LV prezidenta vēlēšanas – maskas krīt! (+)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība LV prezidenta vēlēšanas – maskas krīt! (+)

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270210
    Ralfie
    Participant

    Nesprēgā.. mums laukos pašiem ir gan savas dakšas, gan sakumi.. tev neviens neprasīja.. tik tolks no viņām tāpat būtu “0”.. 🙁

    #270211
    niki
    Participant

    Valsts prezidenta Valda Zatlera preses iespējas transkripts pēc Saeimas sēdes

    02.06.2011

    Ceturtdien, 2.jūnijā, pēc Saeimas sēdes Valsts prezidents Valdis Zatlers sniedza atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

    Jautājums: Vai Andris Bērziņš būs labs Valsts prezidents?

    Quote:

    Valsts prezidents: Atcerēsimies laiku pirms četriem gadiem, kad Jūs droši vien prasījāt to pašu – vai Zatlers būs labs prezidents. Un atbilde nāk tikai pēc četriem gadiem.

    Jautājums: Kā Jūs domājat, vai tad, ja Jūs nebūtu sestdien ierosinājis Saeimas atlaišanu, vai balsojums šodien būtu citādāks?

    Quote:

    Valsts prezidents: Ir grūti komentēt to, kā būtu, ja būtu. Kā būtu, ja tantei būtu riteņi – mēs visi zinām seno teicienu. Es vēlreiz teikšu, ka mans paziņojums sestdien bija īstajā brīdī un ar pareizo vēsti. Š īsdienas balsojums man šo pārliecību vēl vairāk nostiprināja

    Jautājums: Vai, Jūsuprāt, šis balsojums bija atriebība pret Jums?

    Quote:

    Valsts prezidents: Man ir grūti komentēt tādas lietas, jo pēc dabas pats es neesmu atriebīgs un neturu ļaunu.

    Jautājums: Vai Jūs aicināsiet veidot jaunu partiju, ko Jūs to minējāt kā iespēju gadījumā, ja Jūs nepārvēlēs?

    Quote:

    Valsts prezidents: Vēlreiz atkārtošu. Tad, kad ir kaut kas beidzies un gūta uzvaira vai ciests zaudējums, ir jāapstājas, jāapdomā pašam, jāizdara situācijas analīze un tikai tad jārīkojas. Tieši tā es rīkošos. To es teicu jau pirms dažām dienām, ka esmu pateicis A, B un pateikšu arī C.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā