M. J. Foley: Windows 10 lielākā problēma ir nestabilitāte

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas M. J. Foley: Windows 10 lielākā problēma ir nestabilitāte

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161382
    samurajs
    Participant

    Ilggadējā Microsoft produktu eksperte Mary Jo Foley no ZDNet publicējusi savus novērojumus darbā ar Windows 10. Apkopojot savas un citu lietotāju atziņas, viņa publicēja rakstu. Nav pavisam svaigs, bet problēmas nekur nav pazudušas.

    Mary Jo Foley uzinstalēja Windows 10 neilgi pirms 29. jūlija. Diemžēl viņai nācās atzīt, ka jaunajai OS ir problēmas, kuru nebija ne Windows 7, ne 8.1. Eksperte atjauninājās tieši tā, kā bija paredzēts – no Windows 8.1. Jau no pirmās dienas bija problēmas ar Store un Mail. Augustā pasta serviss nobruka pavisam, bet pēc vairākiem kumulatīvajiem atjauninājumiem viss normalizējās. 2. septembrī Mail pārstāja atpazīt Outlook.com un Office 365 kontus. 8. septembrī iznāca Mail jauninājums, kurš nolikvidēja aplikāciju pavisam. Nodzēsa visus kontus, un atpakaļ tos pievienot nevarēja. Microsoft saka, ka esot pievienojis Conversation View funkcionalitāti, kuri daudzus tracina. Atjauninājumiem tagad anotāciju nav, tāpēc neviens nezina, kas uz viņa PC instalējas.

    12. septembrī sākās jaunas problēmas: Acer laptops ar Intel i7 CPU sāka regulāri pats slēgties ārā. Bez paziņojumiem, BSOD, bez nekā. Situāciju glāba “Factory Reset”. Tad nu pēc divu stundu malšanās vienreiz viss sāka darboties kā nākas. Protams, vēl labāki rezultāti varētu būt pie “clean install”, bet ierindas lietotājiem tas nav paredzēts (un nav jāprot).

    Sākotnējie plāni paredzēja Windows 10 izlaist 10. oktobrī. OEM ražotāju spiediena dēļ termiņi tika pārcelti uz jūliju. Tagad visa šī sasteigtība nes augļus. Rudenī jau gaidāms jauns funkcionālais atjauninājums Threshold 2. Lielāku interesi gan izraisa Redstone atjauninājumi. Tādu būs divi – 2016. gada vasarā un rudenī. Redmonda saka, ka to galvenais mērķis ir panākt stabilu Windows 10 darbību.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_windows10stability_1.gif[/img]

    #320641
    Crow
    Participant

    Windows 10 lielākā problēma ir:

    [img]https://i.imgur.com/0BlwzS3.jpg[/img]

    Trauks ar karalisku šilti, bet pats produkts šķidrs, tumšs un smirdīgs.

    #320642
    liepajnieks
    Participant

    mjā, lielisks komentārs – būtu labāk pa tēmu ko pateicis 🙂

    #320643
    Crow
    Participant

    A ko tad es teicu?

    #320644
    richijs
    Participant

    Windows 10 pašlaik ir kaut kas briesmīgāks par vistu briesmīgi nestabils… + draiveru problēmas

    #320645
    liepajnieks
    Participant

    neko jaunu nepateici, kā arī ir problēmas ar pareizrakstību, lai arī izmisīgi centies izlīdzēties ar bildīti (2.burtam ir jābūt “о”) 🙂

    #320646
    m_janis
    Participant

    Kas te mums par dāņu valodas filologu uzradies ? Ja domā nosaukumu bildē, tad tavai zināšanai, tas ir lieliska dāņu alus nosaukums, nevis tas ko tu domā.

    https://www.slotsbryggeriet.dk/produkter

    Vienīgais, ko vārnim varētu pārmest – nu nevajag salīdzīnāt sūdu (W10), ar labu dzērienu (ir dzerts, kad biju kursos Bornholmā 😀 ).

    #320647
    aly`
    Participant

    Njā, mana kaste joprojām mīl vienā acu mirklī ik pa pāris dienām palikt bez skaņas, skatoties video vai spēlējot kādu spēli, un bez iespējas atvērt pilnīgi nevienu explorer izvēlni, klikšķis ir, bet nekas nenotiek. Īpaši tas ir 100% gadījumos, kad kaste tiek pamodināta no miedziņa.

    #320648
    romajo
    Participant

    Man gan kkā nekādas nopietnas ķibeles ar w10 vēl nav bijušas, izņemot to, ka video adaptera iestatījumos atvēlēto video atmiņu uzrāda 32mb 64mb vietā.

    #320649
    Crow
    Participant
    #320650
    Imhoteps
    Participant

    Pēc atVECināšanās uz W7 sistēma kļuva monumentāla kā Everests. Pagaidām nekas neliecina, ka tiks novēroti kādi darbības traucējumi. Nu, gluži kā pirms 29. jūlija.

    #320651
    Nelabojams
    Participant

    Hih… atgriešanās bērnībā… atgādina Win95 laikus.

    Š itas lai ir kā brīdinājums mākoņmīļiem: “Nodzēsa visus kontus, un atpakaļ tos pievienot nevarēja.” – saprotu, ka konts ir kaut kas mazliet cits, bet kur teikts, ka tas nevar gadīties arī ar datiem mākonī? Pareizāk sakot, nevis ar pašiem datiem, bet ar autentifikācijas sistēmu, lai tiktu tiem kāt. Ja jau sistēma ir būtībā nekontrolējama un dara ko grib, nevis to, ko liek lietotājs, tad viss ir iespējams.

    #320652
    shadow118
    Participant

    Es laikam esmu viens no retajiem, kam nekādu īpašu problēmu ar W10 nav bijis

    #320653
    janculis
    Participant

    + shadow118

    Man arī nav ar Windows10 nekādu problēmu. Tikai jālieto.

    #320654
    m_janis
    Participant

    Neskumsti. Būs. Un pilnīgi noteikti, tikai laika jautājums :D.

    #320655
    darklight
    Participant

    Man kaut kā arī viss OK.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā