Logitech kļūs par «dārgā gala» zīmolu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Logitech kļūs par «dārgā gala» zīmolu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160893
    samurajs
    Participant

    Pazīstamais perifērijas ierīču ražotājs Logitech paziņojis, ka pārtrauks ražot lētā gala datorpeles, kuras bieži nāca līdz komplektā OEM datoriem, un fokusēsies tikai uz dārgiem mazumtirdzniecības produktiem. Sakarā ar to, ka nokomplektētus sērijveida PC tirgo aizvien mazāk, Logitech jau šogad nākas pārskatīt savu tirgus stratēģiju.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_smlogitech_oem_mouse600_1.jpg[/img]

    Tieši datoru OEM pelēm Logitech jāpateicas par savu atpazīstamību, bet tagad tirgus ir mainījies, un 30% ienākumu nes tāds moderns izstrādājums kā bezvadu datorskaļruņi. No “grauzējiem” firma gūst tikai 6% peļņas. Pelēm vairs nav agrākās biznesa nozīmes, un lētajām pelēm tikai uzdrukātais brends saista ar minēto kompāniju. Protams, uz speciālajiem geimeru manipulatoriem tas neattiecas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_smlogitech_mx_master_mouse600_1.jpg[/img]

    Kaut arī varbūt lielākus ienākumus Logitech gūtu, pārdodot savu biznesu vai licencējot savus produktus citiem, kompānija to negrasās darīt. Š obrīd uzņēmums ir nr.1 pasaulē gan peļu un klaviatūru, gan austiņu, webkameru un advancēto vadības pulšu tirgū.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_smlogitech_us_positions600_1.png[/img]

    3DNews

    #317134
    Jaunzems
    Participant

    Būtu jauki, ja viņi nenogrieztu skābekli visiem viņu labajiem produktiem… G9x, G27, Z-5500….

    #317135
    kappa
    Participant

    Butu labi, ja vini saviem top produktiem uzlabotu kvalitati, ne tikai cenu… MX Anywhere nomira pec kadiem 9 menesiem, diezgan nepienemami nemot vera tas peles cenu. Klaviaturai K800 nacas mainit 3 versijas lidz man vienkarsi apnika un atstaju pedejo ka bija- apaksejais vaks nevis pieskruvets, bet sudigi pielimets, 2 no kastes izvilktam jau bija puslimejusies sturi, vienai so so, pedejai bija ok, bet pec kada briza jau ir panacis vala un tur tagad tadas asas kantes apaksa 🙁 Nu neko darit, klava loti patik, realas alternativas ari tai nav, jasamierinas, bet taa cena… Performance MX pelei smuka aluminija kantite notrinas jau pec paris menesiem, diezgan saudzigas lietosanas. Tiesa, vini nav vienigie, kuri greko pamatigi, Apple super duper touch pelei abi sani melni bija jau pec menesa- aluminijs jau feins, bet krasojums vajs 🙁

    #317136
    msh
    Participant

    Ja jau tikai dārgo galu, tad šie atteiksies arī no visiem tiem lētajiem, draņķīgajiem grabuļiem 😀 Spēcīgi uzjautrina ka dažs labs mūsdienu lētuču nomāktais uzskata šitentās firmeles grabuļus par kaut ko labu – nav manīts ka viņi būtu izlaiduši kaut ko vairāk par trokšņa avotiem.

    #317137
    kappa
    Participant

    Nezinu cik troksna avoti, bet pele, kura darbojas uz stikla, laikam nav citu piedavajuma, biezi laptopu lietoju gan uz stikla, gan granita virsmam, un taa pat Mac pele ir neciesama, kamer Logitech ta darbojas ideal bez paliktna.

    Kas attiecas uz tastaturu- tur ari, bezvadniece un ar apgaismojumu, turklat loti erta un ar klasisko pogu izkartojumu, nevis kaut kadu funky monkey izraibnato.

    #317138
    akms47
    Participant

    Nez`… man pēdējā G500 man likās pat lēta. Žēl būtu, ja pazustu lētais gals Log’am, man viss kantoris labi uz tām rukā. Lai Genius, 4tech un citi sūdi iet vienu māju tālāk.

    #317139
    Andron MacBeton
    Participant

    Moš lieto dauns?

    #317140
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu diezvai tu būsi tas experc par kompjiem. Tu par nespēj apostrophu uzinstalēt.

    #317141
    Andron MacBeton
    Participant

    Lietoju RX1000, no musorņika. Laba. Tad vel kautkādu PS2, lēto prasto, tik ilgi lietoju, ka apakšā vairs nevar salasīt uzrakstu.

    Ja vajag kādam apkalpojamam kantorim – iesaku/nopērku Logitech. Tikai tapēc ka mazāka iespēja ieraut auzās.

    Ja tagad Logitechā kaukāds kropls, pīzdā mīzošs, neiznēsāts kuņasbērns sāks diktēt savu “augstskolas” “stratēģiju”, tad būs jāsāk meklēt alternatīvas.

    #317142
    samurajs
    Participant

    Izlepušais ķēms, RX1000 jau ir kruta lāzerniece a tu saki ka no miskastes? Man jau 5 gadus bez problēmām…

    #317143
    msh
    Participant

    Kāds varbūt vīlās izslavētajā lodžitekā un izmeta… 😀 Es arī nejūtu piedūrienu kosmosa pelēs, pamatā lieli, smagi kluči ar jocīgām formām. Man vismaz tos tavus piecus gadus kalpo pa piecīti LDC pirkta BENQ pele, viena no retajām kas ir pietiekami ērta priekš manas ķepas.

    #317144
    kappa
    Participant

    Puisīt, iemācies elementāru gramatiku un tad māci kādu par nespēju uzinstalēt apsotrofu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā