Liepājas provaideru stabilitāte

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Liepājas provaideru stabilitāte

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151672
    prusaks
    Participant

    Lietoju kernel, taču rudens negaisos nets pazūd. Rezultātā jau 2 dienas nav internets. Kā ir ar citiem Liepājniekiem? Kernels vienīgais bez neta ir palicis vai lattelekom u.c. kantori arī?

    P.S. Izmantoju Okartes netu uz doto brīdi.

    #241660
    samurajs
    Participant

    Kopš pirms 3 gadiem zibens jamiem izdedzināja veselu aparatūras blāķi, šie stipra negaisa laikā slēdz iekārtas ārā – raustās 😀 Man ātri ieslēdza.

    Zvani 63488843 uz tehn. supportu un prasi kas par lietu?

    #241661
    prusaks
    Participant

    Vakar zvanīju un teica ka 1-2 stundu laikā būs, šodien – rīt no rīta, esot problēmas ar optiku(dzīvoju centrā).

    Paziņa teica ka Lattelekomam neesot bijis pārrāvums, bet viņiem ir pašvaka Ls/Mbit/s attiecība. Nepatīkami negaisa dēļ regulāri bez neta palikt, bet ātruma/cenas attiecība ir diezgan laba. Kā ir ar Ostkom? Viņiem ir samērā labs piedāvājums par 7Ls 25Mbit/s. Viņiem negaiss nav problēma?

    #241662
    Wuu
    Participant

    prusaks wrote:

    7Ls 25Mbit/s.


    Ak dievs, mums maksimālais 3Mbit/s 15Ls 🙁

    #241663
    root
    Participant

    Wahahahahaha man 16LVL 100/100Mb/s }:>

    #241664
    prusaks
    Participant

    Uz doto brīdi ir 15 Mbit/s par 12,50 Ls uz 3 kompjiem(pa ziemu sanāk uz 1 kompja). Ä€truma ziņā jau pilnīgi pietiek, bet tie rudens negaisi ir skabarga pakaļgalā.

    Rīt uzzvanīšu uz Ostkom un pajautāšu vai viņiem nebija pārrāvums, ja rīt būs nets, sameklēšu cilvēku atsauksmes. Iepostēšu ko būšu uzzinājis, varbūt kādam noderēs.

    #241665
    samurajs
    Participant

    Par Ostkom atsauksmes ne tās labākās. Pa vienu līniju iet gan n-tās kabeļprogrammas, gan nets. Viņiem gan laikam nav zibens problēmu, jo viss zem zemes. Kernelim vēl šur tur gaisa vadi starp mājām palikuši, kaut arī cenšas visu pamazām kabeļu šahtās ievietot.

    Pie katra tāla negaisa jau ārā neslēdz, bet tikai, ja ļoti stiprs un virs pilsētas.

    #241666
    kvarchil
    Participant

    samurajs wrote:

    Par Ostkom atsauksmes ne tās labākās.


    Ne man. Mani jau dikti viss apmierina, neatceros pēdējo reizi, kad nets būtu pazudis vai vēl kaut kas cits nebūtu kārtībā.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā