LTC optika – jau 260,000 mājsaimniecību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR LTC optika – jau 260,000 mājsaimniecību

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245921
    archeens
    Participant

    Tagad ir arī iespējams pasūtīt Fiksēto IP adresi privātpersonām, gan DSL gan Optikas pieslēgumam, ja ir cilvēki, kas to vēlas – https://blogs.wc3.lv/index.php/2010/08/26/lattelecom-sak-piedavat-fikseto-ip-adresi/

    #245922
    eelektro
    Participant

    njam man pat parastais dsl nav iespejams maajas jo redz zemē nav pietiekami daudz vadu visi ir aiznemti :/ netaisos maksat 2,5k par to lai man vienam kkadu vadu ievelk redz visiem kaiminiem ir a vot man nav :/ vaitiešām neko nevar izdomat pa jau esošajiem vadiem kkadu sadalitaju likt etc . 🙁 tele2 edge nets kur max down ir 30kb/s nerunasu pa UP … vnk nozelojami

    #245923
    afigel
    Participant

    kaadam no jums pluutiizerem ir optika majaas vispar?

    #245924
    root
    Participant

    Ir gan, popigel.

    Hahh, vakar sarunā ar ex-lattelecom montieri uzzināju, ka šamo politika diezgan drastiski izslēdz vilkt kabeli pa gaisu, tikai ar ļoti retiem izņēmumiem, pat no blakus mājas, tikai ierakt zemē un nekā savādāk. No vienas puses saprotams, nav ko zirnekļu tiklus vilkt, bet vietās kur jau iet viena kabeļu līnija no majas uz māju, kā tas man tallinas ielā, tad ir saprotams kāpēc man prasīja tur vairākus tūkstošus, jārokas ta zem ielas lol. 😀 Lai gan arī, tur no centrāles nepilni 50m, zem ielas izrakt kabeli lol, pus stunda ar kurmeli un kabelis zem zemes 😀

    mljeg

    #245925
    Creep
    Participant

    Wuu wrote:

    Vienīgi nets tāds draņķīgs, ka pat dažam youtube iepriekšjāielādē. Par smieklīgo uplode nemaz nerunāsim 🙂

    Mums vietējais Dobeles provaideris sen ir ievilcis visā pilsēta optiku, tik vienīgi nez kāpēc viņiem nav mānija ar to lielīties.


    Ilva tagad optiku ievilkusi? :seeker:

    Un loading: Wuškins droši vien, ka nebija domājis optiku.

    Anyway, es Rīgā ar LTC netu 130mbit/s upload esmu varējis izdabūt. Vairāk gan laikam nav sanāzis…

    #245926
    Mad182
    Participant

    B*e jums par 15 ls dod 200 Mbit, un vēl nav labi.

    #245927
    Creep
    Participant

    Mad: es jau nesaku, ka nav labi. Tieši otrādi: ideāli.

    Esmu lietojis visādus interneta pieslēgumus, tajā skaitā Jelgavas DC. Par pieslēgšanu paprasīja vairāk kā 100ls (atrados aptuveni 50km no Jelgavas), mēnesī maksāju vairāk kā 20ls (precīzus ciparus vairs neatceros) un ātrums uz ārzemēm bija nožēlojamāks, nekā interneta laišana lietojot GPRS (atkārtoju: GPRS, nevis EDGE).

    Uz tāda biju spiests nosēdēt vairākus gadus, jo vienkārši nekā cita nebija pieejama. Tagad no Dobeles internetu piegādā Ilva.

    LTC diemžēl manā krajā nav pieejams…

    P.S. Ja kādam vēl neaizgāja: man ir divas dzīves vietas.

    #245928
    Kualds
    Participant

    Viņi tik vienas problēmas ar saviem rakšanas darbiem taisa! Uzrakuši Liepājā ielu pa kuru es katru rītu braucu uz skolu! Maršruts drusku izmainīts un man ilgāk jāpavada ceļā!

    #245929
    izredzētais
    Participant

    Kualds, ak tu nabadziņ š … 😀

    runājot par ltc optiku: sēžu uz 100mbit pieslēguma, nekad ar netu neesmu bijis vēl priecīgāks. jāsaka gan ka pa vakariem nets tiešām nevelkas … neesmu ekspermentējis ar torrentiem vakaru stundās gan pa ārzemēm, gan pa vietējajiem tīkliem, taāu ātrums kā tāds ir pilnīgi pietiekams. no ārzemēm vidēji 2-7mb/sek, Latvijas robežās pat visi 12mb/sek velkas griezdamies.

    #245930
    root
    Participant

    izredzētais wrote:

    no ārzemēm vidēji 2-7mb/sek, Latvijas robežās pat visi 12mb/sek velkas griezdamies.

    … kas visiem mazajiem provaideriem bija jau pirms LTTC par optiku vispār domāt sāka. Fuflo tas viss ir.

    #245931
    ruukjis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    izredzētais wrote:

    no ārzemēm vidēji 2-7mb/sek, Latvijas robežās pat visi 12mb/sek velkas griezdamies.

    … kas visiem mazajiem provaideriem bija jau pirms LTTC par optiku vispār domāt sāka. Fuflo tas viss ir.

    Ja, kuriem? Es zinu tikai vienu – Mīts, nevienam citam neesmu manījis tādus ātrumus.

    Esmu izmēģinājis diezgan provaiderus un līdz šim LTC ir izrādījies labākais – ātrākais, stabilākais nets. Sākumā gan man ar viņiem gāja ļoti “jautri”. Nāca meisteri viens par otru gudrāki, mēģināja man iestāstīt, ka Win7 esot problēmas ar DHCP, ka man kompī vīrusi esot, kas trafiku apēd utt. Pēc mēneša cīņas paši pieteicās – visam kvartālam modēmus nomainīja – izrādā veči bija nokāvuši kaut kādu apakšstaciju un paķēruši līdzi visu tobrīd pieslēgtos modēmus. Bet pēc šī incidenta man problēmas ar netu vairs nav bijušas – nu jau, apmēram, pusgadu.

    #245932
    izredzētais
    Participant

    TavaMaate, varbūt arī vietām mazie provaideri tādus ātrumus nodrošina, taāu tie, ar kuriem es paekspermentēju pievīla .. vislabāk atceros provaideri ” elidars “, kurš sākuma posmā padeva visai iespaidīgu ātrumu, bet pēc līguma parakstīšanas to samazināja vismaz desmitkārt. bieži vien nets arī negāja. Kopš pārgāju uz LTC (pirms ~3-4gadiem) nets ir pazudis mazāk reižu kā elidars mēneša laikā, turklāt vienmēr tiku brīdināts par pārrāvumiem jau iepriekš.

    nenopeļu visus mazos provaiderus kā tādus, bet pašam ar tiem man nav bijis paveicies..

    #245933
    root
    Participant

    Katrā nācijā ir savi idioti. Tāpat pie provaideriem- starp visiem provaideriem vienmēr atradīsies kāds mēsls- IZZI, elidars vai vēl sazin kāds. LTTC ir stabils DSL, BET- pasarg dies uz vienas līnijas pabūs vairāk lietotāju, tad ir vāks. Laukos- vāks. Pat te Rīgā ir vietas, kur medz būt konkrēts vāks- pazust internets uz vairākām dienām utt utjp. Tas pats ar optiku- ja kādam gadījies normāli, tad kādam gadīsies arī pilnīga pakaļa. Diemžēl pēc maniem novērojumiem LTC pakaļā ir vairāk kā priekšā, galvenokārt tajā sadaļā, kur salīdzinās solījumi un izdarītais. Un tas tikai tāpēc, ka LTC spiež uz masām, uz klientu daudzumu un uz to arī pelna. Savukārt lielākā daļa mazo provaideru spiež uz kvalitāti (vismaz cenšas) un ja ne gluži labāko kvalitāti, tad noteikti- labāko ātrumu.

    #245934
    sonera
    Participant

    Lattelecom kvalitāte tiešām nav no labākajām! Sola vienu, bet reāli – ne tuvu tam!

    #245935
    Wuu
    Participant

    Creep wrote:


    Ilva tagad optiku ievilkusi? :seeker:


    Tieši tā, visā pilsētā ir optika. Stabilāku netu neesmu redzējis! Diena vai nakts, interneta ātrums vienāds. Un par to mazā firma neplātās it nemaz. Hmm.. man līgumā 3 mbiti/s, bet dzīvē reāli ir vismaz 3 reiz vairāk. Par saldo ārzemju ātrumu un pienācīgo upload vispār nerunāsim… :lala: Bija pie manis atnākusi dāmīte un piedāvāja jauko Lattelecom netu, skaisti viņu atšuvu.

    [img]https://www.speedtest.net/result/933629444.png[/img]

    #245936
    80MXM08
    Participant

    Wuu wrote:

    Creep wrote:


    Ilva tagad optiku ievilkusi? :seeker:


    Tieši tā, visā pilsētā ir optika. Stabilāku netu neesmu redzējis! Diena vai nakts, interneta ātrums vienāds. Un par to mazā firma neplātās it nemaz. Hmm.. man līgumā 3 mbiti/s, bet dzīvē reāli ir vismaz 3 reiz vairāk. Par saldo ārzemju ātrumu un pienācīgo upload vispār nerunāsim… :lala: Bija pie manis atnākusi dāmīte un piedāvāja jauko Lattelecom netu, skaisti viņu atšuvu.

    [img]https://www.speedtest.net/result/933629444.png[/img]


    Ilvai jau vismaz gadu ir optika.

    Pirms kāda mēneša no standarta(2 Mb/s) pārgāju uz Informatīvo – (512Kb/s)

    Atšķirību nejūtu – LV robežās joprojām velk ar 6MB/s un no ārzemēm ar 2MB/s

    Upload gan LV, gan ārzemēs ~750KB/s

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā