Lieto Linux? Tātad būsi aizdomās par terorismu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lieto Linux? Tātad būsi aizdomās par terorismu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162206
    samurajs
    Participant

    ASV specdienests NSA visus Tails Linux, kā arī TOR lietotājus ierindo aizdomās turamajos par ekstrēmismu. Jau Edvarda Snoudena 2013. gadā pieminētā spiegošanas sistēma XKeyscore tagad uzņēmusi apgriezienus ne pa jokam. Vācu sabiedrisko telekanālu ARD, NDR un WDR rokās nonākusi daļa XKeyscore izejas kodu (source code), kas paver ieskatu sistēmas darbībā.

    Lai iekļūtu “melnajā sarakstā”, pietiek pameklēties internetā pēc atslēgvārdiem tails, secure desktop, truecrypt, tor, linux, USB, CD, IRC utml. Un ja kāds apmeklē “The Linux Journal”, tad ir pavisam traki, jo NSA to uzskata par “ekstrēmistu forumu”. Protams, “melnā berta” naktī pie mājas nepiebrauks, bet IP adrese tiks automātiski fiksēta un lietotājs var iekļūt paaugstinātas uzmanības listē. Ja kāds domā, ka ASV ir tālu un kāda viņiem daļa gar mums – tās ir muļķības. Tepat netālajā Vācijā atklāti divi NSA spiegserveri: Berlīnē un Nirnbergā. Nav izslēgts, ka arī Baltijā ir kāds, jo pēc oriģinālraksta autoru uzskata spiegots tiekot pilnīgi visā pasaulē.

    Xkeyscore koda fragmentu, kas attiecas uz TOR un Tails Linux lietotāju atklāšanu, var apskatīt šeit. Likumsakarīgs jautājums – bet kāpēc tikai Linux lietotāji interesē NSA? Microsoft Windows tāpat jau mūs izspiego dienu un nakti, un būtu brīnums, ja specdienestiem šai “telemetrijai” nebūtu piekļuves.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_intink1_1.jpg[/img]

    #326216
    akms47
    Participant

    Sasmējos … USB, CD…. Tad esmu melnajā sarakstā kopā ar tevi Samuraj. Visus no tevis pieminētajiem vārdiem esmu izmantojis. 😀

    #326217
    samurajs
    Participant

    Welcome ekstrēmistu portālā Notepad.lv! 😀 Bet zināma loģika amerikosiem ir: kurš pats spēj apgūt Linux, tā IQ ir pietiekams arī bumbas uzbūvēšanai. Jo skolā nemāca ne vienu, ne otru.

    #326218
    BlackHalt
    Participant

    1984

    #326219
    Raibais
    Participant

    Tad tāpēc man apkārt vizinās mašīnas ar numuriem: S, EST, D, LT, N(taisa neracionālus lēmumus ceļa satiksmē)

    Ne jau es speciāli visu nopludināju, kas es vainīgs, ka visur ir gigantiski caurumi..? McBeton, kā ar tevi?

    #326220
    Raibais
    Participant

    Uztici man mazo pirkstiņu 🙂

    #326221
    Raibais
    Participant

    blablabla.com/wp-content/themes <- varens caurums, praktiski visos saitos ir caurumi.

    #326222
    Raibais
    Participant

    ..

    #326223
    jonjs
    Participant

    Nu пизд … ц б … я cilvēks, kas mazliet vairāk interesējas par pasauli kļūst par terroristen. Arī dažreiz ar TOR live CD spēlējos un vēl dažiem pilnīgi bezvainīgiem brīnumiem. Domāju, ka tā ir tikai Latvijas problēma, ka nevajadzīgiem sīkumiem tiek pievērsta ĪPAŠ I (nevajadzīgi) pastiprināta uzmanība, bet reālas problēmas tiek vienkārši ignorētas, jo tie kuriem tās būtu jārisina tās pat neprot īsti apzināties. 😀 ZB … . Lai gan vai tas ir tik traki? Man līdz pat šim brīdim tā īsti tik un tā nav ko slēpt. 😀 Tā pat kā vairumam cilvēku.

    #326224
    GuntOn
    Participant

    Tik pat labi Windows OS lietotājus var iekļaut potenciālo ekshibicionistu sarakstā.

    #326225
    GuntOn
    Participant

    Linux apgūšanai vajag vairāk prāta, nekā bumbas uzbūvēšanai. 😀

    #326226
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es arī esmu terorists! Lietoju kriptogrāfiju, man simpatizē Islāma Valsts ideja, nepatīk ne rietumu izvirtusī demokrātija ar žīdiem un pediņiem, ne Krievijas un Ķīnas imperiālisms un vergu valstis. Esmu nacionālsociālists, esmu kā brīvprātīgais karojis Ukrainas bataljonos 2015. gadā.

    Vai tas ko maina, ka mani tagad novēro? Ja izmanto pareizos drošības risinājumus un procedūras, tad neko nemaina. Joprojām man ir privātums un anonimitāte internetā, kad es to vēlos. Manas sistēmas ir drošākas nekā citiem cilvēkiem, pateicoties papildus pasākumiem kurus es veicu. Lielākās neērtības bija tad, kad Lavabit.com aizvērās ciet un pazaudēju e-pastu un tam piesaistītos kontus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā