LTC optika – jau 260,000 mājsaimniecību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR LTC optika – jau 260,000 mājsaimniecību

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152013
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_optika_1.jpg[/imgl]Lattelecom optiskā interneta uzvaras gājiens turpinās – jau 260,000 dzīvokļu un privātmāju iespējams pieslēgt šo pakalpojumu. Par iespējamām nebūšanām un problēmām aptaujāju pazīstamu LTC montieri, kurš nodarbojas ar optiskā interneta pieslēgšanu klientiem – pamatotu sūdzību no patērētāju patiešām neesot, pieslēgums darbojas tā, kā tam jādarbojas. Un reālākais ieguvums esot vakara stundās: kamēr citu provaideru pieslēgumi no pārslodzes sākot bremzēt, šeit lielo rezervju dēļ tas nenotiekot, jaudu pietiekot visiem.

    Pielikumā – LTC preses relīze:

    Lattelecom optiskā interneta tīkls šobrīd aptver jau 260 tūkstošus Latvijas mājsaimniecību, tādējādi aptuveni ceturtajai daļai visas Latvijas dzīvokļu ir iespēja pieslēgt optisko internetu. Patlaban Lattelecom optiskais internets jau ir pieejams vienpadsmit Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Salaspilī, Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Rēzeknē, Ogrē, Liepājā un Olainē, taču aktīva tīkla izbūve notiek arī citās pilsētās.

    Lattelecom vērienīgās optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi uzsāka pirms pusotra gada, un tā rezultātā Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir pieejams Eiropā ātrākais internets.

    „Pie esošā dzīves tempa interneta ātrumam ir ļoti liela nozīme, un optiskais pieslēgums nodrošina pilnīgi jaunu interneta lietošanas pieredzi. Arī pēc klientu pieprasījuma redzam, ka arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas jaudīgu optisko pieslēgumu, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu un ātru datu apmaiņu. Labā ziņa ir tā, ka arvien lielākam skaitam Latvijas iedzīvotāju optiskais internets kļūst pieejams, jo Lattelecom veic nopietnas investīcijas šīs nākotnes infrastruktūras izbūvē un ar katru nedēļu un mēnesi pieaug to vietu skaits, kur optika ir tehniski pieejama,” saka Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

    Līdz gada beigām optiskais internets būs pieejams jau vairāk nekā 300 tūkstošos mājsaimniecību 14 Latvijas pilsētās. Š obrīd Lattelecom optisko internetu lieto jau 37 000 klientu, no kuriem 71% izvēlējušies abonēt nu jau par nozares standartu kļuvušo 100 Mbit/s lielo interneta ātrumu, bet 8% izvēlējušies internetu ar ātrumu līdz 200 Mbit/s.

    Lattelecom optiskā interneta lietotāji šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 50 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un pat 500 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

    Plašāk par optisko internetu un balsošanas iespējām, lai paātrinātu optikas pievilkšanu konkrētā mājā: https://optika.lattelecom.lv.

    #245902
    Moskis
    Participant

    Lai nu ko, bet par tiem 260 000 neticu sakiet ko gribat. Manuprāt šis skaitlis ātrākais būs pēc gada…

    #245903
    samurajs
    Participant

    Tici vai netici, bet ir – LTC jau slēdz klāt tikai guļamrajonus, kur koncentrējas max daudz iedzīvotāju, un mazāk darba pieslēgšanai. Pilsētu centrus pieslēgt daudz grūtāk, tas ies lēni.

    #245904
    Wuu
    Participant

    Vienīgi nets tāds draņķīgs, ka pat dažam youtube iepriekšjāielādē. Par smieklīgo uplode nemaz nerunāsim 🙂

    Mums vietējais Dobeles provaideris sen ir ievilcis visā pilsēta optiku, tik vienīgi nez kāpēc viņiem nav mānija ar to lielīties.

    #245905
    Foxsk8
    Participant

    Ko tas LTK ņemās, nevar uzmest Wireless towerus un nosegt tos rajonus, ar normālu netu. Man nevajag optiku, bet vajag normālu ap 20 – 30 Mbit, man ar to pietiktu atliektiem galiem. I nebūtu viņiem jāvelk vadi, vai jārok jetkongiešu tranšejas. 😀 Tīri uz mobīlo netu principu. Patreiz man ir latnet, kur vietējais provaiders, iepērk netu un tad tālāk ar Wifi dod pa rajonu. 2Mbit, nošauties ar tādu ātrumu – maksāju 20 Ls 😀

    #245906
    Ralfie
    Participant

    es ar painteresējos, cik man izmaksātu LTC optikas ievilkšana.. 😀 teica 3,5K latu.. (privātmājai blakus Zolitūdei) 😀 nosmējos un pateicu “paldies”

    #245907
    Loading
    Participant

    Wuu, kādu smieklīgo upload? Ievāc informāciju pirms muldi… https://www.lattelecom.lv/majai/internets/optiskais_internets/tikai_internets/?service_id=45

    #245908
    Aldis
    Participant

    Vsp. ko jūs īdat? Tajā pašā zviedrijā e.t.c. valstīs kurās krīzi nejūt internets ir lēnāks kā pie mums, viņiem reti kur padod privātajam optisko dzīslu. So, priecājamies par to kas ir, un ceram ka tuvāko 5 gadu laikā arī privātmājām būs šāda priekšrocība. Ogrē jau pamazām arī optika sāk nākt iekšā, un tas mani priecē 🙂

    #245909
    nevertell
    Participant

    Es vēl aizvien gaidu, kad viņi man dos tos 4 megabitus 2 vietā, kā viņi jau SEN FCKING SEN ATPAKAĻ SOLĪJA!!!!

    #245910
    root
    Participant

    Loading wrote:

    Wuu, kādu smieklīgo upload? Ievāc informāciju pirms muldi… https://www.lattelecom.lv/majai/internets/optiskais_internets/tikai_internets/?service_id=45


    Aizver. Es varu LIT ierakstīt, ka piedāvāju serveru masīvus ar 500GB pa 5LS mēn.

    Faktiski LTTC optika sūkā, jo konkrēti sasteigti veido, nepārdomā kā sadalīt tīklus un resursus un tad brīnies kādēļ ik pa laikam krutā LTC optika nospraģī uz nožēlojamiem 5 mbps. 🙂

    Daži fakti: “ātrākais” provaiders Latvijā nav Lattelecom. Rīgā un LV lielākajās pilsētās, kur ir optika vienalga vai 260 000 klienti vai nē – vienalga nav TOP 10 un pat TOP 20. un to, ka viņi pieslēguši 260 000 dzīvokļus lai nedrš, šaubos vai pa visiem rīgas mikrorajoniem ir pat puse no tā. Un tā kā centrā viņi ne sūdu nevelk, kā arī lielākajā daļā rīgas kur esmu skatījies, viss šitais ir reklāmas fufelis.

    Un tā ievilkšanas maksa vispār ir pilnīgs fufelis, man aizvakar pronets pāri ielai no centrāles pārvilka optisko kabeli, apmēram 100m pāri transporta mezglam un ne santīma nepaņēma 🙂

    Quote:

    Un reālākais ieguvums esot vakara stundās: kamēr citu provaideru pieslēgumi no pārslodzes sākot bremzēt, šeit lielo rezervju dēļ tas nenotiekot, jaudu pietiekot visiem.

    hahahaha lielās rezerves, es jūtu jūsu rezerves skatoties kādu filmu netā lol, pēc pieciem sešiem kad visi savelkas mājās visas ārzemju trubas aizsistas 😀 ahahaha rezerve mļe

    Quote:

    Lattelecom optiskā interneta tīkls šobrīd aptver jau 260 tūkstošus Latvijas mājsaimniecību, tādējādi aptuveni ceturtajai daļai visas Latvijas dzīvokļu ir iespēja pieslēgt optisko internetu.


    Nu bāāāč kā šitā var melot ko? 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/5je74osfnvia7vr7t1f.png[/img]

    Quote:

    Lattelecom vērienīgās optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi uzsāka pirms pusotra gada, un tā rezultātā Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir pieejams Eiropā ātrākais internets.


    Arī LV mazo provaideru laurus piesavināties nav kauns ? 😀 Ja Lattelecom strādātu kā normāls provaiders un dsl vietā piedāvātu normālu netu uzlabojot jau esošās līnijas un papildinot tās ar optiku, Latvijā būtu ne tikai ātrākais nets Eiropā bet arī pasaulē. Ja nemaldos mazo provaideru iespaidā pašlaik pasaulē esam 4-5. vietā

    Quote:

    Š obrīd Lattelecom optisko internetu lieto jau 37 000 klientu


    no 260 000 dzīvokļiem tikai 37 000 izmanto? 😀 Fail

    Samuraj, es saprotu ka preses relīze un tā, bet tas neattaisno nepatiesas informācijas publicēšanu. Š itam visam palagam nav nekāda reāla pamatojuma.

    #245911
    zi007
    Participant

    TM ko Tu esi salietojies, ja tādus murgus raksti?

    #245912
    kabo
    Participant

    TavaMaate pilnīgs čufaks!

    Lattelecom nets ir stabilākais ever!

    Pats šobrīd lietoju PRONETS! Problēmu vakaros vairāk kā vajag! Lago kā mēsls.

    Beigās paši atzinās, ka blakus mājai pienāk tikai 100Mbps truba pie kā pieslēgti 10 klienti, ieskaitot mani, kam tarifu plāns 100Mbps.

    Teicās ka Purvciemā vispār uz 100Mbps sēžot 30 klienti! 😀

    Un pašam pronetam ārzemes iet caur LTC, so ko Tu tur esi iepīpējis?

    #245913
    root
    Participant

    man gan nu jau gadu lietojot pronetu un 3+ gadus lattelecom ir cita info 😀

    Quote:

    ka blakus mājai pienāk tikai 100Mbps truba

    vispār iespārda 😀

    Diez kurš no lattelecom lameriem esi ja jau speciāli regojies lai šito iekomentētu 😀

    #245914
    shady
    Participant

    Kungi, mieru – bez savstarpējiem apvainojumiem!

    #245915
    Snorx
    Participant

    Nu par LTK pašlaik esmu manāmi sašutis. Pirmais variants bija, kad uzprasīju, kad manā ģerevņā būs optika, tad atbildēja, ka pēc vismaz gada, kaut daži “priviliģētie” lieto jau kādu pusgadu. Otrais bija, kad palūdzu uz laiku atslēgt manu pieslēgumu, jo nebija fiziskas iespējas gandrīz 3 mēnešus to izmantot, tad vienīgais, ko saņēmu bija rēķini par neizmantotiem pakalpojumiem un atteikumu, ka neatslēgs, kamēr nesamaksāšu neizmantotos. Nu par to, ka viņu “tehnisko palīdzību” sazvanīt var tikai caur pieteikumiem, turklāt i to visi ir vainīgi, tikai ne LTK, tas vispār ir zem jebkuras kritikas… Nu bet upload ir tiešām smieklīgs- uz 8Mbit/s download- 512Kbit/s upload 😀

    #245916
    mobit
    Participant

    tādi “gudrīši” mums te sēž un spriedelē par to, cik slikts ir ltt internets – interesanti, ka lielākā daļa no šiem gudrīšiem dzīvo pāķos, kur ltt optika, kur nu vēl par pieklājīga līmeņa izglītību, ir sveša, neredzēta lieta.

    Pats sev dzīvoklī esmu ievilcis 100mb/s optiku, kas griežas uz abiem datoriem – līdz šim nav bijušas nekādas problēmas – video vienmēr ielādējas tiklīdz atver to pašu jūtūbu – nekad neuzrāda nekādus buffering un cita veida paziņojumus.

    #245917
    Stat1CX
    Participant

    Tas ka youtube neuzrāda nekādus buffering utt nenozīmē ka ar ātrumu viss kārtībā. Buffering neredzēsi arī uz tās pašas 5 mbit trubas ar visu 1080p.

    #245918
    justMK
    Participant

    Nu Ogrē man paprasīja privātmājai 2.5 k 🙂 tad jau man pa lēto 😀 , lai gan tikai 200m jārok

    #245919
    Evers
    Participant

    Daudzdzīvokļu nami pilsētās tagad saucās “mājsaimniecības”? 😀

    Gaidu savā miestā kaut 5Mbps

    #245920
    Wuu
    Participant

    Loading wrote:

    Wuu, kādu smieklīgo upload? Ievāc informāciju pirms muldi…


    Tici visam ko redzi un ko raksta? Š…em paskaties video, visu tev izskaidros.

    [spoil][img]https://www.enews.org/blog/_pics/YouTube_ConfuseIdiot.jpg[/img][/spoil]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā