LMT uzsācis iPhone 3Gs tirdzniecību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LMT uzsācis iPhone 3Gs tirdzniecību

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206280
    Curtis
    Participant

    iPhone spēks ir nevis funkciju daudzumā, kas principā visiem smartphoniem tagad ir +/- vienādas, bet gan šo funkciju lietošanas ērtumā – (gandrīz) jebkuru lietu var atrast/sākt izmantot ar ne vairāk kā 3 pieskārieniem, GUI ir ļoti intuivtīvi izstrādāts, tātad arī patīkami lietojams, jo nav jāklīst pa kkādiem nesaprotamiem folderiem/setting menu utt.Interneta browzēšana arī ir super ērta, pats sabiedriskajā vislaik lasu TVnet/db.lv/notepad.lv, jo ir pat patīkami to darīt.

    Man agrāk likās, ka iPhone dažreiz ielago, bet tad es dabūju pāris stundas palietot vienu LG smartphone ar touchscreenu un sapratu, ko īstenībā nozīmē, ka tel. bremzē/lago + tam pa virsu gāja ekstremāli neērts interfeiss un bakstīšanās ar stailusu. par lagiem vēl jāpiemin, ka jaunai 3GS ir 2x ātrāks nekā 3G, tātad arī visa lietošana kļūst patīkamāka un ātrāka.

    Vēl iphone spēks ir lielajā programmu daudzumā, kas pieejamas caur AppStore – nezinu nevienu tel. kam varētu uzinstalēt tik daudz noderīgu progas un spēles. Jāpiebilst, ka tās labākās parasti ir maksas, bet tas arī nav traki. Vienīgais, kas varēs it kā konkurēt ar iPhone šajā jomā būs Android un Palm Pre progu veikali, bet viņiem vēl tālu līdz AppStore līmenim.

    #206281
    usins
    Participant

    iPhone spēks slēpjas App Store plašajā piedāvājumā. Bet vājība- akumulators. Nokia 5800 ir bremzīgāks par iPhone un biežāk pakarās. Esmu lietojis bus tālruņus pietiekoši ilgi. Bet 5800 priekšrocība ir flash atbalsts un normāli var web pārlūkot. Tas nekas, ka nav multitouch displejs, bez tā var gluž iztikt, jo neredzu jēgu entās reizes zūmot un atzūmot bildes. Un tā kā WEB nav lietojams uz iPhone, tad fīča, ka var piezūmot web lapas mani neinteresē. Un vēl, jaunais iPhone vairāk uzkarst nekā vecais un vāciņš nedaudz maina krāsu, tas vien ir lēti.

    #206282
    Evers
    Participant

    Curtis ļoti labi pateica, tik tā cena gan briesmīga 🙁 Negribās šajos laikos pārdoties LMT verdzībā, un no ārzemēm pirkt ar ne , pēc tam ar garantiju manuprāt grūti

    #206283
    ob1
    Participant

    Īsti nesapratu – papildus fīča pie telefona ir web browsers (kurš nav īsti lietojams pēc usiņa vārdiem)? Tas viss?

    #206284
    Curtis
    Participant

    usins, ja būtu sekojis līdzi kaut vai Gizmodo rakstiem, tad zinātu, ka tajā vienīgajā izblamētajā gadījumā, kad baltais vāciņš bišk nokrāsojās rozā/sarkans, bija vainīgs maciņš, kurā nēsāja aifonu un jau pieminētais fakts, ka iPhone 3GS vairāk karst aktīvi lietojot nekā 3g.

    un imho man, aktīvi lietojot netu caur aifonu, multitouch ir ĻOTI noderīgs, tāpēc atļaušos nepiekrist 🙂

    #206285
    Curtis
    Participant

    ob1, tev mans posts nerādās vai arī tu vnk viņu noignorēji dēļ riebuma pret aifonu?

    par web browzeri: tas ir super ērts uz iphona, tik diemžēl neatbalsta flash, kas man nozīmē tikai to, ka TVnetā nerādās reklāmas 🙂 turklāt iPhone Safari ir tik labs, ka pēc statistikas aifona useri defaultā pavada vairāk laika netā (tieši caur tel.) nekā citi mobīlo īpašnieki

    lūk, arī statistika https://www.theiphoneblog.com/2009/03/02/iphone-mobile-browser-share-67/

    #206286
    ob1
    Participant

    Paldies Curtis, sapratu, ka browsers kaut kā iet. Kas vēl tajā aparātā ir noderīgs? Vai arī tas ir tikai telefons ar browseri?

    #206287
    jauneklis
    Participant

    Būtu nauda , es nopirktu. Un tad jau spriestu tālāk kāds telefons , labs slikts utt.

    #206288
    Evers
    Participant

    ob1, kā jau daudzos mūsdienu telefonos lērums “on the move” noderīgu funkciju – foto un video uzņemšana, mūzikas atskaņotājs, video atskaņotājs (braucot autobusā noskaties savu iecienīto seriālu), gps/kartes, digitāls kompass, spēles, plānotājs ar visiem attiecīgajiem rīkiem, internets un vēl un vēl……Katrā ziņā, tās funkcijas reti kuram pagarina krānu, man piemēram ļoti noderīgas

    Tur jau slēpjas tas āķis telefonos – tie ir kā šveices nazis – vienmēr līdzi, daudzas iekdienā noderīgas funkcijas

    #206289
    ob1
    Participant

    Foto iespējas ir arī daudz lētākiem telefoniem, jāpiebilst, ka ar telefonu bildēt nav nopietni.

    Mūzikas atskaņotājs ir praktiski visiem telefoniem.

    Ja es varu atļauties nopirkt šādu telefonu, es autobusos braucu ļoti reti, tātad filmu skatīšanās atkrīt.

    Gps/kartes ir automašīnas sastāvdaļa.

    Kompass? Paskaties uz sauli vai zvaigznēm un ir.

    Spēles uz tāda ekrāna? Nav nopietni 🙂

    Savulaik centos lietot palmu, bet ar laiku sapratu, ka tas ir bezjēdzīgi – progu daudz, bet īsti noderīgas nav nevienas.

    Vienīgā noderīgā lieta šobrīd izskatās browsers, reizēm vajag kādu infu sameklēt…

    #206290
    Evers
    Participant

    Protams ka bildēt nav nopietni, bet nestaipīs tak līdzi fočiku, pasargdies’ spoguleni :D, un bieži vien gadās kas tāds, ko gribās iemūžināt, un tad telefons ir glābiņš.

    gps un kartes lieti noder ja esi tūrists svešā pilsētā, kompass parādīs ceļu apmākušā dienā mežā sēņojot 😀 , Spēles protams tikai kā laika aizsitējs gaidot kautkur, vai braucot autobusā. Cena protams gan ir pārāk augsta

    #206291
    Andress
    Participant

    Pārāk būtu ļoti maigi teikts 🙂

    Tad es labāk par tiem pašiem latiem, pa blatiem tiktu pie diviem laptopšiem 🙂

    He he…

    #206292
    ob1
    Participant

    Evers, kāpēc jāaizit laiks ar spēlēm kaut ko gaidot, var taču meditēt vai strādāt.

    Spēles ir – kaste alus, ar draugiem pie kompja un dzenā kaut ko (ko nav svarīgi, galvenais ir tusiņš). 🙂

    #206293
    QueenZ
    Participant

    Nu tas ir aptuveni taa.. Es nopeerku mashiinu vai iphonu par to cenu.. 😀 Es tik nesaprotu kaa iPod Touch ir 3x leetaaks kaa iPhone bet iekshaa viss tas pats.. nav nopietni

    peec vasaras ir doma pirkt Nokia 5800

    #206294
    rATRIJS
    Participant

    Hmm – pa 194Ls pie diviem laptopiem? Tad negribu nemaz zināt kādi viņi ir. Un ja uzskati, ka vazāt līdzi vienmēr laptopu, kad vēlies ieiet netā, paskatīt epastu vai paspēlēt spēlītes ir ērtāk nekā paņemt mobīlo telefonu (kaut vai iPhone), tad tu esi ļoti pacietīgs.

    Par iPhone. Manuprāt, labs telefons – droši vien tādu gribētu, bet tā nav prioritāte šobrīd.

    iPhone spēks droši vien slēpjas lietošanas ērtumā (nu ir ērti bakstīt to ekrānu ar pirksteļiem, vismaz man), programmu bagātībā un interneta lietošanā.

    Var jau ar jebkuru telefonu spēlēt spēlītes (nav jau tam tie paredzēti, bet tiek izmantoti tādām lietām, vismaz tādam kā man, kurš bieži braukā ar vilcienu vai ir free spot`i pa dienu), bet reti kuram tās ir ar tik labu grafiku un labu veikspēju. Nerunājot nemaz par akselometru.

    Galu galā, domāju, ka daudziem iPhone ir fun`a pēc. Ir jau viņam milzum daudz random smieklīgu un-ne-īpaši noderīgu aplikāciju. Bet pie tādam tiek pavadīts ļoti daudz laika bieži vien 🙂

    Un par to, ka iPhone ir dārgs. Var jau būt, bet nav tik traki. Piemēram iPhone 3G pie LMT maksā 67Ls un mēnesī jāmaksā 20Ls. Nedomāju, ka tas ir traki daudz ņemot vērā to, kas tajos 20Ls ietilpst. Noteikti var atrast lētākus piedāvājumus (pēdējā laikā LV blogeri ir veikuši vairākus salīdzinājumus LMT un Biti ar iPhone), bet to var vienmēr.

    #206295
    Evers
    Participant
    #206296
    Curtis
    Participant

    ob1 man joprojām liekas, ka tu ignorē visu, ko saka citi, un tikai mal savu sakāmo. Ja jau tu prasi kas viņā vispār ir, tad kā tu vari teikt, ka mp3 atskaņotājs tāds pats kā visiem tel., GPS principā ikdienā nelietojams, spēles uz tāda ekrāna nepaspēlēt un programmas arī nekādas jēdzīgas nav?

    Reku 2as bildītes no spēles Real Racing:

    [img]https://bildites.lv/images/3vivn1ncds0u97xxqj5_thumb.png[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/fk4ahzvxyu5di8311ysi_thumb.png[/img]

    Grafika priekš 400mHz proča un 128rama ir visai laba 🙂

    #206297
    ob1
    Participant

    Nē, es neapstrīdu, tikai jautāju un gribu noskaidrot ko cilvēki ar tādu verķi dara. No offence.

    #206298
    QueenZ
    Participant

    Speelee Real Racing 😀

    #206299
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Foto iespējas ir arī daudz lētākiem telefoniem, jāpiebilst, ka ar telefonu bildēt nav nopietni.

    Mūzikas atskaņotājs ir praktiski visiem telefoniem.

    Ja es varu atļauties nopirkt šādu telefonu, es autobusos braucu ļoti reti, tātad filmu skatīšanās atkrīt.

    Gps/kartes ir automašīnas sastāvdaļa.

    Kompass? Paskaties uz sauli vai zvaigznēm un ir.

    Spēles uz tāda ekrāna? Nav nopietni 🙂

    Savulaik centos lietot palmu, bet ar laiku sapratu, ka tas ir bezjēdzīgi – progu daudz, bet īsti noderīgas nav nevienas.

    Vienīgā noderīgā lieta šobrīd izskatās browsers, reizēm vajag kādu infu sameklēt…


    +1

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā