LIR izsludina konkursu, meklējam Dj’us!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi LIR izsludina konkursu, meklējam Dj’us!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151358
    elvisburdajs
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/ahg2ggxt92ytf5enhua.png[/img]

    Latvijas Interneta Radio izsludina konkursu!

    Ja vēlies kļūt par Radio Dīdžeju vai tev ir kādi ieteikumi, droši raksti uz info[at]liradio.net vai PM man un TavaMaate.

    Lai kļūtu par Dīdžeju, tev jābūt:

    * Vismaz 17 gadus vecam.

    * Atbildīgam (Nedrīkst vadīt ēteru alkohola vai citu vielu reibumā, pamest ēteru bez brīdinājuma)

    * Atvērtam (Jāpieņem pasūtījumi un jāpiedalās stuff čata diskusijās)

    Ja ir kādi jautājumi, jautājam te.. 🙂

    Š ī nekādā ziņā nav domāta kā reklāma!

    #237390
    root
    Participant

    This message has been approved for all audiences. (r) Tava maate

    #237391
    samurajs
    Participant

    Es ieteiktu vecuma cenzu paaugstināt uz vismaz 18 gadiem.

    #237392
    elvisburdajs
    Participant

    Starpcitu līdz 21:00 iet anektdošu vakars kopā ar Dj Edupuiku un Dj Sharkiju.

    samuraj, Nu redzēsim, mēdz būt sakarīgi arī pirms 18.. Ja būtu vairāk pieteikumu, varētu paaugstināt..

    #237393
    Aldis
    Participant

    hmm… vienu lietu varētu sabīdīt 🙂 arī es pats kā DJ tikai tāda gadījumā, kuri laiki ir brīvi? pa vakariem. 🙂

    #237394
    Kon
    Participant

    18 ir slidens skaitlis, tad ir lielā lielummānija .. yeee es varu nopirkt officiāli alko, yeee man ir tiesības un bla bla, ap 21 jau cilvēks pilnībā nobriedis un ja ir dalboebs 21 gada vecumā, tad būs dalboebs visu mūžu 🙂

    #237395
    root
    Participant

    Nu šādi šķirot ir virspusēji, ir bijuši mums i 14 gadīgi dj, kas savu lietu prot, bet nespēja vienkārši turēt līdz mācību dēļ utt. un kuri būs laipni lūgti atgriezties brīvlaikos utt. Un ir bijuši tādi luņi, savos 20-25 gados, ka vispār pipec.

    #237396
    samurajs
    Participant

    Kungi, es jums daļēji piekrītu, bet šeit svarīgi ir, lai DJ būtu ar attiecīgu atbildības sajūtu, un atrastos onlainā savas raidījuma stundas (varbūt kāds grib pasūtīt savai meitenei dziesmu utt.). Vadīt reālus raidījumus, kur jārunā – var uzticēt tikai pieredzējušākiem DJ, citādi var tikai blamāža sanākt.

    14 gadīgs var mierīgi pamest radio, un skriet sētā bumbu dauzīt 😀

    #237397
    Wuu
    Participant

    Tātad, tātad, tātad, tātad, tātad emm tātad… Vel joprojām atceros, kā to “tātad” vienā teikuma lika reizes 3 🙂

    #237398
    root
    Participant

    Tātad, kas vainas tātad?

    #237399
    elvisburdajs
    Participant

    Wuu, Itkā tavos videoapskatos viss iet tik gludi..

    Aldi, Praktiski visi, izņemot pirmdienas. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā