Liepājas slimnīcas admini rullē!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Liepājas slimnīcas admini rullē!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152520
    Taurs
    Participant

    Sorry par traucēšanu/atgriešanos.

    Tik gribēju pateikt, ka Liepājnieki – jums ir paveicies – jūsu slimnīca ir topā (cik zinu daudzi šī foruma apmeklētāji ir Liepājnieki).

    Man ir bijusi darīšana ar daudzām slimnīcām, gan LV, gan ārpus. Vidējās adminu zināšanas/spējas ir bēdīgas… reizēm pat ir iznācis sastapties ar sabotāžu (naudas izspiešanu?). Stradu admini ir idioti – tie pat nespēj sekot instrukcijām… Bērnu admini ir kompetenti idioti – tie it kā kaut ko saprot, bet visu dara šķībi…

    Uz šī fona Liepājas slimnīcas admini ir super – tie dara visu ko spēj, lai ieviestu jaunās tehnoloģijas – un ja kaut ko nezina, tad jautā. Galvenais – tiem ir dzirkstelīte acīs – var redzēt, ka tie grib kaut ko IZdarīt.

    Paldies!

    ob1

    #251381
    Wuu
    Participant

    Alkohols aizrauj…

    #251382
    Taurs
    Participant

    Paldies Wuu – ļoti informatīvs un galvenais – pozitīvs posts.

    Paldies!

    #251383
    Crow
    Participant

    Gaidu, kad uzrakstīsi review Cēsu slimnīcai, ja kādreiz sanāk. Citēšu makbetonu – “ne1 nekā nejēdz”. Jupis rāvis, negribu viņu nagos nonākt, ja man kādreiz kaut kas notiek. Pieļauju, ka arī admini ir tādi paši kā dakteri un priekšniecība. 😀

    #251384
    Wuu
    Participant

    Kāpēc gan viņi nerullētu, par tādu naudu tikai izmisušie strādā. Man Dobeles slimnīcā pazīstams meitēns strādā saņem uz rokas mēnesi ~ 150Ls! Ä€rzemēs medicīniskais personāls ir 10 reizes apmaksātāks, varu ierēkt par adminu algām. Kur tur līdz kādiem pienācīgiem iztikas 500-600 LS… Jobcik…

    #251385
    Taurs
    Participant

    Jā, Wuu, adminu algas ir problēma iekš LV. Un finansējums dzelžiem arī. Bet es redzu, ka LV adminiem ir 2 pieejas:

    1) Meklēt iespējas kā kaut ko izdarīt;

    2) Meklēt attaisnojumus kā nedarīt neko.

    Man labāk patīk 1) pieeja, es jau arī pie tās pieturos.

    #251386
    root
    Participant

    Jā, jāpiekrīt. Liepājas slimnīca ir viena no labākajām rajona slimnīcām kādā esmu bijis. Tēva kungu labi sadakterēja.

    #251387
    Wuu
    Participant

    Taurs wrote:

    Jā, Wuu, adminu algas ir problēma iekš LV. Un finansējums dzelžiem arī. Bet es redzu, ka LV adminiem ir 2 pieejas:

    1) Meklēt iespējas kā kaut ko izdarīt;

    2) Meklēt attaisnojumus kā nedarīt neko.

    Man labāk patīk 1) pieeja, es jau arī pie tās pieturos.


    Nu redz ne visi var strādāt par pliku paldies, man būtu vajadzīga “motivācija“. Alga maza, izaugamas iespējas vispār nav… Kārtīgs darbaspēks maksā naudu! Redzētu kā tu strādātu ja no 200Ls algas būtu 130 pa dzīvokli jāsamaksā :]

    #251388
    KristoZ
    Participant

    Prieks, ka beidzot kāda pozitīvāka ziņa! ;]

    #251389
    Taurs
    Participant

    Wuu, tur jau ir tā “fiška” – strādā par kapeikām, bet parādi, ka vari kaut ko izdarīt. Un tad, ar laiku, alga augs pa exponenti. Hmm, un īstam programmētājam algu var nemaksāt – tikai jānodrošina ar interesantiem uzdevumiem… es tā sāku – strādāju par 120 rubļiem uz papīra… a tagad jaunieši iemācījušies 2-3 valodas jau “kačā pravas”… da, pankūka, kad zināsi 10-20 valodas un varēsi parādīt jēdzīgus produktus, tad arī varēs sākt maksāt… man pēc jaunā gada vajadzēs vēl vienu koderi – jau tagad domāju kur dabūt, bet piemērotas kanditatūras nav – visi vecie ir aizņemti, a jaunie nevēlas mācīties.

    #251390
    Wuu
    Participant

    Izdarīt var visu, bet rēķini no tā paši neapmaksāsies. Ja priekšnieks pēc mana lūguma nedaudz mani motivēt, nebūtu palielinājis algu, sen jau būtu citā valstī. Es goda vārds apbrīnoju cilvēkus, kas velk galus kopā ar tādām algām un kur nu vel atrast sevī uzcītību strādāt.

    #251391
    root
    Participant

    Wuu ir darbs? 😀 Vai atkal aizsapņojies Wuškinoloģiskās fantāzijās? 😀

    Kas par lūzeri…

    #251392
    Taurs
    Participant

    Wuu, jā, piektītu, darbs par tādu algu nav īsti nopietni… bet slimnīcu admins – tā tak ir zelta bedre!

    Iedomājies – visi slimnīcas ārsti nāk pie tevis ar personiskajiem kompjiem – tur var naudā peldēties… un, jo vairāk slimnīcu progas ies uz slimnīcu kompjiem, jo vairāk ārsti tev nesīs personālos laptopus… ja vien spēsi parādīt, ka jēdz sastellēt… man jau ZB tā nodaļas vadītāju, viņu sievu, bērnu un radu kompju instalēšana, jo es nedrīkstu par to naudu ņemt. Š amējie mani baro ar dārgiem konjakiem un viskijiem, bet es dzeru maz… a iedomājies cik admins varētu nopelnīt tā…

    Tā ka palieku pie formulējuma, ka admins var:

    1) Meklēt iespējas kā kaut ko izdarīt;

    2) Meklēt attaisnojumus kā nedarīt neko.

    #251393
    nevertell
    Participant

    Da labi, latvijā finansējums IR. Bet kā tas nonāk “tautas” rokās ir ļoti labi aprēķināts process, kurā zudumi ir tik minimāli, ka nešķīstajiem strādājošajiem ļaudīm pat pietiek lai paēstu. Īrei gan nē. Tā ir tū dēmn hāi.

    #251394
    Taurs
    Participant

    Hmm, uz ēšanu netaupu vispār – ko gribu, to ēdu. Ar īri nav problēmas… māju kurinu ar elektrību, maksāju, no problems. Braucu ar SAAB, sievai Citroen, no problems. Hmm, varbūt problēmas ir tad, ja nevēlas strādāt?

    #251395
    samurajs
    Participant

    Mūūūūū! Vai nebūsi House M.D. par daudz saskatījies? 😀 Liepājas slimnīcai līdz vispārējai datorizācijai vēl tikpat tālu cik Latvijas ekonomikai līdz ASV 😀 Dokumentāciju pa lielai daļai joprojām raksta ar rokām. Un vecākās paaudzes doktori (kādu Liepājā lielais vairākums) sūdzas, ka tiem grūti pārkārtoties. Un cik ārstu slimnīcā vispār vairs palicis? Katrs kaut cik spējīgāks sen savu privātpraksi atvēris; uz slimnīcu sestdienās piehalturēt brauc Rīgas ārsti.

    #251396
    grisha
    Participant

    Mjaa, Ceesu slimniica ir galiigi garaam, tas jau bija zinaams pirms gadiem 20, vismaz vieteejiem.

    ob1, muusdienu jaunatne neko nemaacas, neviens vairs neprot runaat krieviski, kur nu veel angliski vai vaaciski. Es teiktu ka muusdienu jaunatne ir Tauri, nevis Tu.

    #251397
    bumbulis
    Participant

    Katrs pelna tik, cik vinš ir vērts. Ja esi average čalis, uz kura vietu aiz durvīm 120 cilvēki gaida, tad tev arī maksā attiecīgi cik maksā un esi laimīgs kaut par tiem 200 latiem un par to, ka nav jācērt krūmi 100latnieku programmā.

    Manuprāt tieši mūsu jaunatnei ļoti labi padodās angļu valodas apgūšana. Tu būtu pārsteigts, redzot ko pirmsskolas vecuma bērns var iemācīties no cartoon network. 🙂

    #251398
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Nezinu ko ob1 sapīpējies, bet ja grib zināt faktus tad paprasa man.

    1. Liepājas slimnīcā nav adminu. Ir tikai viens daunītis kurš itkā skaitās admins, bet reāli neko nejēdz, infantīls.

    2. Liepājas slimnīcai ir dahujā finansējums, vienkārši tā iznieko naudu par nevajadzīgām huiņām.

    3. Liepājas slimnīcas 2. stāvā ir pārāk daudz parazītu.

    #251399
    Taurs
    Participant

    nea, beton, šoreiz tev nepiekritīšu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā