Limited user tiesibas

Sākumlapa Forumi Software Windows Limited user tiesibas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149842
    jukurs
    Participant

    Veelos uz windows XP ierobezzot limiteetaa lietotaaja tiesiibas. Taa lai nevar neko instaleet,veelams arii lai nevar izsleegt iesleegtos procesus. Un kaads ir labaakais veids ierobezzot pieejamo web lapu skaitu? Ceru uz atsauciibu

    P.S. nav garumziimu ssitam kompim tapec rakstiju bez. Palasot citas teemas likaas iespaids ka man neviens taapeec neatbildees 🙂

    #215855
    WerNeo
    Participant

    Atbildēs, atbildēs. 🙂 Tātad, vispirms jāizveido limitētais useris (ceru, ka to proti izdarīt). Pēc tam, protams, ka jāuzliek administratoram parole.

    Kad tas izdarīts: Start>Run>gpedit.msc

    Tur: User Configuration, Administrative Templates, System, Ctrl+Alt+Delete options, Remove Task Manager un Remove Task Manager option

    Tur mēs atslēdzam Task Manageri, kurā var ieslēgt/izslēgt procesus. Lai gan, ja nemaldos, limitētais useris nevar tāpat izslēgt procesus.

    Sorre, šobrīd nesēžu pie Windowsa, tāpēc ceļš var nedaudz atšķirties, jo precīzi neatceros (bet vajadzētu būt tā).

    Par lapu limitēšanu. Te var izplūst garos tekstos. Pastāsti sīkāk, ko un kā vēlies limitēt? Tad būs vieglāk palīdzēt.

    Var to darīt rūterī, var host failiņu palabot, var IE uzlikt limitu, var arī vispār aizliegt palaist noteiktus pārlūkus.

    #215856
    jukurs
    Participant

    Paldies. Bet kaa lai uztaisa lai instaleet neko nevar turpat pie gpedit.msc?

    Vajadzeetu limiteet visus sociaalos portaalus utml. varbuut pat aizliegt visu un atllaut tikai vajadziigaas lapas. un ja atstaaju tikai vajadziigaas lapas, tad tas neietekmees citu programmu darbiibu kas izmanto internetu? un kaa var aizliegt interneta paarluukus?

    #215857
    WerNeo
    Participant

    Tev ir rūteris?

    #215858
    jukurs
    Participant

    Ruuteris ir, bet nezinu ko tur konfigureet.

    #215859
    WerNeo
    Participant

    Kāds rūteris? Interesē Ražotājfirma un modelis. Un vēl – vai māki pieslēgties rūterim?

    #215860
    jukurs
    Participant

    Ruuteim piesleegties maaku,bet firmu nepateikssu jo nav tagad uz vietas 🙁

    #215861
    WerNeo
    Participant

    Būtībā, ja sīkāk interesē, ko un kā var darīt. Labāk to būs izrunāt čata režīmā. Forumā tas būtu pārkāpums. Uzraksti PM ar savu Skypa vai tml. programmas savu nicknāmi. Palīdzēšu (bet ne šovakar) 🙂

    #215862
    jukurs
    Participant

    Es nonneemu ctrl+alt+delete, bet vinnss arii neveras vallaa admninistratora accountaa, man vajag tikai lai neveras limited. un kaa uztaisiit, lai limited nevar pilniigin neko instaleet?

    #215863
    WerNeo
    Participant

    ir tāda podziņa “P. Msg”… uzraksti! Sadarīsimies 🙂

    #215864
    jupis
    Participant

    ja nemaldos tad ar gpedit.msc viņš atslēdz tikai to lai nevar izpildīt ctrl+alt+del bet neatslēdz ctrl+shift+esc.

    #215865
    drunk_lizard
    Participant

    jukurs wrote:


    P.S. nav garumziimu ssitam kompim tapec rakstiju bez. Palasot citas teemas likaas iespaids ka man neviens taapeec neatbildees 🙂


    man savukaart ir iespaids, ka tu esi dumjsj! ko tu tur gribi salimiteet, ja neesi speejiigs pat datora klaviatuuras izkaartojumu paarsleegt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā