Linux servera monitors, priekš windows

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Linux servera monitors, priekš windows

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154566
    Wuu
    Participant

    Iesakiet kādu mazu programmeli ar kuru varētu uzskatāmi redzēt linux servera noslodzi uz Windows? Kāds Desktop Gadgets nav? Vai kādu cits verķis, kas pie pulksteņa tusētu un netraucētu.

    CentOS 5 & Windows 7 Home

    #273305
    spekis404
    Participant

    pasham uzrakstit slabo? :>

    #273306
    Wuu
    Participant

    Uzrakstīt sakarīgu komentāru slabo?

    #273307
    daGrevis
    Participant

    Tu nopietni arī domā tā kā raksti? Vienkārši, nav vairs 1980. gads, kad tāpēc, ka vēlamā aplikācija / draiveris vienkārši vēl neeksistē – tā gribētājam nācās to uzrakstīt pašam. Varu derēt, ka ir vismaz trīs aplikācijas, kas dara to, ko Wuu vajag!

    Nemaz nerunāsim par to, ka ne visi ir programmēsanas guru. Varbūt uzraksti Viņam un iemet te kodu, ja spēj un nav žēl? Noderēs visiem. 🙂

    #273308
    spekis404
    Participant

    Da, tur googleet ilgaak, kaa uzrakstiit pasham pa 10 minuuteem :>

    Es linukam esmu uzrakstiijis vairaak specifisku progu un patchu kaa jus te visi kopa njemti, ta ka mans ieguldijums ir dots, un nisha ne tuvu nav aizpildiita… Joprojam ir specifisku progu AKŠªTS truukums dazhadas jomaas. Un rakstu na haljavu es tikai to ko man pasham vajag, ja citiem noder tad ludzu. bet savadak $$ atpogaa un tad parunasim. :>

    #273309
    Wuu
    Participant

    Īsāk sakot gribēji palielīties ka vari “kaut ko” priekš Linuxa uzrakstīt, bet par tēmu un manis uzdoto jautājumu Tev nav nekādas zināšanu… Bet ko var gribēt, mēs tak esam Latvijā un sarunājamies ar Latviešiem. Ja pa dienu kādam nepierādīsi ka esi gudrāks par citu kādā jomā un nepasmiesies par cita nezināšanu, DIENA VEIJÄ€.

    #273310
    spekis404
    Participant

    Isaak sakot, lai izdariitu to ko tu saki nav jabuut nekaadaam zinashanam, to katrs studentinjsh tev uzrakstiis pārdemit minūtēs.. vai ja arii nemaaki lietot googli, tad es tev nevaru paliidzeet.

    Un ko, tu pats, esi dariijis linuksa, vai kaada cita oss projekta labaa? Visaam deeleem tikai visu dod gatavu, ja neesi neko dariijis, tad ari neprasi neko pretii… Vai arii, ja nemaaki kodeet, vareetu aizvilkt savu peecpusi un iztulkot vismaz kaadu progu, bet mees tachu esam Latvijaa, ja kaut ko neesam dabuujushi na haljavu – DIENA VEEJAA!

    #273311
    grisha
    Participant
    #273312
    grisha
    Participant

    Crap, sorry ka taads garsh links, to nu google iedeva… .Divi linki gan tur ir.

    #273313
    Wuu
    Participant

    grisha, paldies tiešie ar šiem keywordiem es jau meklēju, bet problēma ir tur ka visi linki ved uz milzīgām programmām, kas būtu jātur nepārtraukti desktopā. Gribas ko ļoti maziņu.

    #273314
    delta128
    Participant

    Iespējams, derēs šis:

    https://sourceforge.net/projects/xymon/

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā