Mac OS – Kaa un kur…

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Mac OS – Kaa un kur…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156359
    lakito
    Participant

    Sveiki Notepad-ieshi !!!

    Tiks iegadats Macbook, bet ta ka ar Mac OS esmu taa kaa vecs tantuks pie PC ir radushies paris jautajumi.

    Kur lai es ieksh tas OS apskatos kas lacitim veederaa un vel citas vitaali svarigas lietas? 😀

    Ka ari, dators ir lietots kadas 4as dienas un useris tagad pardod jo neko nesaprot, mac os ir tada iespeja ka reset vai kkas tamlidzigs (nu tjipa clean install :D), jo negribu lietot to pc ej sazin ko tur uz dullo sakrutjiija?!…

    Ja ir vel kas sakams par macbookiem un Mac os ludzu rakstat gan jau ka noderes 🙂

    Paldies jau ieprieksh !!! 🙂

    #284683
    root
    Participant

    Apple menu -> About this Mac -> More info., tur atradīsi visu nepieciešamo info.

    Iespēja visu nonullēt ir – pārinstalējot OS. Pagaidām citas neesmu atradis. Tas gan neaizņem daudz laika- zem 15 minūtēm uz Mac Pro, uz Macbuka varbūt lēnāk.

    #284684
    lakito
    Participant

    Jau izgoogleeejos un atradu visadu info 🙂 Bet paldies !!! 🙂

    Nu es vel nezinu kas tas par Apple laptopu, rit eju skatities, bet laikam jau ka tas bus Macbook Pro.

    Tas OS-reinstall disks ja nav pieejams var diska”atleejumu” kautkur lejupieladet? Vai pasutit par sapratigu cenu?! :/

    #284685
    lakito
    Participant

    Jau izgoogleeejos un atradu visadu info 🙂 Bet paldies !!! 🙂

    Nu es vel nezinu kas tas par Apple laptopu, rit eju skatities, bet laikam jau ka tas bus Macbook Pro.

    Tas OS-reinstall disks ja nav pieejams var diska”atleejumu” kautkur lejupieladet? Vai pasutit par sapratigu cenu?! :/

    Pie taa more info ir ari kada diagnoztika ar kurku varetu noteikt vai tas lapsis ir vesels?! Vai varbut kkas iet uz beigam?!

    #284686
    root
    Participant

    Ja maks pirkts veikalā, disks būs līdzi no vecā saimnieka. Instalācija pamatā ir vieglāka kā to varētu gaidīt, “next next variants”

    #284687
    web33
    Participant

    osx86tools Restore OS X Defaults

    Š eit būs vairāk zinošo https://mac.tunt.lv/

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā