Lūdzu palīdzību programmas izstrādē

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Lūdzu palīdzību programmas izstrādē

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214097
    aoma
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ieteiktu nākošo projektu, kāda softa latviskošana, nu kaut vai to pašu iecienīto ccleaner, winrar, utt…. jo savādāk dažreiz nākas cilvēkiem skaidrot pa 10 reizēm, kā ar tiem “softiņiem” jārīkojās, un ko tieši kas nozīmē latviešu mēlē.

    Ļoti prātīga doma, pārāk daudzi vecāki datorlietotāji ar angļu valodu ir uz “jūs”, bet dzimtajā mēlē darbojas tīri raiti. Esmu dažas sīkas programmeles pārtulkojis savam priekam, nekam lielākam pagaidām neatliek laika.

    P.S. Winrar man ir iztulkots.

    #214098
    ob1
    Participant

    Paldies visiem, kas palīdzēja.

    Raksts par v.1.0 šeit: https://notepad.lv/darth-1-0-ndash-notepad-pirma-kopigi-veidota-programma-t5077.html

    #214099
    samurajs
    Participant

    aoma: Winrar 3.8 jau bija latviski 🙂 Tagad tik aizmirsts par LV versiju. Arī es esmu tulkojis softu, bet vairs neatliek laika. Citādi Notepad cietīs…

    CCleaner gan gribētos iztulkot, ļoti vērtīga programma.

    #214100
    aoma
    Participant

    samurajs: zinu, bet biju pakāsis 🙂

    Esmu šādas pārtulkojis:

    USB Safely Remove;

    Video Avatar [GeoVid];

    LClock;

    hkFSV;

    Easy CD Extractor;

    Nav pabeigts:

    nLite;

    Your Uninstaler;

    Ir latviski Total Comander, tas gan nav mans darbs.

    #214101
    TokRa
    Participant

    7-zip arī ir LV valodā.

    #214102
    Crow
    Participant

    TokRa wrote:

    Ä€tri, ērti, parocīgi.


    My bad. Bet džedaju meistars tak ir ķerts uz optimizēšanu. Un šoreiz šitā nošmaucāties 😀

    #214103
    ob1
    Participant

    damncrow, vajadzēja palaist tautās versiju 1.0, kamēr entuziasms nav apsīcis… tagad varam strādāt pie versijas 2.0…

    #214104
    TokRa
    Participant

    V2.0 varētu iestrādāt pogu “Pārvilkt datoru gaišajā pusē”, pēc kuras nospiešanas viss nobrūk DV bilde nomainās pret DL biedra ob1 tēlu un tiek veiktas izmaiņas reģistrā.

    #214105
    ob1
    Participant

    Jā, TokRa, doma laba. 🙂 Ķirzaks laikam ko tādu bija domājis. Galvenais, lai proga nelien reģistros bez usera komandas.

    Ikona arī nepatraucētu atbilsoša… darbiņš dizainerim…

    Hmm, nezinu nianses iekš Delfi, bet vai nevar bildi turēt jpg formātā, nevis bmp?

    #214106
    TokRa
    Participant

    Var arī JPG.

    #214107
    ob1
    Participant

    Gaidam vēl idejas priekš 2.0 …

    #214108
    Crow
    Participant

    Ja pareizi atceros, JPG izmantošana iekš TImage derivātiem automātiski pieslēdz JPEG unitu, kas piekompilē kaut kur 100kb drazas klāt. Nav to vērts :/

    #214109
    iKey
    Participant

    Vajag uztaisīt tā, ka viņš to inf failu smuki noslēpj, skolā bija līdzīga haļera, bet tas notika ar CĒ un DĒ diskiem (precīzāk HDD), kad uz viņiem ieraduma pēc veic dubult kliku, tad uzlec, ka kko nevar atrast. ROOT mapē nebija nekādu failu ar paplašinājumu INF (bija ierūbīta slēpto un sistēmas failu parādīšana)

    #214110
    Crow
    Participant

    A moš piecept, lai visu pārējo desktopu pārklāj melns, puscaurspīdīgs logs aka User Account Control?

    1) Parastam, nekaitīgam un nevainīgam tool rada neapšaubāmu krutuma paskatu

    2) Ja UAC nav izslēgts, 51% populācijas padomās, ka tas piederās pie lietas

    #214111
    RicoPico
    Participant

    Viltīgi, odnako. 😀 Tad arī visam pārējam jāizskatās aka UAC. Un lemūrs tur būs ņipričom. Skaņu gan vari atstāt. Tā teikt- WTF momentam. 😀

    #214112
    Foxsk8
    Participant

    Taks: Sākšu ar to, ka nodarbojoties aktīvi ar web lietām, galīgi esmu novērsies no pārējas pasaules un viss pārējais kaut kā piemirsies, līdz ar to idejas vai jautājumi, ko varētu vēl uzlabot.

    1. Kā ši štelle sastāv ar mobiliem telefoniem, tiem tak arī ir atmiņas kartes. Piem es paņemu trubu, vadu, vajag no “čoma” muzonu salādēt, piemetu pie viņa PC, kas notiek? 😀 Gadienā autoruns neierubās 😀 Līdz ar to uz mob atmiņas kartēm šo arī varētu iestrādāt.

    2. Un kā ar “ziepju traukiem”, mp3 pleyjeriem? Tajos tak arī var iestrādāt itkā?

    3. Plus vajadzētu pašiem izveidot mazu AV, kas detekto, ja piesprausta kāda atmiņa, uzkopē softu uz attiecīgajiem devaisiem, bet vai tas būtu pareizi? 😀 Rezultāts jau nebūtu slikts, tūlis, kas pats izplatās, atliek tik vienu flashu, flash pārbauda, viss ok, iekopē detektu iekš PC, nākošo tīro flashu kuru pierubīs, tajā tiks veiktas izmaiņas, plus uzstādīts atkal viss. Aizejot pie cita PC ar to flash, notiek tas pats process, utt….

    4. Paņēmt šitam izstrādāt labu, smuku, uzticamāku dizainu, izveidot about sadaļu, kontaktu info, linku uz šo tēmu iekš notepada.

    5. Izveidot eng versiju un iemest soursforgē.

    6. Padod info tālāk, kaut kādos digg.com, utt… 😀

    Nu tādas idejas no manis, ja noder, lūdzu.

    #214113
    Evers
    Participant

    Kādreiz flaški nāca ar drošības slēdzi – lieliska lieta, bet tagad kautkā nezkapēc neredz vairs tādus…stulbi.

    #214114
    ob1
    Participant

    Paldies par ieteikumiem priekš v2.0.

    Š obrīd esmu ļoti aizņemts darbā, tāpēc nevarēšu šim projektam veltīt laiku.

    Ja kādam ir interese – pārņemiet un cepiet augšā – kā nekā tas ir notepad.lv kopējais projekts.

    🙂

    #214115
    Crow
    Participant

    Lūk, kas notiek, kad cilvēkam ir par daudz brīva laika:

    Force.v2.0.PreAlpha.READNFO-NOTEPAD

    (source arīdzan ekur).

    Sakiet nu savu viedo vārdu 😀

    #214116
    ob1
    Participant

    Eu, labais!

    😀

    Š obrīd nespēju izsekot kodam… pārāk daudz promilles… bet ideja super!

    Hmm, ja vēl sākumā pabiedētu ar Dārtu, un pār tam iedotu Obi-Wan…

    Ko tauta saka? Vai vajag labojumus, vai arī var sākt tiražēt?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā