Lielais hokejs ir sācies!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Lielais hokejs ir sācies!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #268106
    Evers
    Participant

    uzteisīt feilu darbā, par godu tam vakarā patukšot no bāriņa troļļa eliksīru un tad meklēt internetos kur varētu nevietā iebāzt savu degunu un ietrollēt. Citādi nebūtu šito tēmu pat vaļā vēris.

    #268107
    shadowmen
    Participant

    Evers-kāds bļ* macbetons?Ja neuztver,ko rakstu,tad nevajag uzreiz standarta variantu spēlēt(vai tik tas nav macbetons,robertins un kas tik vēl),paskaties registrēšanās datumu,komentārus un sapratīsi…Biju gaidījis no tevis ,ko gudrāku….

    Un ”vai nu pats,vai neko”,tas tikai nozīmē,ka šad tad uzrauj basīti ar čomiem,pie aliņa,bet ja spēlētu kādu sporta veidu nopietnāk,tad arī skatītos pa tv….(tas protams,nav visos gadījumos)

    Un ar tevi viss ir skaidrs,neesi sporta fans(neko citu kā darbu izskatās vispār neredzi),bet pastāsti,tad kāpēc ienāc šādā topikā un uzplijies ar savu viedokli,ka nesaproti ”hokeja fanus”?

    Es taču nenāku notepad.lv un nestāstu,ka visi datoriķi ir nesportiski impotenti,kas spēj veidot attiecības tikai ar mātesplati(tā protams nav)…Tas pats ir ar sporta faniem,nav jau visi tik truli kā liekas.Arī viņi ir normāli cilvēki ar savām atkarībām.

    Cits atkarīgs no cigaretēm,cits no aliņa,cits no datora,cits no hokeja,un cits no visa kopā….

    #268108
    Evers
    Participant

    Da bļ*n izlasi augstāk, skaidrā prātā šito tēmu vispār būtu ignorējis un būtībā arī piekrītu tevis teiktajam, da labi, piekāst, eju atkal normāli piekrāmēt mūli.

    #268109
    KristoZ
    Participant

    shadowmen wrote:

    …spriežu,ka neesi īpaši sportisks,jo varu saderēt,ka 3 populārākos hakerus tu man atri nosauktu 😀


    Evers wrote:

    emm, macbetons, roberts? 😀 trešo nezinu.


    shadowmen wrote:

    Evers-kāds bļ* macbetons?Ja neuztver,ko rakstu,tad nevajag uzreiz standarta variantu spēlēt(vai tik tas nav macbetons,robertins un kas tik vēl),paskaties registrēšanās datumu,komentārus un sapratīsi…Biju gaidījis no tevis ,ko gudrāku….


    Atvaino, bez aizvainojumiem, bet vai Tu pats uztver, ko raksti? 😀

    #268110
    WordPad
    Participant

    Par pieredzi ir nenoliedzami, arī skatītājiem prieks, jo varējām fanot vairāk par LV nekā reizi gadā PÄŒ.

    Dinamo faktiski arī ir Latvijas izlases pamatsastāvs, citos klubos mūsējie kopā nespēlē tur arī tā atšķirība, ka kopā būšanas entuziasms ir izšauts Dinamo. Ceru, protams, ka tā nebūs un kapāsim godam.

    #268111
    zivs
    Participant

    Zinu dziivee dzheku, kam ir taada pati nostaaja kaa Evers – vai nu pats vai neko [neskatos un neintereseejos]. Reaali ar taadu nav par ko vispaar parunaat un ir pilniigs borings pie alus kausa. Tas pie nosaciijuma, ka nerunaa par lol darba lietaam vai politiku vai laiku aiz loga.

    Tas izklausaas peec apmeeram “nerunaaju par politiku [leemumiem], jo pats neesmu politikjis, nerunaaju par seriaaliem/filmaam, jo neesmu aktieris vai rezhisors un laika prognozes nelasu, jo neesmu sinoptikjis”.

    Par teemu:

    Enivej, ir kaadas iespeejas no UK skatiities TV3 vai kaadu citu latviski komenteetu translaaciju tieshsaistee?

    #268112
    WordPad
    Participant

    Izdzēsiet vispār nah ārā tos offtopic komentārus! 🙂

    #268113
    deivs001
    Participant

    Viss labi, ja cilvēkam sports nepatīk, bet, ja sāk aprunāt tos, kam interesē apkārt notiekošasi sporta jomā, tad gan kaut kas jau nesmuki paliek. Sportu ir interesanti paskatīties un salīdzināt kā tas ir attīstījies laika gaitā.

    Kā arī hokejs ir viena lieta, kas spēj apvienot latviešus, tādas ir ļoti maz.

    #268114
    web33
    Participant

    notepad.lv šodien negulēs 🙂

    Kur varēs online skatīties ?

    #268115
    Kon
    Participant

    sanāca tā, ka bābiets ieņēma augstāku prioritāti kā hokejs >.<

    #268116
    shadowmen
    Participant

    Atdzīstu,sačakarējos bišķiņ….Tas aiz dusmām 😀

    Evers neņem arī mani galvā,visiem garšo….

    #268117
    Foxsk8
    Participant

    Neapvainojies, bet tas ir pirmais solis palikšanai zem tupeles. Vienu reizi, otru reizi un nākošās jau būs kā būs.

    #268118
    niki
    Participant

    Es zinu, ka Spēļu atkārtojumi IR PA TV3 Play.. 🙂

    Saka, ka ir vieta, kur skatīties tiešajā netā, taču ir problēma, viņi uzlabojumus pašlaik taisa, ir arī kāda cita vieta, kur skatīties, taču tas man nelikās tik aktuāli…

    #268119
    shadowmen
    Participant

    web33- tēmas sākumā linki,kur varēs online skatīties.(kā arī tv3)

    zivs no Anglijas latviski man liekas nav kur blenzt(kādreiz dinamo skatījos ltv7,bet čempis izskatās nebūs pa ltv7).Bet,tēmas sākumā jau caļi salikuši linkus kur var online skatīties,ieslēdz kādu no tiem un ierubī kādu latviešu radio,kur komentē hokeju(šādu savienojumu neesmu mēģinājis,bet ticu,ka varētu sanākt).

    #268120
    grisha
    Participant

    Zivs, brauc ciemos 🙂 , man ir sateliits. JAu seezhu un gaidu speeli. Patreiz blenzhu daanija – Somija speeli.

    P.S. arii neesmu sporta cieniitaajs, piem. futbols man nepatiik, tomeer hokjis ir jaaskataas. Krievijas Hokeja Liiga gan nepatika. Gaumes lieta gan.

    #268121
    zivs
    Participant

    Ja vien tas ir max 1 stundas gaajienaa no Vusteras 😀

    #268122
    shadowmen
    Participant

    Zivs neesi slinķis,ar Anglijas sakartotajiem sabiedriskajiem transportiem viss ir iespējams 😀

    #268123
    grisha
    Participant

    Kur ir Vustera? Mans ir Loughborough.

    #268124
    Evers
    Participant

    [spoil]Gribu atvainoties biedriem par nesmuko trollēšanos. Daļai sava teiktā pat pats lāga nepiekrītu. Vainīgi kreņķi darbā, laika gaitā iekrājies labs bāriņš mājās, mana neapdomība, nesavaldība un pārliekā emocionalitāte – rezultāts sanāk šmucīgs. Kreņķi atrisinājušies un bāriņā palicis tikai kautkāds draņķis, kuru pat pašā melnākajā dienā negribētos aiztikt.[/spoil]

    🙂

    #268125
    shadowmen
    Participant

    Tu nu gan esi sakarīgs biedrs 🙂

    Būs labi,visiem gadās 🙂

    Bet vispār man sirds sāp par Latvijas izlases ”panākumiem”….

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā