LV prezidenta vēlēšanas – maskas krīt! (+)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība LV prezidenta vēlēšanas – maskas krīt! (+)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270190
    darklight
    Participant

    Eh, ku īsa atmiņa šim aunu baram, kas saucas par tautu. Pirms 4 gadiem visi tāpat brēca par Zatleru. Un Zatlers izskatījās un runāja vēl švakāk kā šodien Bērziņš. Un vispār – atraduši balto tēlu Zatleru. Visa tā saeimas atlaišana ir teātris popularitātes celšanai, jo zināja, ka viņu neievēlēs. No drošiem avotiem zinu, ka Zatlers tajā sestdienas rītā pieprasīja Vienotībai ņemt valdībā SC, tādā gadījumā SC balsotu par Zatleru. Tā kā Dombrovskis atteicās, sekoja saeimas atlaišana. Un Vienotība turpina spēlēt teātri, ka atbalsta Zatleru, jo Zatleru tagad ceļ debesīs garīgi atpalikušu aunu bars, saukts arī par latviešu tautu. Tā vot mīlīši.

    Un man arī nav nekādu simpātiju pret Bērziņu. Bet nav arī nekāda pamata domāt, ka viņš būtu sliktāka reprezentācijas figūra par iepriekšējo, jo tā ir praktiski vienīgā Latvijas prezidenta funkcija. Laiks rādīs.

    P.S. Aizrāvos un tādu palagu uzdrukāju, ka būs blogā ar jāiemet 🙂

    #270191
    Jaunzems
    Participant

    J: Bērziņa kungs, vai jūs varētu pateikt, – cik ir pulkstenis ?

    A: Vāa,vēe,vēe,vāa – es?

    J: Jā, jūs. Pasakiet, lūdzu, cik ir pulkstenis.

    A: Ja jūs man tagad paprasītu, es, ēe, es, jūs nedomājiet.

    Jūs nedomājiet, ka es te tā no malas vien esmu.

    Tur man tā pieredze ir, ē,e un es zinu iekšējās procedūras.

    J: Mēs to tā arī nedomājam. Jautājums ir vienkāršs: Pasakiet, lūdzu, cik ir pulkstenis?

    A: Vaa, vēe, labi. Es jums pateikšu tā: ja man šo jautājumu uzdod, tad tur jāskatās no abām pusēm.

    J: Jautājums ir vienkāršs: sakiet lūdzu vai jums ir pulkstenis ?

    A: Ēe, es jums saku, es nesaprotu. Ja es būtu bijis klāt, kā es visu to saprotu.

    J: Tātad jums nav pulksteņa ?

    A: Es to tā nē-nea,nā ne- neteicu. Jūs nepārprotiet lūdzu mani.

    J: Labi, tad sakiet lūdzu – vai jums ir pulkstenis?

    A: Es jums saku, tur jāskatās no āa, ē, bēe no abām busēm, bet šis jautājums! ,, tur tā viennozīmīgi nevar pateikt.

    K,k, ko, kā, – kā to saprast? Protams tur ir morāle apakšā, tapēc tur tā viennozīmīgi nevar pateikt.

    J: Jūs netaisnojieties, mums interesē tikai vienkāršs jautājums, – cik ir pulkstenis?

    A: Es nemaz neattaisnojos, jūs jau nedomājiet. Man ir pieredze šajos jautājumos.

    J: Mēs to tā arī nedomājam. Jautājums ir vienkāršs: Pasakiet, lūdzu, cik ir pulkstenis?

    A: Man liekas tas viss ir joocīigi, – to jau neviens nēvar pateikt, ja cilvēki pasaka spēles sākumā es darīšu tā,

    lai gan zinot, ka tur, pašlaik ir 2 kandidāti,

    – es nezinu cik būs vakarā, to jau neviens nevar pateikt.

    J: Labi, tad sakiet lūdzu – jums ir pulkstenis?

    A: Es nepiedalos, tas, tas viss ir jocīgi, es nevaru pateikt.

    J: Labi, paldies par interviju un lai jums veicas!

    via

    #270192
    Ralfie
    Participant
    #270193
    Willis
    Participant

    Ļoti mīksti izsakoties dīvaina tauta (pūlis), kaut ko pa ausu galam dzirdējuši par jauno prezidentu A.Bērziņu un bauro!

    Vai tā informācija par A.Bērziņa nelikumīgi izsaimniekoto naudu taisnība nezin pat žurnālisti. Kaut ko redzējuši pa TV, dzirdējuši pa radio, lasījuši netā un visiem redz jau viss ir skaidrs, A.Bērziņš zaglis, blēdis, ieliktenis utt..

    🙂 Žurnālistiem tāds darbs, visu pasniegt spilgtās krāsās.

    Esmu tikai PAR A.Bērziņa sadarbību ar krievvalodīgajām partijām, saeimā jābūt vairāk vai mazāk sabalansētiem partiju spēkiem.

    Galu galā, Latviju izzaga paši Latvieši !

    #270194
    migors
    Participant

    Latvieši ir jocīga un lētticīga tauta. Zatleram bija visas iespējas kaut ko izdarīt pa prezidentūras laiku. Tā vietā viņš izmantoja lētu populistisku triku lai celtu savu reitingu. Ne jau viņš pats izdomāja atlaist saeimu, tik tie padomdevēji nebija pārāk gudri. Nevar dirst silē no kuras tu barojies.

    Nu nesaprotu kā latvieši var ķerties uz tik lētiem trikiem? Neviens neko neatceras, atmiņa īsa kā auniem.

    Zatlers laikam samācijās no šlesera un vienotības. Š lesers arī mēnesi pimrs vēlēšanām izmantoja šādu paņēmienu ar tā saucamo ” Ticības mācību” skolās, lai dabūtu ticīgo balsis un visi metās par viņu balsot. Neviens pat neatcerējās vai nepadomāja ka viņam taču kā ” mācītāju partijas” vadītājam bija visas iespējas un resursi darīt lietas labā visu iepriekšējo saimas sasaukumu.

    Tā pat vienotība pirms vēlēšanām izīrē smuku ofisu centrā un aicina ciemos, baro ar gardumiem un sola, sola, sola. NU kur ir visi solijumi?

    Nožēlojamie lētticīgie ļautiņi ar īsu īsu atmiņu vispār nemāk vērtēt laika vai kopējo darbu kontekstā. Vergu tauta.

    #270195
    jonjs
    Participant

    Maskas protams krīt, bet urrālatvieši taču tā pat ārkārtas vēlēšanās skries balsot par ZZS, iespējams PLL un SC.

    Redziet Vienotība esot visiem pensijas un algas nogriezusi un valsti iedzinusi parādos (starp citu vakar Š lesers arī bija Saeimas tribīnē uzkāpis, man gandrīz vēmiens uznāca dzirdot viņa cinismu, tas ir cilvēks, kas tev uzkakās uz galvas un pēc tam stāstīs, ka viņš tev labu darījis un uzkakāja tev uz galvas kāds cits patiesībā).

    Kamēr katrs ierēdnelis, sākot no pašas augšas un beidzot ar kaut kādu Latgales pierobežas pēdigāko dzjerevņu, kas kontrolē naudas plūsmas nebeigs ņemt sev procentu no valsts naudas tikmēr te kārtības nebūs.

    Bet ZIVS pūst no galvas un ZZS, PLL un arī SC tam ir pierādījums. Ja kārtības nebus augšā kārtības nebus apakšā.

    Kā vācieši savā laikā teica ” … latvieši ir maza un zaglīga tauta u.t.t.. …”

    #270196
    Evers
    Participant

    migors, es vairāk uzskatu, ka Zatlers tika ielikts kā klusais padevīgais marionete, bet viņam piegriezās būt sestajam un “norāvās no pavadas”. Termiņš gāja uz beigām un zaudēt nebija ko.

    Kad Zatleru iecēla, tad viņu izšvilpa tāpēc, ka viņš bija svešs cilvēks, bez tēla, pēc skata atgādināja ķerto dakteri no friču zemes. Cilvēki nesaprata kādēļ tāds prezidents vajadzīgs, vienīgais izskaidrojums bija – būs kluss un paklausīgs zoodārza vīreļiem.

    Ar Bērziņu ir savādāk – viņu švilpj laukā par to, ka acīmredzami ielikts oligarhs, kas draudzēsies ar oligarhiem un lietas bīdīsies. Dēļ nežēlīgajiem izteikumiem mēdijos vien cilvēki viņu atsakās pieņemt – “Pensijas jums nebūs, neceriet! Kāpēc man ir 5 tūkstoši? -Tāpēc, ka es redz strādāju un nopelnīju, pelniet jūs paši, bla bla bla”. Dēļ tā, ka viņš ir bezatbildīgs sieviešu mīlis, vecs un bagāts donžuāns, kas visu savu kaislīgo piedzīvojumu rezultātus negrib atzīt par saviem bērniem. Dēļ tā, ka cilvēkam, kurš nespēja nomaksāt 5000 lielo kredītu, viņa vadītā banka noņēma zemi, īpašumu, pat neļaujot cilvēkam iepīkstēties, pēc tam pats no bankas to īpašumu paņēma par sviestmaizes cenu un nu viņam ir tur ir par Eiropas naudām izmuhļīta grezna viesumāja (pēc skata jau naftas oligarha cienīga villa) ar baseinu, kurā, protams, atpūšas tikai viņš pats ar draugiem, bērniem un mazbērniem.

    Zatlera aploksnes ir putekļi salīdzinot ar Bērziņa šmucēm.

    #270197
    migors
    Participant

    Ja Zatlers ir savādāks tad kāpēc viņš izmanto tik pat lētu populistisku triku kā pārējie. VIenīgā iespēja šajā valstītī kaut ko mainīt ir izveidot jaunu valsts paŠ—valdi un / vai vlasts vēlētu prezidentu.

    Tas taču visiem ir redzams ka sistēma nestr’dā.

    Evers, es nebiju domājis ka Bērziņš ir labāks vai zatlers sliktāks, neatkarīgi no tā kurš tur būs, būs marionete.

    #270198
    jonjs
    Participant

    Tā jautrā kompānoja ZZS, PLL un SC personās tev neko neļaus izmainīt.

    Tā pati Vienotība (varbūt ne labākā kompānija no latviešiem, bet labākas pagaidām nav) kopā ar Nacionālo apvienību sniedza priekšlikumus piemēram par atklātām amatpersonu vēlēšanām tādas, kā ģenerālprokuros, satversmes tiensneši, valsts prezidents u.t.t.

    Augstak minētā trijotne ZZS, PLL un SC to visu noraidīja.

    Tu neko nevarēsi izmainīt, kamēr Saeimā bus visi šie kekši.

    Starp citu, ko ta Zatlers tādu populistisku ir izdarījis?

    #270199
    ruukjis
    Participant

    Aklie bauri, jūs patiesība par prezidentu esat pelnījuši čigānu ar zelta zobiem un milzīgu tetevējumu uz muguras: ” Es izzogu valstis un paverdzinu bērnus”.

    Ever, ko tad tu gaidīji, ka Bērziņa atbalstītāji veidos otru pūli, turpat blakus, ar skaļiem saukļiem: “Bērziņš ROCKS!”?

    “Tauta vārās”, phe, smiekli nāk – idioti vārās, būtu precīzāks apzīmējums.

    Š ajā valstī es atzīstu tikai vienu prezidentu – Vairu, visi pārējie ir ielikteņi, zagļi un kukuļņēmēji – mani absolūti neinteresē, kura no tām marionetēm tiek dēvēta par prezidentu.

    Kas zi’ varbūt Bērziņš pirms sava termiņa beigām pamanīsies nobīdīt vēl grandiozāku reklāmas kampaņu kā Valča, piemēram, atlaist saimu, iecelt sevi par ģeneralisimus un pieteikt karu Igaunijai. 😀

    #270200
    Ralfie
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5eqWK6-2B5A[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-rpwMgyhRNo&feature=related[/youtube]

    4 gadi pagāja.. un tad atčohnījās..

    #270201
    Ralfie
    Participant

    Pie reizes iespamošu arī šo..

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ojdUc0qCx58&feature=related[/youtube]

    #270202
    Kon
    Participant

    migors pareizi pateica .. kalpu tauta .. ar neatkarību augstāk par savu pakaļu cenšamies uzlekt, redz kas notiek bez pavadas.

    Bērziņš viss maz māk izteikties (vai arī vienkārši žurnālistu izfiltrēts materiāls, kas viņa tekstus padarījis lasāmus) https://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=317163:brzi-teic-ka-zina-situciju&catid=95:intervijas&Itemid=113

    Un Zatleru 2007. izsvilpa precīzi tāpat kā tagad Bērziņu, gan jau pēc īsa brīža vecās kraņas atkal pašapmierināsies uz jauno mīluli politikā

    #270203
    Evers
    Participant

    Izsvilpa, taču citu iemeslu dēļ, toreiz tauta bija sašutusi, par to ka ielika cilvēku, kas tad bija pilnīgi nekas, šoreiz, tieši otrādi – nekaunīgu oligarhu.

    #270204
    Evers
    Participant

    Par Vairu piekrītu, G. Ulmanis arī liekas, ka bija lāga prezidents, bet par viņu nevaru spriest, jo pamatskolas laikā politika galīgi bija pie kājas.

    #270205
    Participant

    Žēl man šo tautu. Stipri ceru, ka šāds vidējais tautas intelekts ir arī visās citās valstīs. Būtu labāk skatījušies ko ievēlēt pagājušās Saeimas vēlēšanās.

    #270206
    jonjs
    Participant

    Par baudu tautu protams var lamāties, bet runa jau negāja par to, ko ievēlēja un bļaušana arī nebija par to, ko ievēlēja, bet runa bija par to, kas ievēlēja, kas izvirzīja un kā ievēlēja. Tā lūk.

    Tie, kas saka, ka jaunie zags vairāk, jo nav sazagušies runā pilnīga muļķības, jo zaglim tā pat kā narkomānam vienmēr būs par maz.

    #270207
    rodgerz
    Participant

    Es nesaprotu ko jūs te ņematies. Kamēr mēs visi neaibrauksim uz laukiem pakaļ mēslu dakšām tikmēr nekas nemainīsies. Mājās sēžot un čīkstot nekas vēl nav mainījies…

    #270208
    aoma
    Participant

    Tu vispār esi redzējis, kādas izskatās mēslu dakšas?

    Atbrauc un vienu nedēļu katru rītu un vakaru izmēz kūti, tad vienas varbūt arī piešķiršu.

    #270209
    ruukjis
    Participant

    Toriez tauta bija sašutusi par to, ka “kukuļņēmējs” ir prezidents. Tagad mēs esam auguši un kukuļi vairs nav modē – tagad ļaunie ir oligarhi. Ar to arī apsveicu mūsu tautu – esam iemācījušies jaunu svešvārdu – oligarhi.

    Gribi teikt, ka pirms 4riem gadiem valdībā nebija oligarhi? Bija! Tikai mūsu dumjā tautiņa toreiz nezināja šo nejauko lamuvārdu, toreiz mēs bijām apguvuši “zaglis” un “kukuļņēmējs”.

    Diez kas būs pēc nākamajiem 4triem gadiem… es lieku uz “urbanizācija” – tad par katru cenu valdībā nedrīkstēs būt pilsētnieki – būs jāliek valdībā lauķi no Mazpisāniem. 😀

    P.S.

    Gunča nebija prezidents, viņš bija parasts džeks ar titulu. Ievēlēja viņu tikai dēļ uzvārda, ko, starpcitu, viņš pats arī atzina. Pats bezmugurkaula etalons. Vienīgais foršums ap viņu bija tas, ka uzvedās arī kā cilvēks – tusiņos aizlēja purnu ne švakāk kā standarta latvietis. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā