Logitech Z-4 skaļruņi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Logitech Z-4 skaļruņi

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #275020
    msh
    Participant

    Vai tu ilgi nodarbosies ar prātošanu, kā būtu lietot prezi otrreiz? Diez vai tie grabuļi ir tā remonta vai jauna pastiprinātāja konstruēšanas vērti.

    #275021
    zemith
    Participant

    Reāli, cik zinu, tad jābūt drošeklim tāpat. Reāli nodegt tur nekas tā īapši nevar. Kāds kondiķis moš uzpūties vienkārši. Varbūt zūd kontakts kaut kur…

    Cik sapratu, tad tev tā viena tumba raustās, kad iet caur sabūferi, ja? Pati sabufera tumba skan? Reāli viss, kas ir beigts ir tas viens kanāls? Ja tā, tad vienkārši pa ceļam pievieno otru tumbu tai tumbai, kas skan, klāt. Būs tev mono skaņa. Skaļi gan labāk neklausies, ja negribi savas mazās tumbeles pačakarēt.

    Reāli visi šitie mazo tumbeļu 2.1(arī 5.1 un 7.1) ir sūdi. Kārtīgas 2.0 tumbas un skaņas kvalitāte ir garantēta daudz labāka. Kaut vai prosta S30 + Radiotehnika U-101 Stereo. Es, piemēram, pēc padzīvošanās ar S30 + U-101 vairs nevaru izturēt Logitech z-2300(cik izprotu, tad iznāk high-end tumbeles, jo makša ap 120ls jaunas). Vienīgais, kas ir, tie ir basi, bet tie tādi mākslīgi izklausās. Skaņas kvalitātes nekādas. Ne vidējās frekvences ņem, ne augšas. Es gan šo 2.1 dabuju pa brīvu lietošanā no čoma, kurš pārgāja uz 2.0 tāpat kā es vienmbrīd, bet tagad tās S30 silda mana Opeļa bagāžnieku. Es tāpat reāli 80% no laika, ko pavadu pie PC, lietoju austiņas. Bet es jau te par daudz aizrunājos.

    Vari atjaukt un uzmest aci vai kāds kondiķis ir uzpūties, ja tur nav vaina,t ad apšaubu, ka tik vienkārši labojams.

    #275022
    Willis
    Participant

    🙂

    Mans teiktais varētu būt atbilde tavam teiktajam,

    “Nu un kā, tavuprāt, kaut kāda savienošana kompensēs nodegušo pastiprinātāju? “

    Redz ka skan arī bez pastiprinātāja.

    #275023
    samurajs
    Participant

    Mjā, pareizāk būtu bijis parādīt pastiprinātāju (sabvūferi) santehniķim nevis elektriķim 😀 “Elektriķim nācās nokniebt četrus vadus” – te man viss kļuva skaidrs, kas tas par elektriķi 😀

    Un redzu, ka tautas vidējais zināšanu līmenis par skaņas tehniku ir gaužām, gaužām zems… Kādreiz, kad būs brīvāks laiks, par to taps raksts, bet pagaidām tēma slēgta pēc autora lūguma.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Tēma ‘Logitech Z-4 skaļruņi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā