Lockerz.com – sapņu vietne vai kaķis maisā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Lockerz.com – sapņu vietne vai kaķis maisā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149847
    linx
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/u12lglhpkrqnqoggfngi.jpg[/imgl]Pēdējā laikā gandrīz katras interneta vietnes forumos un/vai komentāros var ieraudzīt tekstu, kurš aicina cilvēkus sūtīt kādam cilvēkam savas e-pasta adreses, pretī saņemot ielūgumu no Lockerz.com, kurā ļoti ātri un viegli var iegūt dažādas preces, ieskaitot pat datorus un spēļu konsoles. Vai tiešām viss ir tik viegli un vai tas nav kārtējais interneta apkrāpšanas mēģinājums? Nolēmu to visu tā nedaudz vairāk papētīt, kopumā tika analizēti vairāk kā 30, dažādās interneta vietnēs publicētie raksti par Lockerz.com, kā arī lasītas lietotāju atsauksmes par šo interneta vietni.

    Vispirms jau jāsāk ar to, ka šajā interneta vietnē var reģistrēties bez ielūgumiem, cilvēki tikai mēģina iegūt vairāk lietotāju “zem sevis”, lai palielinātu savu punktu bagāžu un ātrāk sasniegtu kārtoto dāvanu (tas var būt apģērbs, televizors, dators un daudz kas cits). Katrai precei, atkarībā no tās vērtības, ir noteikts punktu jeb PTZ skaits, kurus sakrājot iespējams šos punktus iemainīt pret sev tīkamo preci. Š os punktus var iegūt divos veidos – pirmais no tiem ir atbildēšana uz ikdienas aptaujas jautājumu, par atbildi nopelnot divus punktus, otrais veids ir piesaistīt cilvēkus, sūtot tiem ielūgumus uz e-pastu, lai par to arī nopelnītu noteiktu skaitu punktus. Vai tiešām viss ir tik lieliski? Tad jau nākotnē varēsim iegūt dažādas High-end lietas, veltot dienā minūti, lai atbildētu uz ikdienišķo jautājumu.

    Jautājums, kas ienāk prātā vispirms – vai tiešām šīs balvas tiek izsniegtas? Jau ilgāku laiku meklēju internetā dažādus materinālus un cilvēku atsauksmes par šo vietni, saistībā ar “nopelnīto” balvu izsniegšanu. Kā izrādās, tad 99% gadījumu šīs balvas patiešām tiek izsniegtas, mainās vien piegādes izpildes laiks. Ja jau šīs “balvas” tiek patiešām izsniegtas, tad kādā veidā šīs vietnes īpašnieki nopelna naudu, lai šīs preces iegādātos?

    Atbildes uz šo jautājumu bija ļoti daudz – cik cilvēku tik viedokļu, tādēļ uzskaitīšu tikai pašas populārākās atbildes, ar kurām saskāros, analizējot internetā ievietoto informāciju par šo interneta vietni. Viena no populārākajām versijām ir tāda, ka šīs vietnes īpašnieki apkopo ikdienas jautājumu atbildes, lai tās pārdotu aptauju izpētes organizācijām, un par iegūtajiem līdzekļiem nopērk preces, kuras savā īpašumā var iegūt lietotāji. Š ī versija tomēr neliekas ticama, jo diezin vai var iegūt tik daudz līdzekļus, lai iegādātos visas šīs preces.

    Otrā populārākā versija – Lokerz.com ir sadarbības partneri, kuri piegādā savu produkciju, to popularizējot. Var jau būt, ka tā arī ir, tomēr arī šis variants neliekas pietiekoši ticams, jo kādā veidā tad šīs lietas tiek popularizētas? Laikam jau tas notiek tad, kad es saņemu savu nopelnīto ipodu un lielos ar to pa visu pagastu, ka, nu redz, esmu par velti kautko ieguvis.

    Vēlviena versija bija tāda, ka mājaslapa tiek “apkrauta” ar daudziem reklāmas banneriem, tādā veidā atpelnot visus izdevumus, kas rodas, iegādājoties preces, kuras vēlāk tiek atdotas centīgākajiem lietotājiem. Kādēļ tas tā nevarētu būt? Pirmkārt jau jāņem vērā fakts, ka lietotāju skaits ir mērāms vairākos simtos tūkstošu un diezin vai ar reklāmas banneriem var atpelnīt iegādāto preču kopsummu, turklāt vēl vietnes īpašniekiem gūstot ienākumus. Otrkārt, šajā interneta vietnē nav neviena relāmas bannera, kas liek šaubīties par šīs versijas patiesumu.

    Arī pats piereģistrējos šajā interneta vietnē, mēģinot noskaidrot, vai tiešām man tiks atsūtīta kāda no “nopelnītajām” precēm. Sakrāju pietiekošu skaitu punktus, lai varētu pasūtīt GTA4 datorspēli, bet, līdzko es mēģināju iemainīt sakrātos punktus pret šo preci, man parādījās paziņojums, ka šīs preces noliktavā diemžēl vairs nav un, lai mēģinu iemainīt pret citu preci. Diemžēl arī pret citām precēm, izņemot darbavirsmas wallpaperiem, man neizdevās iemainīt punktus. Tātad kādēļ cilvēki forumos apgalvo, ka šīs preces tik tiešām tiek izsniegtas? Tādēļ, ka tā patiešām ir un preces tiek piegātātas uz norādīto adresi, tikai tās patiešām vairs nav noliktavā.

    Tātad viena un visticamākā versija bija šāda – sākotnēji aptaujas jautājumu atbildes tiek apkopotas un pārdotas interneta aptauju analītiķu organizācijām, kas attiecīgi par to maksā noteiktu summu. Par šo summu tiek nopirktas, pieņemsim, kopsummā 100 preces, zināmu daļu no ienākumiem paturot vietnes īpašniekiem. Tātad, pieņemsim, ka 5000 cilvēki ir savākuši noteikto punktu skaitu un vēlas punktus iemainīt pret precēm. 100 cilvēki šīs preces saņem, tomēr pārējiem nākas gaidīt, kamēr jaunas preces parādās noliktavā – kamēr vietnes īpašnieki iegūst līdzekļus, lai tās iegādātos + nopelnītu arī paši. Š ādi mehānisms turpina griezties un arvien vairāk cilvēku piereģistrējas un pelna punktus, tādējādi neapzināti palīdzot vietnes īpašniekiem gūt arvien lielāku peļnu. Maldīgs ir uzskats, ka šī ir Apple veidotā interneta vietne, jo šajā vietnē nav nevienas norādes, kas apliecinātu saistību ar Apple.

    Kādēļ es Jums to visu centos pastāstīt? Tādēļ, ka patiešām jau ir apnicis skatīties šos bezjēdzīgos komentārus un forumu topikus, pat sludinājumus dažādās interneta vietnēs, piedāvājot cilvēkiem iegūt ielūgumus uz šo “sapņu vietni”. Tas nav nekas ievērības cienīgāks par naudiņa.lv līdzīgiem projektiem, kuri tendēti uz cilvēku tieksmi iegūt vieglu peļņu. Tieši cilvēku stulbuma dēļ šīs vietnes kļūst arvien vairāk, nevis pazūd, jo pietiek tikai uzrakstīt teikumu – pelni, veltot tikai dažas minūtes dienā, kad jau šāda tipa interneta vietnēs sarodās pilns ar vieglās naudas tīkotājiem, kuri šo sērgu cenšās “iemānīt” arvien lielākam cilvēku skaitam un ticiet vai nē – tas izdodās. Ja kaut nedaudz padomātu pirms reģistrētos šajās vietnēs, tad tās ātri vien pazustu un mazie spameri netraucētu, uzbāzīgi mēģinot Jūs piesaistīt šāda tipa vietnēs. Vai tiešām internetā ir atrodams par maz informācijas par to, ka tiek fotošopā veidotas bankas izmaksu atskaites, itkā apliecinot, ka tiek veiktas izmaksas, kaut patiesībā tās netiek veiktas un visu peļņu no reklāmām vietnes īpašnieki patur sev? Ceru, ka šis raksts būs Jums noderīgs un guvāt ieskatu tik daudz “izreklamētajā” interneta vietnē Lockerz.com.

    #215922
    Aldis
    Participant

    Mjā, man pilnu mājas lapu piespamoja ar vienādu komentāru – par šiem lockerziem! Kādam, nebij ko darīt, un pacietīgi 30min. sēdējis bij, virinājis visas sadaļas pēc kārtas un kur iespējams tik iekomentējis! 😀

    Protams komentāri ilgi neizdzīvoja, bet nu sorry, dēļ tāda spamera man no vakara kādas 15min bij izbojātas! 🙁

    Man lūgums visiem lockerz-istiem, pelnaties, saņemiet savas paciņas, dāvanas vai ko jūs tur, bet lūdzu nedariet to nelegālā ceļā – spamojot un citiem dzīvi traucējot

    🙂

    #215923
    Evers
    Participant

    Ar atzinu to par dikti apšaubāmu padarīšanu, taču nolēmu pārbaudīt, sakrājot punktus, pašai lētākajai, bet nu vismaz kautcik noderīgajai lietai – mazajam ipod shuffle. Sakrājis esmu, tagad tik jāgaida, kamēr būs tajā noliktavā, ja vispār būs, un kad varēs pasūtīt, ja vispār varēs. 😀

    linx, tu drošvien neesi trāpījies tad, kad preces ir noliktavā, tur viņi laikam ik pa mēnesi vai diviem atjauno klāstu. Vēl jau arī problēma ir, ka nevar mantu uz Latviju dabūt, bet bij tur viņiem kautkur rakstīts, ka uz rudeni raušot piegādi uz Eiropu ar vaļā.

    Katrā ziņā arī galīgas neveiksmes gadījumā nebūs jānožēlo, neesmu tērējis laiku popularizēšanai/spamošanai, ielūdzu tikai vienu cilvēku. 30 sek par dienu ar briesmīgi daudz izšķiests laiks nebūs bijis 😀

    #215924
    Mr.Death
    Participant

    Laimes mekleetaaji mljin, juus esiet apkraapti ar visvienkaarsjaako “atrunu” metodi. :> Neviens jums neko nesuutiis, buus tikai jaunas atrunas. Cik nav internetaa sjaadu vietu, kur leetticiigos zemnieku praatus sjitaa apved ap stuuri. Bij te sjitais depacco.com arii ko draugos spameri reklameeja, ka ar viena bannera apluureesjanu varot nopelniit 10 eirikus, un pie regjistraacijas tev dod 100 Eiro bonusu, tacju lai naudu iznjemtu, jaasakraaj 130. Rezultatiivi visi leetticiigie tauri, bija atduurusjies savaa algas dienaa pret uzrakstu “Not a premium account” vai tml., kaa arii uz e-pasta veestuli no tiem aamuriem, vispaar vareeja atbildi negaidiit – lockerz.com ir tiesji taads pats biznesa piramiidas modelis – huinja, kas ir izdeviiga tikai taas IIPASNIEKAM. (liidz briidim, kad jamo panjems interpols pie dirsas) :>

    #215925
    Wuu
    Participant

    Atgādina “free seks” linkus 🙂

    #215926
    Ins1d3r
    Participant

    Viņiem iekš about vai Faq bija raksīts kā viņi taisās gūt peļņu

    Quote:

    10. How will Lockerz make money? Starting later this fall, you will be able to purchase products at Lockerz. But don’t worry, PTZ Place will still be around, with way more prizes and experiences. Members will be able to earn PTZ every time they buy, watch, play, share, invite friends, or simply show up on Lockerz. PTZ will be redeemable for both products and experiences.

    #215927
    buz
    Participant

    Piegāde uz Latviju notiek (drīz jābūt pirmajai mantu piegādei, jo t-krekli ir jau piegādāti, sk. youtube).

    Nākamais “fresh out” ir rīt, lai to nenokavētu var skatīt šo saiti.

    Lieki piebilst ka mantas tiek izķertas dažu minūšu laikā. Ja vajag ielūgumu, PM

    #215928
    Evers
    Participant

    T-krekls jau tik tāda reklāma cilvēka mugurā, kas to valkā, vien ir. Bet nu paskatīsimies, kas sanāks.

    Pēc Ins1d3r citētā saprotams, ka viņi būs kā interneta veikals ar bonusiņiem, un pirms tirgošanās uzsākšanas viņi piesaista sev šādi ļoti lielu potenciālo pircēju skaitu. Vispār neslikts mārketings, kas pēcāk atpelnīsies.

    #215929
    daGrevis
    Participant

    Skaidrs man tagad viss ir ar to Lockerz… 🙂 Fuu! 😀

    #215930
    aoma
    Participant

    Var skaidrot, cik grib, vienalga būs aitasgalvas, kas spītīgi centīsies pierādīt, ka viss ir “pa īstam” un redz, viens draugs jau sapelnījis, mēģina ievilināt vēl kādus muļķus (citādi jau tā sistēma nestrādās), cerībā – gan jau man ar kaut kad būs lielais ķēriens un turpina barot krāpniekus.

    Tepat pēc komentāriem tas jau redzams.

    #215931
    Kefīrs
    Participant

    Esmu jau sakrājis 665 punktus. Neliekas pagaidām, ka būtu krāpšana. T-Krekls arī tūlīt pienāks. 🙂

    Balvas vienmēr tik ātri izķer, jo serveriem ir slodze no ~1 000 000 cilvēku kas reizē mēģina paķert balvas. Kam paveicas, tas arī iegūst šīs balvas.

    Citāts no lockerz:

    We’re going to COMPLETELY change how we do prize redemption in Nov, beginning with a Z-list-only redemption– followed by a far calmer way for all members to redeem in PTZ Place.

    Tātad gaidam ko labāku.

    #215932
    aoma
    Participant

    Nu ko es teicu 😀

    #215933
    Evers
    Participant

    aoma tu vispār video noskatījies? protams ir pagrūti saņemt, bet ir arī gana pierādījumi!

    https://www.youtube.com/results?search_query=lockerz%20proof&search=Search&sa=X&oi=spell&resnum=0&spell=1

    Tik cik es tur esmu veltījis un ieguldījis, man neliktu domāt, ka esmu aitasgalva arī ja neko nedabūtu. Reizi dienā ieeju un atbildu dienas aptaujas jautājumu, tāpat kā piem TV-NETā. Pašam nedaudz interesanti, tas nav tā kā “naudas peļņas lapās” , kur sēdi un spaidi tur padsmit tās bezjēdzīgās reklāmas, kuras tur jāskatās tik un tik tās sekundes.

    Nevajag pārspīlēt arī uz otru galu. Protams pats 100% ticēšu tikai tad kad pats pārbaudīšu.

    #215934
    Kon
    Participant

    Paldies par rakstu!

    #215935
    Janhouse
    Participant

    Uz visiem tiem miljoniem lietotāju izmest dažus PS3, spēles un kreklus nav liela māksla. Pietiek tikai priekš youtube “pierādījumiem”.

    Manuprāt, cilvēku čakarēšana.

    #215936
    aoma
    Participant

    Evers, no kura laika youtube ir uzskatāms par pierādījumu? Maziem zaļiem cilvēciņiem arī tici?

    #215937
    Evers
    Participant

    ai labi, man po..uj, eju grauzt vēnaz

    #215938
    Foxsk8
    Participant

    Un kā tad ar šo te?

    https://space.lv

    Sistēma līdzīga, punkti tiek piesaistīti par profila apskatīšanu, kā arī par noteikta lietotāja balsošanu.

    Jāsak, tikai ka tas space.lv ir neaizskargāts pret krāpniekiem, pārāk daudz tie JS 😀 🙂

    Zinu, ka pats mūsu Shadijs ir dabujis mantas. 🙂

    Reāli cik aitu, tik vilku.

    #215939
    YeaX
    Participant

    starp citu es varu kaadu ielūgt, ja vēlaties..

    #215940
    linx
    Participant

    YeaX wrote:

    starp citu es varu kaadu ielūgt, ja vēlaties..

    Atradās… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā