LMT USB Modems

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra LMT USB Modems

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154991
    korneliJs
    Participant

    Intresē sekojoša lieta – Man ir LMT modems kuram pec 2dienam biedzas l

    līgums , man neapmierināja tā atrums jugla dzīvoju 3stāva bet 3g tiklu dabūt ir loti grūti vārdu sakot internets ir pārāk lēns.

    Pameigināju biti vnk atrums ir uz pusi lielāks neka lmt.

    Gribas lai uz lmt modema ietu bites tīkls tpc vinu vajag atblokēt uz visiem tīkliem ? kads zin kā var to izdarit ?

    google meklēju bet ista skaidriības nava .

    #275923
    Stormbird
    Participant

    Ja atrod infu tad iemet te linku, man ar varētu noderēt.

    #275924
    gangstalv
    Participant
    #275925
    bumbulis
    Participant

    Ja nemaldos, tad pēc patērētāju tiesību aizsardzības likuma viņiem pēc līguma beigām pašiem ir bez maksas jāatbloķē. Palasies pats, moš maldos, tik tā no galvas runāju…

    #275926
    iKey
    Participant

    Vēsā mierā pēc līguma beigām čāpo pie dīlera, jamais nonesīs bloķēšanu viens un divi.

    #275927
    usins
    Participant

    nekas nav īsti jāatbloķē. Dodies uz ražotāja mājaslapu novēl firmware un pārleic. lieta darīta. Vai arī vnk same bites iestatījumus un močī iekšā sim karti. Vaia rī bites mājaslapā meklē modemu firmwares, kuras pielāgotas bitei, un lieta darīta. zinu vairākus cilvēkus, kuri tā ir izdarījuši.

    #275928
    iKey
    Participant

    Tu tikai lielākajās Latvijas pilsētās būsi starā par BITE internetu, jo pārklājums jau kādus 4-us gadus ir bez izmaiņām, tai pat laikā LMT paplašina 3G tīklu, un tad sāks spiest uz ātrumu

    #275929
    jurgenz
    Participant

    Kā reiz Biti lietoju tieši 4 gadus. Par kādām “ne-izmaiņām” tīklā tu runā, nevaru iebraukt..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā