nevienu Rīgas Dinamo spēlētēju! :>

    #268095
    Kon
    Participant

    toties Tu vari nosaukt 116 animes uz kurām Esi masturbējis, vai ne?

    #268096
    Evers
    Participant

    Paradoksāli, bet neesmu redzējis nevienu anime un nevēlos arī.

    #268097
    Kon
    Participant

    o_0 .. all insult is being widthdrawn

    #268098
    shadowmen
    Participant

    Ļoti labi,ka vācieši uzvarēja,prieks par viņiem,tā turēt…

    Gaidam rītdienas spēli…

    Evers-hokejs ceļ patriotismu un hokejs ir reizēm vienīgais,kas glabā vēl pēdējās patriotisma paliekas(kā arī dziesmu svētki).

    Evers labāk noskaties kādreiz kādu dinamo spēli,paplašināsi redzes loku un tici man atradīsies kompānijas(situācijas),kad pat minimālas hokeja(arī citu sporta veida) zināšanas noderēs.Bet vēl jo labāk,ja proti šos sporta veidus spēlēt….Mana fanošana parasti sākas ar spēlēšanu,pēc tā spriežu,ka neesi īpaši sportisks,jo varu saderēt,ka 3 populārākos hakerus tu man atri nosauktu 😀

    #268099
    Evers
    Participant

    emm, macbetons, roberts? 😀 trešo nezinu.

    Ar sportu man ir tā – vai nu pats, vai neko, skatīties es vienkārši nespēju. Ziemā pārsvarā nīkstu istabā, toties siltajā sezonā aktīvi minu ričuka pedāļus vai arī kopā ar draugiem pamētājam basīti. =]

    #268100
    WordPad
    Participant

    Dinamo, gan kaut kā mūsu izlasei par labu nenāk, dažiem traumas vēl nav sadzijušas, piekusuši, vairs nav motivācijas kā agrāk, kad visi vienreiz gadā apvienojās lielajā tusā PÄŒ, daži nespēlē PÄŒ vispār, jo tagad jau visu izšāvuši kopā KHL. Izskatās ka nekādi kapātāji šogad nebūsim, bet nu redzēs.

    #268101
    linx
    Participant

    Un Tu ar to lielies?

    #268102
    linx
    Participant

    “Dinamo” dod iespēju spēlēt augstā līmenī visas sezonas garumā, labāk tā, nekā no Slovākijas/Kazahstānas/Austrijas čempionātiem savākt vai ne? Kādēļ tad Tev liekas, ka motivācijas nav? Spēlēt izlasē ir pavisam kas cits, kas spēlēt klubā 🙂

    #268103
    Evers
    Participant

    fak jē.

    Es lielos ar to, ka neesmu pārvērties par klaču tantiņu, kurai lielais bazars rit par to vai seriālā “Mīlas Springulis” Alberto apprecēs Mariju vai tomēr viņam aizies širmis ciet un uztaisīs 9 bērnus ar resno, aklo un kurlo muižnieka meitu (trīs dažādas :>)”. Pirms vīriešiem vajadzētu sprēgāt par sievām un tantiņām kas par seriāliem fano un klačo, viņiem vajadzētu paskatīties pašiem uz sevīm, tas pats jau vien ir un pat trakāk, jo malu malās par hoķi(citās valstīs tas būs futbols basis) vien runā. Mhh, labi, ka man tāds darbs, ka 90% saskare ir ar daiļā dzimuma pārstāvēm (citādi, ka deviņi strīpaini velni pār stenderi) un tādām kuras arī par seriāliem par laimi nemuldās. 😀

    … under pressure %

    #268104
    linx
    Participant

    Sports nav tikai skatīšanās pie TV un apspriešana ar citiem, tas ir dzīvesveids, braukt uz komandas spēlēt, atbalstīt to, spēlēt pašam 🙂

    Ja jau vēlējies padiskutēt – katram no mums ir sava lieta – kuram sports, kuram seriāli, kuram grāmatas, kuram šopings ut. – kura aizrauj, pasaki, kas patīk Tev un paņirgāsimies kopā 😀

    #268105
    samurajs
    Participant

    Izskatās, ka čempionātā pārsteigumu pietiks. Ja neskaita krievu zaudējumu fričiem, arī Š veice knapi izvilka 1:0 papildlaikā pret Franciju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā