Lietoti mobilie

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Lietoti mobilie

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155383
    Willis
    Participant

    Kur Rīgā pa daudz maz sakarīgu cenu var pārdot rezerves daļām mobilo telefonu NOKIA E-51 ?

    Telefons ir pilnā komplektācijā, telefonam vēl (liekas 🙂 ) ir garantija .

    #278619
    shady
    Participant
    #278620
    Willis
    Participant

    Tur tie maitas neviens vairāk par 5.Ls. negrib dot !

    🙁

    Asinssūcēji ..

    #278621
    shady
    Participant

    Bet tas ir 2007.gada modelis, cik tad tu par viņu gribi?:)

    Ja akumulators nav nobeidzies (akumulators bojājas arī tad, ja to nelieto), tad max 10, varbūt 15 Ls. Viss.

    Š is viedais tālrunis vienkārši ir novecojis mūsdienu prasībām. Ja es gribēšu viedtelefonu, tad skatīšos ko no mūsdienu klāsta, bet par pieņemamām cenām, toties, ja man vajag trubu ar ko zvanīt, tad skatīšos kādu izturīgu “ķieģeli” ar labu akumulatoru, kurš reāli jauns maksā ap ~ 20Ls veikalā.

    #278622
    Willis
    Participant

    Kad pirku, es par to maksāju 145.Ls un atdot par piecīti žēl, pa 10.Ls. gan pārdotu, pagaidām neviens neatsaucās .

    #278623
    grisha
    Participant

    NOliec plauktaa, lai ir rezerves variants. Man shitaa Nokia E63 meetaajas. Dazhreiz gan palietoju, ja vajag navigaacijai.

    Telefoni ir taapat kaa datori, peec gada jau ir dinozauri.. .

    #278624
    Atlets
    Participant

    Pirmkārt – mobipaku mēģināji? https://www.mobipaka.lv/lv/cik/nokia-e51.html

    Te dod 25, ja labā stāvoklī, un 15, ja bojāts.

    Nākamais – ej uz lombardiem un saki, ka gribi pārdot. Diezgan droši, ka kādā iedos vairāk par piečuku. Ja var normāli ieslēgt (resp., telefons strādā) + ir līdzi lādētājs un varbūt pat kkādi aksesuāri, tad jau domāju ka dabūsi savus 10-15 latus.

    #278625
    Willis
    Participant

    🙂 Es sākumā aizmirsu uzrakstīt, telefonam uz neatgriešanos ir nobrucis softs, vienīgais rezerves daļām der .

    #278626
    RicoPico
    Participant

    Divi cepumi. Viens- Tev par tekstu, kurš ir patiess līdz kaulam, bet otrs- man par to, ka iedevu Tev cepumu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā