Lost fināls

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Lost fināls

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151267
    _Mo3_
    Participant

    Pēdējā sērija iespārda un lai arī pats šo pēdējos 2-3 gadus lamāju seriālu par to ka tas ir apnicis, tad nu šodien noskatoties pēdējo sēriju tiešām sapratu, ka žēl, ka tad beidzās un droši varu teikt, ka es ne mirkli nenožēloju, ka skatījos šo seriālu un ar tīru sirdsapziņu varu pateikt, ka šis seriāls ieņem pirmo vietu manu seriālu favorītu listē!

    internetā klīst divas populārākās versijas par īsteno Losta nozīmi un tās ir:

    1) Visi šie varoņi mira pie lidmašīnas nokrišanas un dzīvoja it kā savā kopīgi izdomātā pasaulē, kur viņus gaidīja labais(Jacob) un sliktais (viņa brālis), kuri bija kā ceļveži uz šo visu mirušo cilvēku turpmāko aizpasaules dzīvi un šajā iedomātajā pasaulē šiem cilvēkiem tika dota otra iespēja labot savas reālās kļūdas un atkarībā no viņu darbībām un rīcības šajā iedomātajā pasaulē viņi attiecīgi nenonāca vai nonāca debesīs, un seriāla beigās mēs arī it kā redzējām, ka tie kas te bija bija savākušies dabūja nonākt debesīs, jeb kā teica Džeka tēvs “move on”

    2) Otrajā variantā, visi kas nokrita tajā lidmašīnā arī palika dzīvi un reāli dzīvoja uz tās salas, lai arī cik tā nebija fantastiska, bet tās mērķis bija tāds pats kā pirmajā versijā, tā un šie brāļi kalpoja, kā ceļveži kur pēc nāves šie cilvēki dosies un elli vai debesīm. Visi šie cilvēki fiziski arī nomira, katrs savā laikā un vēlāk visi satikās šajā baznīcā, jo viņi gaidīja viens otru, jo šī viss piedzīvojums bija svarīgākā viņu dzīves sastāvdaļa. Pats es arī pieturos pie šis versijas, jo pārāk daudz norādīja uz šo variantu, kaut vai Keitas teksts, kuru viņa teica Džekam “I missed you so much” vai arī Hurlija teiksts Benam “You was real good number two” kaut arī nesapratu īsti kāpēc Bens negāja baznīcā, acīmredzot uzskatīja, ka vel nav izpircis savus grēkus, bet viss šitas norādīja, ka reāli kkas viņu dzīvēs pēc tam arī notika, respektīvi Keita skuma pēc Džeka un Bens ar Hurliju sargāja salu kopā! Visa šī pasaule kuru mēs redzējām pēdējās sērijās bija pēc nāves izdomāta, kurā viņiem beidzot bija tas ko viņi tā vēlējās un kas viņiem reālajā dzīvē nebija, kā piemēru var minēt, kaut vai to, ka Džekam bija dēls un tad pienāca laiks “move on” jeb “let go” ari no šīs fantāziju pasaules un doties tālāk!

    P.S ļoti daudz kas tiek pateikt pēdējās minūtēs, kur Džeks satiek tēvu! Daudz ko pasaka arī pats seriāla nosaukums utt, kopumā sīkumi bija jāmeklē visos 6-šos seriāla rādīšanas gados!

    Nu daudz protams ari nebija paskaidrots līdz galam, bet tas man vairs neliekas tik svarīgi!

    Everything Happens for a Reason

    Jūsu domas?

    #236303
    drono
    Participant

    Š ito filmu es arī esmu noskatījies visas sērijas no sākuma līdz beigām.

    Bet nu pēdējās 2 sezonas var raksturot ar 3 vārdiem – slima suņa murgi 😀

    Š itam seriālam vajadzēja beigties jau pēc 4 sezonas. Kas pa daudz, tas pa skādi.

    Tā arī īsti nesapratu – visi tur tā ņēmās ap to – pametīs salu/nepametīs. Bet beigās – tam vispār netika pievērsta nekāda nozīme – kas aizlidoja un kas neaizlidoja.

    BTW, šodien beidzas arī mans top #1 seriāls – “24”. Ja pareizi sapratu, tad arī šim nākamās sezonas vairs nebūs.

    #236304
    RicoPico
    Participant

    Es ar tikko noskatijos pēdējo sēriju. Neviļus gribas sākt atkal no s1e1, lai labāk izprastu visas detaļas… Bet nu C’mon! 6 sezonas…

    Palika ļoti daudz neatbildētu jautājumu (kā tas arī bija paredzams)…

    #236305
    Aldis
    Participant

    Esmu iekavējis laikam daudz no kādas otrās sezonas! 😀 😀 😀 sen, sen atpakaļ tas bij.. 😀

    #236306
    RicoPico
    Participant

    @Aldis

    Tad jau Tu nemaz nezini ko zem sevis slēpj “monstrs”! 😀

    #236307
    bumbulis
    Participant

    Diezvai tur var meklēt kādas sakarības ar nosaukumu, jo sākotnēji bija paredzētas, ja nemaldos 6 epizodes ( ne sezonas ), vienkārši dēļ negaidīti lielās atsaucības seriāls tika turpināts.

    #236308
    RicoPico
    Participant

    Patiesībā, lūk, ko es tā arī nesapratu visa seriāla garumā- uz kāda loģiska pamata noritēja ceļošana laikā un telpā… Jā- viņš tur pagrieza to verķi, bet ko tieši ietekmēja pagriešana? Un vai notika ceļošana telpā, jeb tikai laikā- uz oriģinālo salas atrašanās vietu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uWADvvG71SU&feature=related[/youtube]

    #236309
    Toms
    Participant

    Neesmu nekad skatījies Lost. 😀

    #236310
    rATRIJS
    Participant

    Ievadvārdi – visu sezonu garumā man patika Lost. Bija, protams, savi plusi un savi mīnusi, bet labs seriāls – aizrāva.

    Beigu vārdi – pēdējā sērija visu sadirsa (man pat jālamājas).

    Nedaudz plašāk.

    Reāli liekas, ka seriāla autoriem nepietika izdomas paskaidrot kaut ko par pašu salu un tās pagātni un ko tā īsti nozīmē. Jā, jā – cilvēkiem pašiem vajag izdomāt, bet WTF ne jau beigās izspiežot tādu sūdu.

    Ja tā sala ir domāta kā kaut kāds Pēteris pie paradīzes vārtiem, tad nu galīgi greizi. Kādēļ tad viņi ceļoja laikā? Kādēļ varēja atgriezties uz normālo pasauli? Kā tad Darma tur tika? Kas ir Widmors un kā viņš tur tika? Tas reāli neiet kopā. Tālāk. Man, personīgi, ļoti patika viena no pēdējām sērijām par abiem brāļiem. No tā var pateikt, ka kāds salu sargāja jau iepriekš, tātad viņi nu nekādi nav sākums un tas labais/ļaunais. Piedevām – black smoke man nu nekādi nelikās slikts. Paši vien bija vainīgi pie kā viņu noveda, sākot jau ar māti. Pēdējās sezonas garumā viņš bija mans favorīts un cerēju, ka viņš uzvarēs (protams, tādu iespēju nepieļāvu…bet cerēju). Runājot par black-smoke. Reāli arī nepaskaidroja kādēļ viņš tāds radās. Ok iekrita ‘gaismā’ – un?

    Dezmonds jau ir vēl foršāks. Kā tad viņš varēja ceļot pa saviem dažādo pasauļu/laiku prātiem?

    Kopumā – ideja par salu un kā tā darbojas man likās baigi forša. A tad beigās – kaut kāds štrunts ar paradīzveidīgu šrotu. Salu atstājot novārtā. Nu galīgi slikti.

    P.S.

    ir vēl pilns ar flaw’iem, bet visus pilnīgi žēl saukt.

    #236311
    Element
    Participant

    Jaapiekriit soreiz Raatrijam gandriiz 100%. Seriaals tieshaam labs un aizraujosh, tachu peedeejaas seerijas galiigi garaam. Nobeiguma seerija – bezsakars – nekas netiek liidz galam paskaidrots, un ja peec tam taa saak domaat paaraak daudz bullshit un nesakritiibu tajaa visaa….

    #236312
    RicoPico
    Participant

    Toms wrote:

    Neesmu nekad skatījies Lost. 😀

    Un labāk arī nevajag. Jau pirmā sērija izraisa atkarību. Un tad Tu būsi iekritis uz 6 gāāārām sezonām, lai beigās pateiktu- WTF? 😀

    [stream]https://www.failiem.lv/down.php?i=nzlswf&n=08_At_The_Beach__Mourning_.mp3[/stream]

    #236313
    Mad182
    Participant

    Man ļoti patika pirmās divas, varbūt trīs sezonas, kas vairāk bija veltītas izdzīvošanai uz salas un cilvēku savstarpējām attiecībām. Pēc tam jau viss aizgāja pārāk lielā mistikā. Beigas arī tādas – nekādas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā