Linux uz PDA

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Linux uz PDA

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151916
    grisha
    Participant

    TAd nu riiciibaa ir nokljuvis Dell X51V PDA. Noteikti ka slikti mekleeju, bet turpinu mekleejumus. Visumaa, gribeetos uzlikt kaut cik pilnveertiigu Linux, iznjemot Bubuntu.

    PAmataa vajadzeetu to aparaatu, lai sapaarotu ar Nokia E63 caur bluetooth un izmantotu netu.

    VArbuut kaads var ieteikt pagaidu risinaajumu kaa sapaarot caur zilzobi Windows MObile un Symbiaani, lai tiktu pie sakariem.

    #244647
    TokRa
    Participant

    Kāda OS versija ir tam Dēlim? Bluetooth DUN uzstādījumiem tiec klāt? Tad standarta veidā pievieno bluetooth modemu, ievadi pieejas punktu un būs ok.

    Kā workaround var izmantot arī JoikuSpot softu Nokijai, tas šārē mobilo internetu caur WiFi. Trūkums: mobtels silst un akumulators ātri izlādējas.

    #244648
    grisha
    Participant

    Hmm, shaareet caur WIFI netu, intresanta doma. Beteriju jau taapat bendeeju Nokiai, klausioties darbaa muziiku.

    Taa kaa esmu newbie ieksh PDA, skjiet shis ir: ROM Version A08 (03200600) Dell Axim X51v , Intel PXA270

    KAd caur zilzobi meegjinu izlikties par zilzobja klientu, shis man piesienaas ar telefona nummuru uz kuru zvaniit… .

    #244649
    TokRa
    Participant

    Numurs ir *99#

    #244650
    grisha
    Participant

    Eleganti! Paldies Tokra! Es jau cereeju uz tavu paliidziibu 🙂 .

    Veel tik jaaizdomaa kaads Linux prieksh vinja. Windows mani kapaa iedziis.

    #244651
    TokRa
    Participant

    Bet kāda vaina ir WM?

    #244652
    grisha
    Participant

    it kaa jau nav nekaada, bremziigs gan maita. Kaa jau windows. Arii atrast vinjaa elemntaaras lietas gruuti, nu neesmu veel pieradis pie vinja. Teemu nejeedzu pat nomainiit. Kaads itr uzlicis rozaa desktopu, bet kaa nomainiit, nav ne jausmas 🙂

    Maajas no Windows ar esmu atvadiijies, taa ka gribas to divu pirkstu deelj un ppieraduma, uzlikt kaadu Linux, iznjemot bubuntu.

    Vairaak jau vinjsh intresee prieksh darba, tagad izveertaas taada situaacija, ka koleegjiem man jaasuuta info, bet nav uz kurieni suutiit, kaa tikai uz faksu, kura nav vai uz epastu. Veel, ja izdosies pieraadiit ka man sho lietu vajag, mosh no darbs veel atmaksaas shito rotaljietu .

    #244653
    TokRa
    Participant

    grisha

    E-pastam der labs softiņš Profimail (Symbian arī tas ir). Kādos arhivos man bija pareizo softu krājums WM sistēmai, pameklēšu jaunnedēļ.

    Es no WM savulaik atteicos, jo lietojamība, salīdzinot ar Symbian, ir diezgan zema + rijīgi ir tie verķi, dažas stundas tik tur ar pilnu slodzi.

    #244654
    grisha
    Participant

    Mjaa, pielietojums sameeraa nieciigs. PRofimail uzliku uz Nokias, tiiri ok izskataas.

    Tagad ripinaas lejaa Windows Mobile 6 . Apostiishu, kas un kaa. Man kaut kaa piektaa versija negrib atrast sambas shaari.

    BEt tomeer gribeetos kaadu Linuxi atrast, kursh straadaa uz taas kastes. Google jau piedaavaa kaut ko, bet gribeetos paarbaudiitas veertiibas. Laptopu ar windows esmu aiznjeemies no kaiminja, paspeeleeties vareeshu. Briivdienas ar pieskjirtas man 🙂

    Eh, izskataas ka esmu vienigais, kas grib uz PDA uzlikt Linux. Da vienalga ko, tik ne winblows…. . .

    Neko taa google man nesaka sakariigu priekshaa 🙁

    #244655
    grisha
    Participant

    EH, bumps jaauztaisa.

    Apriebies man tas windows mobile pilniibaa. Ar vinju man tikai bezjeedziigs dzelzis. Epastus jau var lasiit, bet no taa stulbaa windows vairaak neko sakariigu izspiest nevar. PAt putty nevar sakariigi lietot.

    Cik palasiijos, windows 6.5 nevarot vinjam uzlikt. Ar neesmu nekur maniijis vinjam instalaaciju.

    Proveeshu shito instaleet: https://vimeo.com/3475223 , kuru boot forumaa man ieteica proveet. Zaudeet iisti man nav ko. Vai nu meegjinu piedabuut ko sakariigu vai jaamet miskastee.

    #244656
    nevertell
    Participant

    https://handhelds.org/moin/moin.cgi/DellAximX50

    Tas jau vairāk entuziastiem nekā lietotājiem/lietošanai domāts, bet enīvēj.

    #244657
    grisha
    Participant

    Paldies, diemzheel izskataas ka tas projekts ir miris. Liknki ir mirushi, tomeer papeetiishu.

    Mjaa, nav pieprasiijuma vairs, nav ar laikam piedaavaajuma. Tam projektam ar gan nav ne skanjas ne WIFI. Ar sanaak beigaas tikpat bezveertiigs kaa Windows mobile.

    Esmu gan pasuutiijis SD karti vinjam, vismaz prieksh GPS, bet varbuut kaads zin kaa vinjam iebarot micrSDHC kartes? WM5 nenjem pretii. Iepirku karti, bet paardeveejs samelojaas, jo aprakstaa bija ka taa ir parastaa microSD karte.

    #244658
    grisha
    Participant

    CIk esmu izbuuries pa netu, tad jau laikam jaapaliek pie Windows. Saaku just leenaam arii kaadu jeegu no vinja.

    MAzliet gan sanaaca man pagaidiit, kameer tiku pie SD kartes 2gb. gan, bet lielaaka izmeera karteem jau ir HC un taas shis aparatus njisaprot. WM6 arii nevarot uzlikt, tas jau zinot, kas ir microSD HC kartes.

    Filmas skatos ar shito playeri: https://picard.exceed.hu/tcpmp/test/ . Viss smuki speeleejas, pirms tam te visaadus izproveeju, viens dara to, tas atkal tikai to.. ..

    TomTom arii uzinstaleets, vieniigi ar karteem maza aizkjershanaas, vajag kompi ar windows. To gan pa briivdienaam atrisinaashu.

    Veel apmierinaats neesmu, bet nu ja Tokra atradiis softu kraajumu, buushu iespeejams laimiigs.

    Diemzheel ar telefonu shis diezko negrib komuniceet. Tad straadaa, tad nee. Tur laikam telefonam probleema, jo kad telefonu paarstartee, tad viss atkal kaadu briidi straadaa.

    NEbiju iedomaajies ka sho vareetu izmantot darbaa kaa kalkulatoru 🙂 , shodien izbesiijos spaidiit telefonaa pogas.

    SHiten: https://pdadb.net/index.php?m=os&id=c510p&c=microsoft_windows_mobile_5.0_for_pocket_pc_premium_edition pamaniiju kaut kaadu Communication manager. Paaris linkus gan paspaidiiju, nekur nebija vairs failu apakshaa. Tur ar bija WM5 Phone. To gan veel nemekleeju. Mashiinaa braucot, buutu eertaaks pasaakums. KAtru darbadienu uz darbu sanaak braukt pusstundu turp un tikpat atpakalj. BRaucot konstanti minuutes 20 uz 120-140 km/h. diezko negribas noveerst acis no shosejas 🙂

    LJoti gaidiishu kaadas zinjas no tevis, Tokra.

    #244659
    zemith
    Participant

    Erm, šis nav tas, ko tu meklē?

    https://distrowatch.com/table.php?distribution=meego

    Cik sapratu, tad tas tieši ir priekš PDA`s n shit.

    Zugūglējot uzgāju šo –

    https://tuxmobil.org/z/

    #244660
    grisha
    Participant

    MeeGo nav prieksh tik veca luuzhnja, diemzheel. TAs tuxmobil izskataas softu apkopojums prieksh mobilajaam ieriiceem.

    Dell Axim laikam tomeer ir baarenis. Mosh nebija populaars.

    Taa jau vareetu ar buut, baigi jaaburaas veel tagad, lai prieksh vinja kaut kaadu softu atrastu. Veel te perversa ideja ienaaca praataa ka sho vareetu meegjinaat izmantot kaa pulti arii.

    PAldies zemith par meegjinaashanu paliidzeet.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā