LMT uzsācis iPhone 3Gs tirdzniecību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LMT uzsācis iPhone 3Gs tirdzniecību

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206300
    msh
    Participant

    Curtis wrote:

    Grafika priekš 400mHz proča un 128rama ir visai laba 🙂


    Diezgan smagi atsit vecas un primitīvas datorspēles, nemaz nerunājot par izšķirtspēju un citām lietām. Un kāda no tā visa ir jēga? Ķipa, tās primitīvās spēlītes ir jāspēlē, jo to var izdarīt? Agrākos laikos man mašīnai bardakā stāvēja enidas blaitonas noslēpumainā sala, ko palasīt tad, ja braucu kaut kur, kur jāgaida garā rindā, divas reizes sanāca izlasīt. Nesalīdzināmi interesantāka par kaut kādu spēlīti, kur viss iet uz riņķi 🙂

    #206301
    Mateus
    Participant

    Kas ir pokemons? Tas kurš citus noliek ka tie it ka grib izcelties un pērk kaut ko tur… nu piem iPhone… bet tai pat laikā paši domā par to ka izcelties 😉

    Atveriet acis jaunatne… iPhone nu nekādi nevar būt kaut kas ar ko izcelties, jo dizains jau no pirmās versijas principā nav mainijies. Un ar telefonu VISPÄ€R nevar izcelties. Lai gan var… ņemam JEBKURU telefonu un ar skoču pietinam pie pieres – tad stabili sanāks izcelties citu vidū 😉

    #206302
    Sid
    Participant

    Quote:

    Un ar telefonu VISPÄ€R nevar izcelties

    Š im te es 100% piekrītu. Š odien nācu mājās no veikala un skatos – pieturā sēž tāds uz bomža pusi jaunēklis, kurš drēbes nebija mazgājis pēdējos mēnešus, bet rokā kkāds touch screen sūds redz bija… kam gan cilvēki tērē naudu, ārprāts.

    #206303
    Mateus
    Participant

    Pie kam vel kaada lieta… telefonus citu rokaas pamana tikai tehnofriiki vai arii modes upuri. Taatad jaapeerk vai nu mega tehnologjisks aparaats vai VERTU 😀 tad varees katra simtaa cilveeka priekshaa izcelties, bet paareejie 99% pat nesapratiis kas tas ir 😀

    #206304
    Sid
    Participant

    Nūūū… man sevi nepatīk pieskaitīt ne pie viena, ne otra, bet tas bija uzkrītoši. 😀

    pa lielam tie klauni, kas tos mēslus pērk, lai pazīmētos, paši nejēdz, kas tur iekšā…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā