LMT uzsācis iPhone 3Gs tirdzniecību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LMT uzsācis iPhone 3Gs tirdzniecību

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149247
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/909_untitled_2.png[/imgl]Laba ziņa Latvijas iPhone faniem – no šodienas Latvijā pieejama jaunākā “āboltālruņa” versija 3Gs! Jāatgādina, ka vienīgais oficiālais iPhone izplatītājs šajā valstī ir Latvijas Mobilais Telefons, kurš šo sakaru ierīci piedāvā iegādāties vairākos tarifu plānos, kas nosaukti par iStyle.

    Jaunais 3Gs no priekšgājēja atšķiras ar jauno 3.2MP kameru, kurai, starp citu, ir video uzņemšanas iespēja. Tālrunim palielināts RAM apjoms, kā arī uzlabots procesors. Pieejama arī 32GB versija (iepriekšējai bija tikai 8 un 16GB), bet pašu tālruni iespējams vadīt ar balsi.

    Zemāk redzama arī 3Gs cenu lapa.

    [img]https://bildites.lv/images/vz26bmenojnitorqbdwu.png[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/ds0g9lapazp4lnk40ye0.png[/img]

    Avots

    #206261
    Kefīrs
    Participant

    Vispār jau gribētos nopirkt, bet nav jau naudas 🙁

    #206262
    RicoPico
    Participant

    Iztieku ar savu Nokia E51 + Tele 2 Brīvais 14. Un nesūdzos ne grama. Personīgi man nešķiet tas multi-grābstāmais ekrāns diez ko ērts.

    #206263
    ob1
    Participant

    A kāds labums no tāda aparāta? Varbūt man arī vajag?

    #206264
    ehex
    Participant

    Uj, pašlaik cenšos sakrāt naudu jaunam telefonam, bet kaut vai iphone man būtu pa kabatai noteikti paņemtu labāk kādu Nokiu piem 5800. Kaut kā tomēr jāizceļas, jo pēdējā laikā katram muļķim tieši aifons kabatā. Lai nu kādi tam LMT tur tie tarifi tas tomēr ir par dārgu un negodīgu, ja citur to pašu var dabūt krietni lētāk. Un īstenībā neredzu ne ko tādu ar, ko citi “konkurenti” būtu sliktāki par šito trubu, ja neskaita cenas ziņā.

    #206265
    ob1
    Participant

    ehex wrote:

    … Kaut kā tomēr jāizceļas …


    Kāpēc jāizceļas? Neiebraucu.

    #206266
    ehex
    Participant

    Ai labi neņem galvā, kaut ko samurgoju.

    #206267
    RicoPico
    Participant

    ehex -> Tur jau tā lieta, ka jāmaksā barga nauda tikai tāpēc, ka tas ir apgrauztais ābols… Ja to iPhone ražotu, piemēram, Samsung vai LG- cena noteikti būtu vismaz par 100 Ls mazāka.

    #206268
    ehex
    Participant

    @RicoPico Ekzaklī! Tieši tapēc arī manas domas pret ābolu ir tik skeptiskas.

    #206269
    RicoPico
    Participant

    ob1 -> Jāizceļas drošvien tāpēc, lai nesaplūstu ar pelēko masu. Tu jautāsi kāda vaina pelēkajai masai? Tā jau ir katra cilvēka individuāla izvēle- būt Homo-Vulgaris vai nē.

    #206270
    Deksters
    Participant

    A man pagaidām ar manu N6233 pilnībā pietiek… 🙂

    iPhone protams ir smuks, ja man tādu uzdāvinātu – neatteiktos un protams lietotu…

    Bija pašam doma arī iPod Touch iegādāties kādu brīdi…

    Bet par šādu naudu – paldies, nē…

    #206271
    richX
    Participant

    Ja ražotu sony ericsson, būtu vēl par 100ls lētāki 😀

    Bet ja godīgi nekad neesmu īpaši atbalstījis iPhona iegādi. Š ie telefoni domāti cilvēkiem, kuriem no svara ir dizains un stils, tomēr uzskatu ka tikai ar dizainu nekāda lāga aršana nesanāks. Pašu šobrīd piesaista jaunie Sony Ericsson un Nokia modeļi. Par LG runajot… nezinu, vai nu man nav tā veicies vai kas, bet lielākā daļa LG modeļu, ar kuriem bijusi saskaršanās manī īpaši pozitīvas atsauksmes nav radījuši. Š ie arī nu ir sākuši lielu uzsvaru likt uz dizaina, un funkcionalitāte nereti tiek atstāta uz otro plānu. Rezultātā daudzi no LG modeļiem ir gaužām bremzīgi padevušies un arī savā darbībā ne katrs ir īpaši ērts. Par samsung grūti teikt, maz saskarsmes bijis ar jaunajiem modeļiem. Kā jau iepriekš teicu šobrīd pieturos pie Nokia un SE, jo tie ir samērā funkcionāli un daudz ērtāki lietošanā.

    Nu bet ja godīgi, cik lietotāju, tik arī viedokļu, šī ir tikai mana pieredze, un iepējams, ka tā ne vienmer ir pilnīga.

    Pašm personīgi ir SE 550i, saukts par neizturīgu, tomēr tur jau 2 gadus, palīdzējis ļoti daudzos kontroldarbos, 2 reizes ezerā noslīcis un vēl visvisādas nedienas ar šo notikušas, galu galā atlodējies arī ports, ar kuru šis pie lādētaja pieslēdzas vai pie kompa. Tomēr pagaidām ni prātā nav nācis šo mainīt, lai gan šim jau arī daži gļuki sāk pamazām parādīties

    #206272
    Evers
    Participant

    Funkciju un cenas ziņā protams prātīgāk ņemt nokia 5800. Vizuāli gan man labāk iPhone, gan pēc interfeisa, gan ārēji. – Apple tomēr zin kas ir lielisks dizains. Bet vai par to maksāt 2x dārgāk – Nu NĒ!

    Protams Nokia ar manuprāt nav nekāds zelta gabals – ir lietas, kas Symbianos man nepatīk un liekās gaužām neērtas, kā arī dažas tantes teica, ka mēdzot bieži atrēkties programmatūra un jānes uz garantiju

    #206273
    RicoPico
    Participant

    Evers wrote:

    atrēkties programmatūra

    Labs! 😀

    #206274
    msh
    Participant

    RicoPico wrote:

    ob1 -> Jāizceļas drošvien tāpēc, lai nesaplūstu ar pelēko masu. Tu jautāsi kāda vaina pelēkajai masai? Tā jau ir katra cilvēka individuāla izvēle- būt Homo-Vulgaris vai nē.


    Visādu smieklīgu izlēcēju mūsdienās visās jomās ir tik daudz, ka ne vienā vien jomā var izlekt ar to, ka tiek lietots nekas īpašs 😀

    #206275
    ob1
    Participant

    -> RicoPico

    Hmm, telefons “izceļ no pelēkās masas”? Vai tik nav tā, ka tas telefons tieši pievieno Tevi “pelēkai masai” – cilvēkiem bez smadzenēm, bet ar vēlmi pazīmēties?

    Man liekas, ka neviena LIETA nav to vērta, lai to iegūtu tikai tāpēc, lai “pazīmētos”.


    Ok, par tēmu – vēlreiz, kas tajā aparātā ir tik īpašs, lai tērētu to naudu?

    #206276
    daGrevis
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Vispār jau gribētos nopirkt, bet nav jau naudas 🙁

    Ne Tev vienīgajam. 😀

    #206277
    RicoPico
    Participant

    ob1 -> Nu lūk- par to es arī runāju- kādam vienīgais veids kā izcelties, ir āboli, bet Tu esi izcēlies ar savu personību un zināšanām, līdz ar ko citi personības apliecinājumi Tev nav nepieciešami. Un ir cilvēki kam vienkārši ir pofig, ko par viņu domā citi. 🙂

    #206278
    msh
    Participant

    Ar āboliem neizceļas bet pārāda savu trulumu 😀

    #206279
    RicoPico
    Participant

    Da labi… Neba jau nu katrs kuram ir ābols ir pilnīgs atsaldenis. Ir taču cilvēki, kuriem vienkārši patīk tas telefons. Un tā jau ir manis pieminētā 3. grupa- tiem kam ir pofig. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā