Es nesaprotu, Windows 8.1 ir tiešām tik stulbs, un nejēdz aizpildīt RAMU, pirms prasīt lēno pagging file?
Ar W7 šādu gļuku nav! Slinkums pārinstalēt, bet izskatās, ka tas būs jādara!
Andri Lagzdiņ, kas īsti jādara, lai “Windowsu” instalētu pienācīgi? Audit?
Tu arī auto seu remontē pac? Ja tā – es ceru ka sāksi ABS kļūdas dzēst un trāpīsi kokā.
Cerams atcerēšos.
ATRADU! Google is great about pegging fails 😀 NO PORN
Otrkārt – vari krāmēt kaut vai 32 GB RAM – ja pagging fails būs mazs – neatkarīgi no “windows meistarības” daudzas programmas bļaustīsies (grafikas, videoapstrādes, audioapstrādes lieto pagging failu neatkarīgi no RAM izmēra un piegāž arī pilnu Temp, vai citu norādīto mapi ar pagaidu failiem). Tieši tāpēc normālām grafikas/video apstrādes kastēm, lai normāli strādātu, 4 diski ir obligāti SSSD sistēmai, otrs mazs un ātrs – tikai pagging failam, trešais liels – “melnajam” materiālam, ceturtais – uz kura renderējas gatavā produkcija.
Palielini pagefile uz vismaz 4Gb (līdz 8Gb) un paskaties, kas notiek, vai ir kādas izmaiņas. Swap – ģelo tonkoje, Petruha!
2015. gada 4Gb ir absolūtais RAMa bada minimums Windows sistēmām – pats internets ar visām tām džavām-kujavām-animācijām-šmanimācijām ir palicis visai smagnējs. 8Gb laptopam – samoje to. Stacionārajām – jo vairāk, jo labāk. 16 un uz augšu. Atmiņas nemēdz būt par daudz.
P.S. Ä€! Piemirsu: “povorotņikus” nerāda un pagefile atslēdz tikai lošaras!
Un vel varbūt ielikt vairāk RAMu!
Perdelis sranijs.
Iedod, beton, saviem vecākiem prezervatīvu un saki, lai nekad vairs tā nedara.
Katrs pats var paspēlēties ar sev atbilstošo TestLimit (pamatā -r un -m) un paskatīties, kādus ciparus var sasniegt un kā sistēma uzvedās, kad robežas tiek sasniegtas. Bet pamatā lasīt un ievērot šito:
To optimally size your paging file you should start all the applications you run at the same time, load typical data sets, and then note the commit charge peak (or look at this value after a period of time where you know maximum load was attained). Set the paging file minimum to be that value minus the amount of RAM in your system (if the value is negative, pick a minimum size to permit the kind of crash dump you are configured for).
Un es čista nevaru iedomāties, ar ko jūs tā spējat pie*irst savus kompjus. Man ir FF ar 50 addoniem un līku klasisko AdBlock, kas tukšgaitā jau apēd 500 MB. Backgroundā VM ar 2 GB limitu, Steam, līkais Steelseries bling-engine (čort jevo maķeri) un, bļin, Sidebar ar gadžetiem, kas vispār ir tāds dranķis, kas pastāvīgi kaut ko allocato un pēc tā, cik daudz MB jamais ir leak-ojis, es varu pateikt kompja uptime. Bet pēdējais, kad man personīgi 8 GB physical + 512 MB swap nokrašoja – GTA V. Tad biju spiests pavilkt uz augšu.
…
Konkrēti aftaram – Windows parasti pats tajā wārningā norāda procesu ar lielāko Working Set. Ja FF reāli to neizmanto, tad tur ir smags memory leak. Tas pats AdBlock, maybe? Tā var būt Windows vaina, var arī nebūt. Rādi redzēt Task Manager vai Resource Monitor, cik kas ir commit-ojis un cik kas reāli ēd. Parasti jau arī no procesu skaita var abalģeķ…
Bija eksperiments, noklokojām CPU par 2 GHZ uz leju, RAM patēriņš palielinājās par 800 MB, jo vnk viss vilkās un ilgāk stāvēja atmiņā. Bet tavā gadījumā 99% ir piedrazots dators, jo ar tik maz atvērtām programmām nevar rīt teju 4GB RAM. Darbā kompim atvērtas entās programmas un aizņemti tika 3 GB RAM…
Preses relīzes