M$ Office LV spellcheck bez Tildes

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra M$ Office LV spellcheck bez Tildes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148461
    ob1
    Participant

    Vai kāds nezin kā M$ Ofisam uzlikt latviešu valodas pareizrakstības pārbaudi, nelietojot Tildi?

    #194750
    Jaunzems
    Participant

    Par MS nezinu bet par OOo – vienkārši. Tad kad būs runa par to, tad teikšu :p

    ob1, tu ar savu datorpasauli ar` šeit? 😀

    #194751
    drono
    Participant

    MS Offisi tomēr ir daudzi un dažādi. 😀

    Vispārīgā gadījumā meklē “MS Office proofing tools”, bet arī tas ir Tildes ražojums, tikai atsevišķā diskā.

    #194752
    ob1
    Participant

    Office 2003. Zvanīju uz M$ atbalstu, viņi teica, ka 2003. versijai neko nevarot nopirkt, bet 2007 nedrīkstu lietot.

    Tildes licences man ir. Varbūt kāds zina kā no tās Tildes ar rociņām izķeksēt tikai to spellčekeru?

    #194753
    drono
    Participant

    Tildes biroju instalējot taču var izvēlēties Pielāgoto instalāciju un uzinstalēt tikai to spellčekeri, ja pārējo nevajag.

    #194754
    ob1
    Participant

    Ja tas tildes birojs darītu kā viņam liek, būtu labi. Bet nē – viņš piebāž kompi ar visādu drazu.

    #194755
    rihardsss
    Participant

    ob1 wrote:

    Office 2003. Zvanīju uz M$ atbalstu, viņi teica, ka 2003. versijai neko nevarot nopirkt, bet 2007 nedrīkstu lietot.

    Tildes licences man ir. Varbūt kāds zina kā no tās Tildes ar rociņām izķeksēt tikai to spellčekeru?

    Īsti nesaprotu – kā saprast to “nedrikstu lietot”?

    #194756
    Aldis
    Participant

    ganjau ka nav licenzes 🙂

    Njem to pasho OpenOffice – ja vajag uzdrukat kaadu dokumentaacijveidiigu papiiru, ar to pietieks + visas iespeejas vinjam ir! 🙂

    #194757
    ob1
    Participant

    Man ir projekts, kur kompjiem ir jāstrādā pēc iespējams stabilāk. Tāpēc nedrīkstu lietot beta versijas (Office 2007 manā izpratnē vēl joprojām ir beta, līdzīgi kā Vista). Tāpēc ir jālieto vecākas versijas ar puslīdz izķertām kļudām – 2003.

    #194758
    ob1
    Participant

    Es jau ņemtu to OpenOffice, bet useri kauc, ka nemāk lietot. Nu un tas Open Office ir baigā bremze 🙁

    #194759
    samurajs
    Participant

    Visu cieņu ob1, bet šajā gadījumā laikam lētāk sanāks savākt kontingentu, kas māk rakstīt bez kļūdām. Man 100 gadus nav bijis šis sūC vajadzīgs.

    #194760
    KaNeiet
    Participant

    https://support.microsoft.com/kb/290943

    Frequently asked questions about grammar proofing in Word

    APPLIES TO

    Microsoft Office Word 2007

    Microsoft Office Word 2003

    Varētu pietikt ar msplv32.dll un mssp_lv.lex iekopēšanu %Programfiles%Common FilesMicrosoft SharedProof

    Ja nu ļoti gribas vēl vārdu dalīšanu, tad arī mshylv32.dll, mshy_lv.lex.

    #194761
    Andron MacBeton
    Participant

    spellchekeris Office 2k3 tak mētājas visās malās! nesararorts 140Mb. Kur jums vinju uzliet?

    #194762
    ob1
    Participant

    Kur mētājās?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā