Linuss Torvalds: "Es vienkārši nokausēšu Microsoft"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Linuss Torvalds: "Es vienkārši nokausēšu Microsoft"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161970
    samurajs
    Participant

    Nevienam nav noslēpums, ka atvērtā koda Linux sistēmas iekarojušas pasauli. Tās atrodamas tālruņos, televizoros, serveros, “gudrajos mājokļos” un visur citur. Tomēr datoru desktopi – tā ir vienīgā vieta, kur “pingvīnam” nav izdevies būtiski ielauzties. Sistēmas radītājs Linuss Torvalds konferencē Embedded Linux Conference paziņoja, ka padoties viņš netaisās: “Jā, uz desktopa Linux nav tā izrāvies kā daudzās citās nozarēs. Bet, ja ņemam manu paša ikdienu – mana darbvirsma izskatās daudz labāk, nekā es jebkad spēju iedomāties.”

    “Es labprāt skatītu, kā Linux iekaro šo pasauli, bet šobrīd ir grūti ielauzties šajā vienā segmentā [desktop]. Bet padoties es netaisos,” tā Torvalds. No vēstures mācībām kļuvis skaidrs, ka ar populismu un skaļiem saukļiem šeit nekas nav panākams. Jo tiešam triecienam Microsoft ar savu dominējošo Windows ir daudz par stipru. Tomēr Torvaldam ir plāns: “Es to daru jau 25 gadus. Un varu to darīt vēl 25 gadus. Es viņus vienkārši nokausēšu (wear out)!” 😀

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_linustorvalds10065484_1.jpg[/img]

    #324577
    Leichttraktor
    Participant

    Our Gaben, who art in Steam

    Hallowed be thy sales

    Thy SteamOS come, transactions will be done

    On paypal as it is on steam

    Give us this day our daily sales

    and forgive us our hacks, as we forgive those who hack against us,

    and lead us not, unto Microsoft

    but deliver us from Windows,

    Gaben.

    #324578
    Faks
    Participant

    everyday before bed 😉

    #324579
    akms47
    Participant

    Lai jau cīnās…

    #324580
    Crow
    Participant

    Torvalds ir ģēnijs. Ceru, ka Mrakosoft norakšana nav kļuvusi par apsēstību. Jo drīzāk gan Mrakosoft noraks Apple, Google un viņi paši ar savu tupumu un pirdiena cienīgo stratēģiju. Un tad Linux dabūs kauties pret krietni agresīvāku un mērķtiecīgāku pieredzes bagātu pretinieku.

    Vispār pēc visiem šiem gadiem tāds jautājums ir nekas vairāk kā neprofesionāla provokācija, uz kuru vecais puika atbildēja bišķi ar humoru, bet žurnaļugas uzreiz sadzirdēja perfektu clickbait.

    Un skatās vien, ka tiešām ar SQL Server for Linux nesanāk EEE…

    #324581
    Aldis
    Participant

    Novēlu vecajam zēnam veiksmi un pacietību tiešām to arī paveikt…

    Kautgan MicroSoFuck tā izskatās, ka Winduli sajās līdz nepazīšanai, ka tas dabīga nāve sāks mirt… Linux varētu sevi pozicionēt kā tiešām “Desktopa” OSu, nevis – desktopa os, ar dažādiem čamdāmrīkiem, flīzītēm, utt.. 🙂

    BTW.. vakar sanāca satikt paziņu, pie reizes izpalīdzēt, paziņa netīšām upgradojusies uz Win10 no Win7… Daudz skarbu vārdu dzirdēju.. Kā arī pēc upgrades datoram bija pazudusi skaņa.. Tā nu caur to divu Control Paneļu murgu kaut kā palīdzeju visu sabakstīt atpakaļ, un protams, ClassicShell.. 🙂

    #324582
    BlackHalt
    Participant

    Ieteiktu pamēģināt propagandēt “Lietojiet dual OS” 🙂

    Lietotājs parastais paliks pie Linux 😉

    #324583
    Leichttraktor
    Participant

    Manā laikā informātikas klasē mācīja tikai windas offisu, tādu konceptu kā operētājsistēma tālāk par “operētājsistēma” definīciju neapguvām. Datorspēļu plaukuma laikmetā uzaudzis, par Linux ne dzirdējis nebiju. 😀

    Ja grib, tad visu var, bet vecam cilvēkam būtu jāpapūlas, lai no nekurienes sāktu Linux lietot. Un jēga viņam no kaut kāda Ubuntu, kas pārbāzts ar sūdiem tāpat nekāda. Linux ir vai nu paša gara darbs, tweakots, pielāgots īpašām vajadzībām vai nav nekas, tā tam jēgu redzu. Jo, ja salīdzina Ubuntu ar Windows, tad šaubu nav, ka Ubuntu ir draņķis, ierobežotas iespējas pūstošā vidē.

    #324584
    Crow
    Participant

    Neieteiktu mēģināt propagandēt to vai kaut ko citu.

    Ka vēl nesanāk, ka lietotājs parastais paliek pie iOS…

    #324585
    Aldis
    Participant

    Apple jau varētu izspēlēt kārti – Pēkšni kādu no nākamajām Macos versijām arī pilnā supportā izlaist uz PC. Domājams, ka tas ātri iegūtu popularitāti.. 🙂 Bet Apple pagaidām tas šķiet nav galīgi vajadzīgi, būvējot jauno megabiroju Apple Campus 2 apaļajai celtnei naudas pietiek, un paliek pāri.. 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā