M-150 Universe Tablet PC tirgos aptiekās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas M-150 Universe Tablet PC tirgos aptiekās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152496
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_maylon_1.jpg[/imgl]Kārtējais kuriozs: Mičiganas kompānija Maylong Group sākusi ražot iPad klonus ar nosaukumu “M-150 Universe Tablet PC”, kuri spēs veikt visu to pašu, ko slavenais Apple dvīņubrālis, bet par smieklīgu cenu 99,99 USD (ar nodokļiem + bezmaksas piegāde). Izplatīšanu uzņēmies ASV lielākais aptieku tīkls Wallgreen. Potenciālajiem pircējiem “planšete” jāpasūta internetā, bet saņemt to varēs savā Wallgreen aptiekā (protams, tikai ASV). Loģika dzelžaina: PC klonus atbildīgās institūcijas nekad nemeklēs aptiekās!

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_89740300214_450x450_a_2.jpg[/imgr]Kas tad lētajā iPad pakaļdarinājumā ir iekšā? VM8505+ procesors no ARM9 saimes, 256 MB RAM. Tiek atbalstīts Wi-Fi, ir adapters Ethernet un USB ierīču pieslēgšanai, SD karšu lasītājs, iebūvēti skaļruņi. 7″ displejs (800 x 480) ir rezistīvā tipa, komplektā dod līdz irbuli jeb stylus. Visu sistēmu iegriež Android 1.6.

    Baterija – 1500 mAh Li-Pol, kopējais svars – 340 gramu.

    Līdz šim kompānija Maylong ražoja tikai GPS navigatorus.

    Jāsaka, nekādus rekordus šis gadžets “M-150 Universe Tablet PC” neuzstādīs, bet par nieka 50,83 Ls daudzi no mums labprāt lieku reizi iegrieztos savā aptiekā!

    Mājaslapa

    #251167
    Jaunzems
    Participant

    o. Tabletus pārdod blakus tabletēm.

    #251168
    nevertell
    Participant

    Par 50 latiem es paņemtu divus. Nopietni.

    #251169
    Bekons ar olām
    Participant

    Man lūdzu visus trīs iesaiņojiet.

    #251170
    piwchix
    Participant

    Pa tādu naudu es ar 2 paņemtu, je-i-bogu!!!

    Un vēl validolu…

    #251171
    web33
    Participant

    Bija epad ar tādu pašu procesoru,RAM un Android 1.7 (kuru pats atjaunoju)

    Mani iespaidi par to 🙂 godīgi sakot SŠªDS UZ KOCIŠ…A max cena 20Ls tādam verķim ne vairāk

    Baterija turēja 1h pilnā darba režīmā kad viss saslēgts,lai nomainītu baterija jārauj nost priekšējais vāks ,bet lai to izdarītu jābūt baiga spečukam pretējā gadijumā 100% zinu kkas tiks norauts vai noplēsts.

    Ar wi-fi un lan internetu problēmas nebija

    Video failus 🙂 lielāko daļu nemaz nevēra vaļā .

    Paša epada ātrdarbība ļoti lēna.vajadzēja izmantot kkādus app killer un t.t. savādāk programmas aizvērt nevar kuras jau tā bremzēja super-jaudīgo epad + drausmīgi karsa.

    Materiāla kvalitāte slikta, krāsa pati gāja nost nekur neliekot uz galdiem vai tamlīdzīgam vietām,vnk turot rokās

    Pirku kkur jūnijā cena bija 60Ls,drīz arī tika pārdots.

    Š eit arī mans video

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vTNEl0WITgE[/youtube]

    #251172
    Crow
    Participant

    Būtu bišķi lielāks ekrāns (nu 9 collas un 1280×720, naprimer), būtu ideāli. Dažādu PDFu un helpu lasīšanai. Tie ēgrāmatu rīderi man besī. Par bateriju pofig. Mļed, man mājās vajag, nevis apkārt ar to sūdu staigāt un krutu mētāt.

    Tur jau tā lieta, ka šis ir totāls budžeta variants, nevis ābola krāna pagarinātājs. Attiecīgi arī kvalitāte. Ä€murus un naglas arī no zelta netaisa.

    #251173
    Creep
    Participant
    #251174
    Kon
    Participant

    A man gan ērīderi labāk patīk, vismaz nav jāuztraucas par baterijas darbības ilgumu :>

    #251175
    drunk_lizard
    Participant

    khm…

    web33 nu buutu iistais, kursj vareetu spriest par kaadas iekaartas darbiibu :>

    kinooperators, mljia…

    #251176
    web33
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    khm…

    web33 nu buutu iistais, kursj vareetu spriest par kaadas iekaartas darbiibu :>

    kinooperators, mljia…

    Š odien man ir labs garīgais,tāpēc šodien tevi neap*** ar tevi nedalīšos ķiršos.

    Izlabojis TrakaisKursis.

    #251177
    Jaunzems
    Participant

    MLJE! MLJE! MLJE! Noņem nost tos urlu D’N’B krāmus no video!

    #251178
    TrakaisKursis
    Participant

    Man šīs ierīces parādīšanās ASV tirgū ar tā izlepušajiem lietotājiem šķiet visai savāda. Š ādu mazjaudas planšešu noieta pamattirgus ir jaunattīstības valstis, kur cilvēki tiek pie ekrāna ar internetu par lētu naudu. Ķīnai šis risinājums ir ideāls – daudzi cilvēki vēl nav internetizēti, un šis ir veids, kā lēti iedot internetu tautās. Un procesors, kas tur ir iekšā pēc definīcijas nav paredzēts multimediju satura atskaņošanai. Nav ko par tādu cenu prasīt, lai manna krīt no debesīm.

    #251179
    TrakaisKursis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    khm…

    web33 nu buutu iistais, kursj vareetu spriest par kaadas iekaartas darbiibu :>

    kinooperators, mljia…

    Tu ikdienā noteikti arī izsaki simtiem secinājumus par dažādām lietām. Kā tu neesot pārtikas tehnologs, piemēram, drīksti vērtēt vai rīta kafija / tostermaize un ir laba? Kā gan tu iekāpjot savā mašīnā, zini, ka tā ir laba? Inženieris esi vai? Kā tu vari būt drošs, ka sieviete, kas ir ar tevi ir laba, tu esi ārtsts, ģimenes psihologs, seksologs? Un tā tālāk…

    Ļauj citiem izteikt savus vērtējumus. Izsaku brīdinājumu par necienīgu izturēšanos un apzinātu provokāciju.

    #251180
    Bekons ar olām
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Ļauj citiem izteikt savus vērtējumus. Izsaku brīdinājumu par necienīgu izturēšanos un apzinātu provokāciju.

    Jūsmoju par drosminiekiem, kuriem nemaz nav bail no Anubisa soda. :lala:

    #251181
    garaisezis
    Participant

    ja nav nosleepums, kaa tu vinam piedabiji atjauninajumu? Man nekas nesanaak, kaa staaveeja orginaalaa versija, taa ir… pat pie root netiek klaat.

    #251182
    Mizugrauzis
    Participant

    Jaunzem, ej un pakaries, MLJE!

    #251183
    web33
    Participant

    garaisezis

    Kāds Tev modelis ?

    Atjaunot var ļoti vienkārši caur micro sd karti nandflash.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā