Linux kodols 2.6.31 un Ubuntu 9.10 a5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Linux kodols 2.6.31 un Ubuntu 9.10 a5

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210967
    WerNeo
    Participant

    Esmu jau saradis ar Linuxu tiktāl, ka lietošana ir ikdiena. Un nu jau vairs neprasās nedz draiverus meklēt, nedz vēl ko.. Printeri? 😀 Varu arī droši pateikt, ka pat dažām populārajām GPS iekārtām salikt kartes, Linux problēmas nerada.

    Grūtākais bija tas, ka jāpierod pie daudz kā savādāka. Arī uz Ubuntu pēdējā laikā sāku skatīties citām acīm.

    #210968
    nevertell
    Participant

    samurajs wrote:


    usins: Manuprāt pa 1,5 gadi cept jaunus Ubuntu būtu optimāli. Pamīšus LTS un parastās versijas. Priekš LTS 4 gadi būs par daudz, ļoti strauji viss attīstās.

    +1

    #210969
    Evers
    Participant

    akels14, ar laiku varbūt paskatīšos, paldies

    #210970
    Eudoxus
    Participant

    akels14 wrote:

    Evers var paskatīties uz Sidux, kas ir tas pats Debians tikai ar jaunākām pakām, kā stabilai debian versijai!

    Vēl, protams, ir Debian testing (Sidux tiek veidots uz Debian Unstable pamata), kas, kā saka rūdīti Debian lietotāji ir stabilāks par Ubuntu relīzēm. Tiesa, pakas tur var būt mazliet vecākas nekā Ubuntu.

    #210971
    usins
    Participant

    Izmēģināju Debian- tas , kā lai saka, itkā stabils, man dzelži paveci, bet diemžēl nācās šo to pameklēt un papūlēties kādu stundiņu (man jau nav grūti), bet no end-user viedokļa tas nav pārāk labs pirmais iespaids.

    P.S- wuu tu drīz man apniksi, un tas nav uz labu. Jā tie ir draudi. 🙂

    #210972
    Evers
    Participant

    tad laikam tas pagaidām nebūs priekš manis, linuxā esmu gandrīz endjūzers 😀

    #210973
    Janhouse
    Participant

    Nederīgs raksts. Neraksti par lietām, kurās neorientējies. 😐

    #210974
    samurajs
    Participant

    Janhouse wrote:

    Nederīgs raksts. Neraksti par lietām, kurās neorientējies. 😐

    Tädä gadìjumä arì komentärs tikpat nederìgs 🙂 Kur ir argumenti?

    Es tachu nesaku, ka esmu kaut käds Linux guru :). Materiäls par kernel 2.6.31 ñemts caur Googli, par Ubuntu – pasha vèrojumi.

    Ja esi advancèts, un atradi neprecizitätes – padalies ar visiem!

    Sorry par gramatiku – no telefona rakstu.

    #210975
    aoma
    Participant

    Janhouse, kāpēc nederīgs, elku nogāza no podesta? 😀

    Manuprāt, ļoti objektīvs raksts, lietas jāskata kādas tās ir, nevis ar aizmiegtām acīm. Par biežu jau nu iznāk tās relīzes, labāk būtu ko sataisījuši līdz galam, nevis skrējuši tikai uz priekšu.

    #210976
    Janhouse
    Participant

    Vēlāk pakomentēšu sīkāk.

    Nē, elku nenogāza no podesta 😀

    Man pašam karmic pilnībā nobruka pēc universe un multiverse updeitiem. Palietoju labi ja stundu, pirms nojaucu pavisam. 😀

    #210977
    Eudoxus
    Participant

    Janhouse wrote:

    Vēlāk pakomentēšu sīkāk.

    Nē, elku nenogāza no podesta 😀

    Man pašam karmic pilnībā nobruka pēc universe un multiverse updeitiem. Palietoju labi ja stundu, pirms nojaucu pavisam. 😀

    Gaidam ar nepacietību. Turklāt, cik zinu, tad nevienam nav arī pašam aizliegts piedāvāt šeit savus rakstus.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā