LMT iBirojs Open – labs mobilais internets

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti LMT iBirojs Open – labs mobilais internets

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179659
    crs_
    Participant

    jā, starp citu, vai ir kādam + pieredze ar ne-win operētājsistēmu?

    #179660
    crs_
    Participant

    samurajs wrote:
    msh – kas tev nepatīk? Tas E220 patiešām nav ērts, bet ir tad vēl 2 veidu datu kartes. Bet arī tās ir hujawei, citādu nav :D:D:D

    Latvijā dabonas arī dell pcmcia adapteris (truemobile 1500) sim kartei , bet ātrumu limitē gprs (pavecs modelis);

    tas ļauj no lmt paņemt i-biroja sim karti un NESLĒGT terminēto līgumu uz 3 gadiem;

    adapteris nav piesaistīts nevienam operatoram – liec kaut tele2 sim, ja zona ir labāka…

    #179661
    saru
    Participant

    ātrums apmēram 1-1,8 mbit/s tas ir ok.. 😉

    #179662
    zihers
    Participant

    Man tāpat kā crs kungam interesē lietošana ar citām sistēmām (linux).

    Kā ÄŒangladešā ar ātrumiem ?

    #179663
    remarco
    Participant

    Tiem kam interesē par Huawei saistībā ar citām operētājsistēmām.

    1. Draiveru nav…

    2. caur ndiswraper linuxā mēģināju uzlikt (man bija tele2 brīnums , piedzīvināt karti sanāca bet netu nokonfot nesanāca :(… kas bija par problēmu esmu jau piemirsis. ja nemaldos kaut kas ar adresēm, jo konfojās caur kaut kādu standart modem programmiņu kurai nebij aiespējas ierakstīt kaut kādu adresi…

    Kā sapratāt ja nav līku pirkstu noteikti ir iespēja piedzīvināt.

    Ubuntisti var priecaaties google pilna ar pamaaciibaam.

    Ļoti labi būtu ja kāds to verķi piedzīvinātu un uzrakstītu pamācību iesācējiem 🙂

    man noderētu pamācība par pēdejiem soļiem kur tiek konfigota jau izeja uz netu….

    #179664
    samurajs
    Participant

    remarco: pagpag… huawei mājaslapā draiveru mapē bez Windows .exe ir .bin faili speciāli priekš Linux un UNIX. Viņi paši saka, ka uz Linux tam visam esot jāiet. Nekādas adreses nav jāraksta – vienīgais uzstādījums bez provaidera nosaukuma ir APN – ‘internet.lmt.lv’ (Jāliek ‘static APN’).

    Ja uz bubuntu iet – tad uz visiem debian bāzes linuxiem jāiet. Par citiem – gan nezinu…

    Es viņu iedzīvināju uz XP un pēc softa upgrade arī uz Vistas. Diemžēl man huawei mājās vairs nav, tā kā… 🙁

    #179665
    remarco
    Participant

    Samurajs, nezinu kā tagad – neskatiju.

    pirms vairāk kā gada meklēju un mājas lapā nebija nix draiveru.

    iespējams ka tagad par pārejiem arī ir sākuši domāt.

    Ja tā tad atvainojos.

    tā ir ka nepārbauda info:(

    #179666
    samurajs
    Participant

    remarco: Tas softs jau Hujawejā iekšā by default , izskatās, ka tev tikai Linux installeru vajadzēs: https://mybroadband.co.za/vb/showthread.php?t=55963

    Mājaslapā Linux draiveri labi paslēpti mapēs ar WinXP/Vista draiveriem, ja nezināsi – pat nemeklēsi 🙂 Bet tos jau ikdienā nevajag.

    #179667
    remarco
    Participant

    Samurajs, nu es jau stāstiju no savas pieredzes, un man nebija E220

    bet gan uz PCMCA slota E600 laikam, kam nebija tolaik linux draiveru un iekšā jau nu noteikti tai kartei nebija draiveru.

    Par cik man nočiepa porķiku ar visu HUAWEI karti tad man tā problēma vairs nav aktuāla.

    vienkārši padalijos ar to ko zinu …

    Ja būs vel kāda darīšana ar Huawei tad noteikti paskatīšos kā tur ar tiem draiveriem.

    ak jā un arī toreiz to lapeli izvandiju pēc pilnas programmas – neatradu 🙁

    un to laik googlē pat nekā nebija . viens tutoriālis kā uz ubunta dabūt virsū izmantojot win draiverus un vel tur kaut ko konfojot , kur es īpaši neiedziļinājos.

    #179668
    msh
    Participant

    APN ir svarīga lieta 🙂 Man savulaik bija tāds prikols – kad tele2 vēl bija haļavnais GPRS, man bija paštaisīts kabelis priekš mobja, bet lai vai kā pisos, neizdevās dabū konekciju. Beigās izrādījās, ka vajag ar attiecīgu progu uzmest draiveri [uz winxp], tad aizgāja, un pēc nedēļas beidzās haļavnais GPRS, bet vismaz paguvu izbaudīt, bija kruti 😀

    #179669
    dead_emo
    Participant

    Nu jau 2 dienas lietoju. Jāsaka, ka nedaudz vīlos, jo manā Pārdaugavas pusē pārsvarā jāsēž uz EDGE, un arī manā vecrīgas birojā līdzīga bilde. Redzēs kas būs, kad nedēļas nogalē došos uz tālo Kūrlandi, tur man solīja, ka būšot viss baigi labi, jo UMTS bāzes stacija pavisam tuvu ira…

    labākais rezultāts pagaidām no manis:

    [img]https://www.speedtest.net/result/275740334.png[/img]

    #179670
    Chosen
    Participant

    Skatos iBirojs diezgan izdeviga manta! Salīdzinot ar TELE2 piedavato! Esmu mēģinājis ar to darboties, paziņa iegādājās!

    Teikšu tā pie mums Daugavpilī TELE2 verķīs kautkā pasūkā!

    Nereāli lēns internets! Par lejuppielādi vispār klusēju!

    #179671
    Vilkcilveks
    Participant

    Es Jums visiem kā RTU Telekomunikāciju maģistrs visiem varu pateikt, ka nekādas atšķirības starp ātrumiem Tele2, Bitei, LMT un Triatel īpaši nav.

    7,2 Mbit/s ir pilnīga teorija. Praksē nav nekādas starpības sarp tiem pašiem Triatel sludinātajiem 3,1 Mbit/s un Tele2 3,6 Mbit/s.

    7,1 Mbit/s Jūs varēsiet sasniegt nakts laikā un kādā nenoslogotā Latgales bāzes stacijā! J

    Pats šobrīd lietoju Triatel pieslēgumu un principā esmu apmierināts.

    Pārklājums viņiem ir vislabākais (tīri tehniski – viņi strādā CDMA 450 Mhz, bet GSM operatori strādā GSM 900 Mhz, līdz ar to viņiem viena bāzes stacija nodrošina daudz lielāku pārklājumu, signāls lido tālāk). Par mežiem un citām attālām vietām vispār nerunājot. Kad man bija LMT, tad tikai pilsētās un ap pislētām es dabūju normālu 3G ātrumu, bet citur strādā tikai GPRS un labākā gadījumā EDGE.

    Tarifu plāni Triatel, kad ņēmu, arī bija vislabākie – kā ir tagad es zinu, neesmu pētījis.

    #179672
    samurajs
    Participant

    Un kā Triatelam ar trafika limitu? Ja vajag tikai internetu – tad jau pietiek, bet ja kas lielāks jāvelk?

    #179673
    Vilkcilveks
    Participant

    Nav nekāda trafika limita, vismaz pašlaik. Var lejupielādēt un augšupielādēt, cik vien grib, tikai man ir 10240 MB ietilpst abonentā pārējais par katru lejupielādēto un augšupielādēto MB ir jāmaksā 0,01 Ls.

    #179674
    samurajs
    Participant

    Tas jau ir tas trafika limits, ka pēc tam papildus jāmaksā!!! :p

    Tātad par pamatinternetu šis švaki der, vismaz filmu cienītājiem.

    #179675
    Vilkcilveks
    Participant

    Tikpat labi jebkurš cits mobilais internets nav pats piemērotākais filmu kačāšanai, jo pēc būtības mobilais internets vairāk domāts tam, lai pieslēgtos no jebkuras vietas. Pat ja ir atļauts vilkt filmas, tas nozīmēs tikai to, ka kopumā tīklā ātrums būs daudz lēnāks, jo visi vilks filmas.

    #179676
    samurajs
    Participant

    Kā patērētājam iestāstīsi, ka nav labi vilkt filmas? 😀 Caur HTTP jau tehniski nemaz nevar aizliegt vilkt. Ja nu ierobežot garu datu straumju ātrumu līdz kādiem 100 KB/s…

    Jāsaprot arī tie provinces/nomaļu iedzīvotāji, kam nav citas iespējas tikt pie interneta kā tikai mobilais…

    #179677
    Foxsk8
    Participant

    Sorry, ka paceļu tēmu, bet kāda situācija ir tagad, uz doto brīdi par Ibirojs Open? Sanāca pārcelties uz laukiem, atvadīties no optiskā neta 🙁 Tagad te kaut kāds vietējais nets, Wifi līdz būdai, vads pa māju, lēns kā ellē, maksa būtu pēc būtības tāda pati 19 Ls, vai nu tomēr ir tie 10 GB limita vai nav, reāli kā ar skatu uz “ārzemju resursiem”, velkas, nevelkas? Cik nopratu, viss atkarīgs no tuvumā esošā LMT torņa? Spriežot pēc tā, ka te ir ģerevņa, noslogojums varētu būt mazs, līdz ar to varbūt kaut ko vairāk sanāktu izspiest laukā. Vai labāk turēt šo netu: nekas spožs jau tur nav.

    Besī arā arī tas, saku čalim, es tev kaut 30 Ls maksāšu pa netu, piesvied ātrumu, nē nevar, un viss, iepūt, vai nu arī gribi lielāku down, paņemšu up nostāk. 😀 Smieklīgi. Ta ir, ka no optikas atrauj nost.

    [img]https://www.speedtest.net/result/578328392.png[/img]

    #179678
    nitro
    Participant

    Man gan simpatizee priekshapmaksas nets kur nav saistiibu un limitu..

    https://www.bite.lv/lv/pc/mobinternet/prepaid

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā