Liepājas Metalurgs vs Legia Warszawa

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Liepājas Metalurgs vs Legia Warszawa

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156868
    shadowmen
    Participant

    Nu ko, cik noprotu liela daļa notepadiešu ir liepājnieki,tad nu daudzi vēros klātienē spēli-daudzi slēpsies mājās no slimajiem poļu faniem/ultrām…Bet gribētos dzirdēt kādu komentāru,kādu atbalstītāju,jeb ko..Spēle solās būt karsta…Legia ultras to padarīs gan jau karstu 😀

    Ja nu kāds nezin,tad spēles sākums 18-00..tiešraidi,vismaz es,skatos sportacentra mājaslapā 🙂

    Gaidīsim, un lai Liepājas Metalurgs rāda brīnumus 🙂

    #288139
    samurajs
    Participant

    Žēl ka man uz naktsmaiņu, nevarēšu būt klāt 🙁 Jau no rīta tie lopiņi apkodušies klaiņoja pa centru, publiski urinēja Rožu laukumā, pilnā rīklē mauroja savas dziesmas. Vismaz 1000 viņu ir pilsētā.

    #288140
    shadowmen
    Participant

    Heh man ar naktsmaiņa-sportacentrā var vērot…Dūmi jau kūpēja 😀

    #288141
    shadowmen
    Participant

    1:1 Neslikti 🙂

    Kas notepad noticis?Tāds pamiris pēdējā laikā..Kā ienāku tā tukšs…Forums vispār nosprādzis …

    #288142
    valters.vasilis
    Participant

    Betons arī palicis tāds pasīvs…

    #288143
    Raivix
    Participant

    Betonam zvaigznes saka, ka ar notepadiešiem joki mazi. 😀

    #288144
    Piskadrons
    Participant

    Zvaigznes nelasu, bet tavi teksti liecina par tavu IQ.

    #288145
    akms47
    Participant

    Ja neskaita aprakstītas sienas, dažas uzlīmes uz logiem un automašīnām un liepājnieku dusmas par to, ka poļi dzer un pīpē centrā , bet liepājnieki nedrīkst (pamēģiniet paši 1:10 parunāt un sodīt), viss ir beidzies labi. 1)labs rezultāts. (poļiem negribējās diskābeli par sliktu uzvedību). 2)Tik daudz policijas Liepājā jau sen nav bijis.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā