Lieto Microsoft LiveSearch un saņem!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lieto Microsoft LiveSearch un saņem!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147390
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/6hn4rmt9v7sexru524tp.jpg[/imgl]Pēc sāpīgās izgāšanās ar Yahoo! pirkšanu Microsoft nespēj atrast mieru. Googles monopolstāvoklis interneta meklēšanas jomā Ballmeru pilnīgi tracina. Tāpēc Microsoft izdalījis 600 miljonus (it kā no tiem 45 miljardiem Yahoo! pirkšanai paredzētās naudas), lai atvērtu 3 zinātniskās pētniecības centrus Parīzē, Londonā un Minhenē, un piesaistītu tiem simtiem zinātnieku. Š ie centri pētīs un izstrādās jaunas tehnoloģijas interneta meklēšanas jomā. Francijas valdība ekonomikas ministres Kristīnes Legardas personā pat apsolījusi ievērojamas (30-50%) nodokļu atlaides šim pasākumam.

    Otrs jaunievedums, ko plāno Microsoft – programma SearchPerks, ar kuras palīdzību meklētāja LiveSearch lietotāji varēs iegūt reālas balvas. Š im nolūkam uz PC vajadzēs instalēt īpašu programmu.

    Par katru interneta meklējumu ar LiveSearch lietotājs saņems 1 punktu, max dienā varēs nopelnīt 25 punktus. Tas tāpēc lai izslēgtu bezjēdzīgu klikināšanu. Par savāktajiem punktiem, sākot ar 525, varēs saņemt vērtīgas balvas – piem. Xbox 360 bezvadu kontrollers maksā 5.500 punktus. Jaunajam lietotājam dāvina bonusā 500 punktus.

    “>

    Bet nu tās balvas, kā bildē redzams, arī nav tik vērtīgas, ka vajadzētu raudāt…

    [img]https://www.bildites.lv/images/8nhutlcefbm2vyrp24ph.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #184147
    deivs001
    Participant

    Ak nē, man nebūs iespēja iegūt jaunāko pavārgrāmatu!

    #184148
    izredzētais
    Participant

    savukārt man 5 skaņ darbus..

    #184149
    Wuu
    Participant

    Tās balvas ir vairāk par vāju lai liktu man ateikties no googles un kur nu vel lietot IE !

    #184150
    Nāra
    Participant

    Ak, ko nu darīšu, iespēja iegūt T-kreklu pagalam! 😥

    Ja viņi var tērēt tik milzīgas naudas dažādu [neveiksmīgu] programmu izstrādei, kāpēc gan lai nevarētu vismaz pakārdināt mūs ar pieklājīgām balvām? Vismaz, lai stimuls kaut ko darīt!

    #184151
    rollmax
    Participant

    Firefoxam ir user agent switcher, ar to var simulēt IE 🙂

    Ar Ziemeļamērikas, Latīņamērikas proxy serveriem var simulēt to , ka dzīvo Ziemeļamērikā vai Latīņamērikā

    Tikai vajadzēs nejēgā daudz (220 dienas) meklēt caur to meklētāju, līdz dabūsi XboX 360…

    Un es uzskatu, ka lidošanas biļetes ir dārgākas par pavārmākslas grāmatu…

    Un gan jau ir labāks meklētājs, kurš maksā naudu 😉

    #184152
    sir_irius
    Participant

    Kruti, 1000 jūdžu lidojums lētāks nekā grāmata un xbox kontrolieris… hehe, jānopārdod savu un jālido ceļojumos :DD

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā