LiteManager – datora tālvadība.

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra LiteManager – datora tālvadība.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163265
    npfreeuser
    Participant

    Labdien!

    Es lietoju “Litemanager”, lai attāli vadītu citu datoru.

    Dažreiz es palīdzu saviem kaimiņiem. Man patīk šī programmatūra, tā ātrums, vieglums utt.

    Paziņojiet man par bezmaksas programmām, kas atgādina jums par attālo administrēšanu, kas darbojas bez interneta.

    Paldies!

    #332783
    ruukjis
    Participant

    Kārtējais reklāmpi**s-google-transleiteris?

    #332784
    uldics
    Participant

    Bez interneta? Tobiš lanā tikai? Bet jā, boti tagad baigi aktivizējušies.

    #332785
    Creep
    Participant

    Nu, lasot teikumu un kārtīgi padomājot, šķiet, ka “autors” jautā par atgādināšnas softu, kas paziņo, ka kādam no pārziņā esošajiem datoriem pienācis apkopes/atjauninājumu laiks. Daļa šādu softu spēj strādāt arī bez interneta droši vien.

    #332786
    ruukjis
    Participant

    Lai nonāktu līdz tavam secinājuma nepietiek ar “kārtīgu padomāšanu” – tur zem acu plakstiņiem jānēsā LSD lēcas…

    #332787
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Remote Desktop nav pietiekami labs? Transleiteris, bļin.

    #332788
    Creep
    Participant

    Neņemot vērā to, ka autors ir bots un teksts ir laists caur google translate, tad uzrakstītais tiešām no latviešu valodas viedokļa tā arī skan.

    Vārdu savienojumu “atgādināt par” lieto lai palūgtu kādam atsvaidzināt atmiņu par kaut ko nedaudz vēlāk (t.i. atgādinājums). Ko vēl tavuprāt vārdi “atgādināt par administrēšanu” var nozīmēt, ja uzskata, ka teikums veidots korekti pēc latviešu valodas gramatikas likumiem?

    P.S. Vai kāds man var paskaidrot to botu domu? Kuram ir interese/izdevīgi veidot botus, kas vienkārši random sūdu iekakā forumos? Ko kāds no tā iegūst? Spams, lai reklamētu kādu kompāniju/produktu?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā